aurora161 30.07.11, 23:38 Czy ma ktoś z Was konto na twitterze? Jeśli tak - podawajcie swoje nicki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maadz. Re: Twitter. 31.07.11, 00:09 mam! ale adresu na polskich stronach raczej nie podaję Odpowiedz Link Zgłoś
kama96 Re: Mam! <3 31.07.11, 16:42 Mam, ale nicku nie dam. Nie widzę konieczności wklejenia adresu tutaj xD Odpowiedz Link Zgłoś
misssierra taak ;) 06.08.11, 14:00 mam , chociaż dawno nie wchodziłam twitter.com/#!/Meggiee_xd Odpowiedz Link Zgłoś