demi1112
18.07.09, 13:51
A więc tak gra polega na tym ktoś pisze pytanie typu: Wolałabyś zrobić sobie
wstyd przy chłopaku który Ci się podoba czy przy wszystkich przestraszyć się
małego pająka i krzyczeć?
I na to pytanie odpowiada osoba pod osobą która je zadała.
To ja zaczynam.
Wolałabyś zrobić sobie wstyd przy chłopaku który Ci się podoba czy przy
wszystkich przestraszyć się małego pająka i krzyczeć?
PS.Postarajcie się żeby pytania były trudne.