tocha_13 31.03.11, 15:19 Elo laski. Mam pytanie musze nosic okulary, ale ja nie chce ewentualnie moge nosic soczewki, ale się boję, że oko będzie mnie bolec. Co robic ?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trufla Re: Okularki 31.03.11, 15:25 Nie masz za dużego wyboru. Okulary są o wiele wygodniejsze, a jak dobierzesz odpowiednie do kształtu twojej twarzy i wgl. to będziesz super wyglądała... Odpowiedz Link Zgłoś
myszqa13 ja bym wybrała... 31.03.11, 15:28 okulary.dlacego?bo możesz je zawsze ściągnąć jak zaczną cię oczy boleć a jak soczewki to raczej że jak oko boli to nie włożysz palca do oka aby wcyiągnąć soczewkę...:/...idź do jakiegoś sklepu oprawkami i zobac w jakich będzie ci najlepiej i kup je......ja generalnie nie muszę nosić okularó ale chcę sobie zerówki kupić niedługo...i też będę musiała iść zobaczyć w jakich mi najlepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
tacomakota Re: Okularki!! 31.03.11, 19:29 Hej JA tez musze nosic okulary Nie chcialam wiec tez pojechalysmy z mama posoczewki... soczewki sa straszne .Próbowalam wlozyc i nie moglam ,mialam je na oku raz czy dwa..Ale nie polecam.Ewentualnie jak chcesz..Oczy szczypia jak cholerka,nie mozesz wyjac ,moze sie wdac zakazenie jak np. gdzies na dworzu dotkniesz palcem a ci sie przesunie..Moja ciotka tak miala i o malo co oka nie stracila i nie oslepla..Wiec nie polecalabym soczewek ..Ja nosze okulary i jest spoko ,mam super oprawki <ja tak sadze >z pajecza siecia (mnie sie podobaja) Odpowiedz Link Zgłoś
green_alien Re: Okularki 31.03.11, 19:35 Nie martw się, ja mam dziwną twarz i wybierałam 4 godziny w 3 salonach te okulary . Przynajmniej znalazłam takie, w których dobrze wyglądam . Nie martw się, wystarczy dobrze dobrać oprawki i nie wygląda się jak dureń Odpowiedz Link Zgłoś
koloorowa. Re: Okularki 31.03.11, 20:13 jak jakieś ładne wybierzesz to bd spoko i sie nie martw, przyzwyczaisz się. ja też bd nosiła, ale na szczęscie tylko do nauki, kompa, tv xd Odpowiedz Link Zgłoś
gola. ._. 31.03.11, 20:34 fajnie że nie masz problemu aby nosić soczewki, mi pozostają jak narazie okulary. Odpowiedz Link Zgłoś
donia.19 Re: ._. 31.03.11, 20:55 noszę okulary i nie widzę w tym nic złego nad soczewkami sie zastanawiam xD a ty jak dobrze wybierzesz oprawki może sie okazać , że wyglądasz nawet lepiej ja tak miałam Odpowiedz Link Zgłoś
izuunia55 Re: Okularki 31.03.11, 21:17 Jeśli to ja miałabym wybierać to zdecydowanie wybrałabym soczewki...moim zdaniem są dużo lepsze niż okulary i wcale nie są takie niewygodne jak pisały poprzedniczki-noszę soczewki więc wiem Soczewek nie trzeba specjalnie dobierać i masz możliwość zmiany koloru oczu Na początku(około tygodnia)odczuwa się pewien dyskomfort, ale potem oczy się przyzwyczajają i jest ok No i rzeczywiście zaczynając nosić soczewki ma się problem z ich zakładaniem, ale potem nabiera się wprawy i nie stanowi to żadnego problemu Jedynym minusem mogą być koszty(musiałbyś kupować soczewki co miesiąc, albo 3). Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezycowaa Re: Okularki 31.03.11, 21:31 Wiesz, nie polecam soczewek. Lepiej okulary. Ja też mam wadę i nie mogę nosić soczewek. Jeśli chce się je nosić trzeba zrobić specjalne badania ( pomiary oka itd.) Soczewki są gorsze, bo może jeszcze bardziej uszkodzić się oko <br /> Wybierz sobie jakieś super oprawki to polubisz okulary ! Odpowiedz Link Zgłoś
sandrolaxd Re: Okularki 01.04.11, 12:08 Ja noszę okulary i podobno nawet mi ładniej kiedy je mam. xd Nie przejmuj się. Dobierz jakieś fajne i będzie git. Odpowiedz Link Zgłoś
imulberry Okulary 02.04.11, 09:28 Jest dużo świetnych oprawek, jak je dobrze dobierzesz to będziesz wyglądać świetnie. Może popatrz coś z Ray Ban'a. Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Okularki 06.04.11, 20:08 mam 12 lat, a soczewki noszę od 3 i jakoś nigdy się nie skarżyłam. ale wiadomo, nie każdemu to odpowiada. ale spróbuj kujonki, przecież masa osób je nosi, zerówki nawet. modne są teraz XD Odpowiedz Link Zgłoś
whats_my_name Re: Okularki 06.04.11, 21:23 Soczewki - nie . Po co?! Kup jakieś fajne okulary, nawet nie zauważysz, że je masz . Teraz są modne : Nerdy : ) Odpowiedz Link Zgłoś
olusia... Re: Okularki 07.04.11, 17:01 A ja ci polecę soczewki, nie bolą Noszę osobiscie Odpowiedz Link Zgłoś
kropeczka23 Re: Okularki 09.04.11, 11:31 nie wiem czemu nie chcesz nosić okularów. Tym bardziej że teraz są modne i moje kumpelki mimo tego że nie mają wady wzroku noszą zerówki. Wiem to trochę głupie. !; p Od soczewek raczej oczy nie bedą cie bolały (wiem bo moja mama nosi i jakoś sie nie skarżyła). Ale na początku będziesz miała problem z zakładaniem i zdejmowaniem ich^^ . Ja na twoim miejscu wolałabym nosić okulary bo zawsze możesz je zdjąć, jak będą cie razić !. twoja decyzja, ale ja jestem za okularkami. kropeczka23 Odpowiedz Link Zgłoś