Dodaj do ulubionych

Problem z internetowym chłopakiem :/

04.03.12, 14:56
Ostatnio na facebooku zaprosił mnie całkiem ładny chłopak.Nie znamy się tak naprawdę,ale jest całkiem ładny i powiedział,że mu sie podobam smile
Jednak chciałabym go poznać.Nie mam pewności,czy to nie jest ktoś,kto się podszywa pod innym zdjęciem za tego chłopaka sad Chciałabym się z nim spotkać i się poznać,ale nie wiem od czego zacząć i co mam robić! Pomóżcie mi! Będę wdzięczna! smile
SPRAWA JEST PILNA! sad
Obserwuj wątek
    • lollyana Re: Problem z internetowym chłopakiem :/ 04.03.12, 15:47
      Napisz do niego wiadomość na fb. Zapytaj, co słychać itp. Wygląd to nie wszystko, liczy się też charakter.
    • uga0 Re: Problem z internetowym chłopakiem :/ 04.03.12, 15:56
      weź od niego gadu i sobie popiszcie , zobaczysz czy jest fajny . Jak już jakiś czas będziecie gadać to pomyśl co dalej . : )
    • inbloom *______* 04.03.12, 16:46
      najpierw poznaj go trochę bliżej smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka