20.07.09, 19:21
napiscie jakie mieliscie wtopy smirk np. ja kiedys prypadkiemw sklepie
rozlalam wode z miski ktora stala na jakims kartonieconfused ehhh ;/
Obserwuj wątek
    • sysiek4444 Re: wtopy 20.07.09, 19:27
      heh ......

      hmmmm ja jaakos sobie nie przypominam rzadnej wtopyyy. xD
      .......tongue_out
    • katiediamond Re: wtopy 21.07.09, 16:20
      Nie wiem czy to jest taka typowa wtopa, ale wtedy zrobiło mi się trochę głupio uncertain
      No więc kiedyś idę sobie z koleżanką i było strasznie zimno więc postanowiłyśmy
      wstąpić do sklepu, żeby się trochę ogrzać. Weszłyśmy i postanowiłyśmy oglądnąć
      gazety. I wzięłam pierwszą z brzegu ( chyba Fun Club jak dobrze pamiętam) i
      zupełnie niczego się nie spodziewając mówię:
      - może sobie kupie, tylko zobaczę jakie są plakaty...
      A tak plakat braci Sprouse. ( a muszę wspomnieć, że wtedy się strasznie kochałam
      w Dylanie, teraz mi już jakoś przeszło, ale wtedy to była masakra uncertain)
      No i patrzę widzę ten plakat i w taki pisk. Tak
      Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA CAŁY SKLEP! Normalnie sprzedawczyni tak
      się na mnie popatrzyła jak bym była nienormalna, jakiś facet wyglądnął z za
      sąsiednich półek zobaczyć co się dzieje. Ale miał minę ... a moja koleżanka
      takie oczy na mnie wywala. No a mi było trochę głupio sad Szczególnie potem przy
      kasie kupując tą gazetę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka