Ostatnio na facebooku zaprosił mnie całkiem ładny chłopak.Nie znamy się tak naprawdę,ale jest całkiem ładny i powiedział,że mu sie podobam

Jednak chciałabym go poznać.Nie mam pewności,czy to nie jest ktoś,kto się podszywa pod innym zdjęciem za tego chłopaka

Chciałabym się z nim spotkać i się poznać,ale nie wiem od czego zacząć i co mam robić! Pomóżcie mi! Będę wdzięczna!

SPRAWA JEST PILNA!