Dodaj do ulubionych

Gra:) W wybieranie.

18.07.09, 13:51
A więc tak gra polega na tym ktoś pisze pytanie typu: Wolałabyś zrobić sobie
wstyd przy chłopaku który Ci się podoba czy przy wszystkich przestraszyć się
małego pająka i krzyczeć?
I na to pytanie odpowiada osoba pod osobą która je zadała.
To ja zaczynam.
Wolałabyś zrobić sobie wstyd przy chłopaku który Ci się podoba czy przy
wszystkich przestraszyć się małego pająka i krzyczeć?

PS.Postarajcie się żeby pytania były trudne.
Obserwuj wątek
    • pariska65 Re: Gra:) W wybieranie. 18.07.09, 14:00
      była już taka gra....no ale nic chyba przy wszystkich przestraszyć się malego
      pająk i krzyczeć
      wolałabyś do kogoś powiedzieć po niemiecku twoje skarpety śmierdzą na kilometr
      czy przebrać się za chłopaka i udawać że jesteś nowy jako chłopak oczywiście??
    • sysiek4444 Re: Gra:) W wybieranie. 18.07.09, 14:01
      Przestraszyc sie pajaka przy wszystkich i krzyczec x D

      No to teraz jaaaaa :

      Wolalabys gdyby wszyscy widzieli na lekcji twoje majtki x D
      Czy
      Puścic bąka na calą klaseeee xDDD
      • demi1112 Re: Gra:) W wybieranie. 18.07.09, 14:08
        To ja odpowiem na te dwa pytania.
        Pytanie pariska65 to 2
        Pytanie sysiek4444 to 1.

        Pytanie:Wolałabyś dostać czkawki podczas mówienia wiersza czy do szkoły przyjść
        w kapciach?

      • tuimi Re: Gra:) W wybieranie. 18.07.09, 14:09
        żeby widzieli moje gacie ;d

        wolałabys puscić pawia na największe ciacho w szkole ,czy napluć mud do oka ,wtdey kiedy odpowiadalabys mu na jakies pytanie? ;d
        • pariska65 Re: Gra:) W wybieranie. 18.07.09, 14:59
          chyba napluć mu do oka xdd
          Wolałabyś robić avatary np.na nk dla wszystkich którzy zamawiają czy pracować
          dorywczo i zarabiać marne grosze za które ledwo się jedzenie kupi??
          • avril__lavigne Re: Gra:) W wybieranie. 18.07.09, 16:54
            identyczna gra już jest!
            kliknij
            • demi1112 Re: Gra:) W wybieranie. 18.07.09, 22:14
              Boszz to nie moja już wina. Nie zgapiłam bo już w tamtym roku znałam tą grę.
              Moja jest ciut inna. Przecież nie musisz grać.
          • emciaaa Re: Gra:) W wybieranie. 19.07.09, 14:23
            robic avatary smile)

            nie myć zebow przez miesiac czy nie myc wlosow przez rok ?
            coolcool
            • loove_miley Re: Gra:) W wybieranie. 19.07.09, 14:31
              O wiele gorsze jest nie myć włosów przez rok xd gdyby minął rok to bym miała
              mokreee xdd o fuuuuj XDD

              Wolałabyś się myć lodowatą wodą przez godzinę, czy gooooorącą wodą przez
              godzinę
              ? xdd
              • selena22 Re: 19.07.09, 14:34
                Wolałabym myś się lodowatą wodą przez godzinę xd brrr...wink

                Wolałabyś zjeść tarantule czy zjeść dżdżownice?
                • loove_miley Re: 19.07.09, 14:38
                  Chyba dżdżownicę xdd Blee wink


                  Wolałabyś być łysa, czy cała owłosiona? Wszędzie xdd
                  • emciaaa Re: 19.07.09, 14:44
                    zdecydowanie łysa
                    haha cool

                    mięc 5 rąk czy dwa nosy?
                    • emciaaa Re: 19.07.09, 21:22
                      Heeej , gra ktos ?

                      więc ..mięc 5 rąk czy dwa nosy? big_grin
                      • demi1112 Re: 19.07.09, 21:42
                        OOO nie wiem...
                        Dwa nosy
                        haha

                        Wolałabyś litr brudnej wody czy litr słonej?
                        • demi1112 Re: 19.07.09, 21:43
                          Oczywiście wypić litr wody brudnej czy słonej?
                          • emciaaa xxxd 20.07.09, 09:09
                            slonej zdecydowanie smile

                            zostac zamknietym w pomieszczeniu gdzie leci tylko techno czy utopic sie w kiblu?

                            haha big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka