30.07.11, 23:38
Czy ma ktoś z Was konto na twitterze? Jeśli tak - podawajcie swoje nicki. wink
Obserwuj wątek
    • nickiminaj Re: Twitter. 30.07.11, 23:42
      nie mam
      • cute_princess Re: Twitter. 30.07.11, 23:44
        mam konto wink
    • cute_princess Re: Twitter. 30.07.11, 23:49
      wink
    • rememberina Re: Twitter. 30.07.11, 23:53
      ja mam, ale po co mam podawac nick?
      • cute_princess Re: Twitter. 30.07.11, 23:55
        właśnie rememberina big_grin
    • maadz. Re: Twitter. 31.07.11, 00:09
      mam! ale adresu na polskich stronach raczej nie podaję wink
      • klaudia_25 Mam! <3 31.07.11, 16:36
        Mam tłajtera, a nicku się domyśl x DD
        • kama96 Re: Mam! <3 31.07.11, 16:42
          Mam, ale nicku nie dam. Nie widzę konieczności wklejenia adresu tutaj xD
    • bellaiza Re: Twitter. 31.07.11, 16:57
      @izabellapl
      serceserceserce
    • misssierra taak ;) 06.08.11, 14:00
      mam , chociaż dawno nie wchodziłam wink
      twitter.com/#!/Meggiee_xd
      • xjuustysx Re: taak ;) 06.08.11, 17:17
        mam smile
        twitter.com/#!/weheartzendaya

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka