kiniaa 20.07.09, 19:21 napiscie jakie mieliscie wtopy np. ja kiedys prypadkiemw sklepie rozlalam wode z miski ktora stala na jakims kartonie ehhh ;/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sysiek4444 Re: wtopy 20.07.09, 19:27 heh ...... hmmmm ja jaakos sobie nie przypominam rzadnej wtopyyy. xD ....... Odpowiedz Link Zgłoś
katiediamond Re: wtopy 21.07.09, 16:20 Nie wiem czy to jest taka typowa wtopa, ale wtedy zrobiło mi się trochę głupio No więc kiedyś idę sobie z koleżanką i było strasznie zimno więc postanowiłyśmy wstąpić do sklepu, żeby się trochę ogrzać. Weszłyśmy i postanowiłyśmy oglądnąć gazety. I wzięłam pierwszą z brzegu ( chyba Fun Club jak dobrze pamiętam) i zupełnie niczego się nie spodziewając mówię: - może sobie kupie, tylko zobaczę jakie są plakaty... A tak plakat braci Sprouse. ( a muszę wspomnieć, że wtedy się strasznie kochałam w Dylanie, teraz mi już jakoś przeszło, ale wtedy to była masakra ) No i patrzę widzę ten plakat i w taki pisk. Tak Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA CAŁY SKLEP! Normalnie sprzedawczyni tak się na mnie popatrzyła jak bym była nienormalna, jakiś facet wyglądnął z za sąsiednich półek zobaczyć co się dzieje. Ale miał minę ... a moja koleżanka takie oczy na mnie wywala. No a mi było trochę głupio Szczególnie potem przy kasie kupując tą gazetę... Odpowiedz Link Zgłoś