selena 31.08.09, 15:50 Czy słyszeliście o Bee? czy to jest jakiś program? bo mi się obiło o uszy, że to jest coś związanego z Avril Lavigne, ale na Kotku nic o tym nie mogę znaleźć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bucikowa Re: Bee - o co chodzi? 31.08.09, 16:28 Bee to jeśli się nie mylę pszczoła po angielsku Odpowiedz Link Zgłoś
madziia Re: Bee - o co chodzi? 31.08.09, 19:52 możne to głupie , ale bee to przezwisko mojej koleżanki hehe bee od beech ( czy jakoś tak ) Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 11:10 zobacz sobie, na stronie głównej kotka jest zakładka; BEE. mamy; START GWIAZDY TEMATY GRY FORUM RADIO SIMOWISKO BEE . nie mam zielonego pojęcia co to ma wspólnego z Avril, ale jak tam klikniesz to tam o niej będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
selena Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 11:20 Czyli miałam rację, że to coś z Avril ale nadal nie rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś
ladyy Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 12:27 ja się już zarejestrowałam wejdź na to www.avrillavigne-fragrances.com/web/index.php/pl_PL/ tam będzie wszystko wyjaśnione Odpowiedz Link Zgłoś
eminem535 Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 21:43 Ej,mam pytanie możne któraś z was zamawiała bezpłatną próbkę perfum ,,black star" <czy coś takiego> bo chciałabym dowiedzieć się czy trzeba płacić za przesyłkę. jakby ktoś nie wiedział to chodzi mi o te nowe perfumy Avril Odpowiedz Link Zgłoś
blood_ ! 02.09.09, 06:15 probka jest bezplatna. To jest cos w rodzaju pocztowki. Wiem, bo dostalam juz 2 probki Odpowiedz Link Zgłoś
mercedess Bee ^ ^ xd ! ? . 09.09.09, 14:46 Jakieś zryctwo. Znaczy, to jest tak jakby strona dla fanów Avril, coś a'la Kotek, tylko tam jest wszystko o Av. No, ale zryctwo dlatego, że nie ma już więcej miejsca w menu, a czemu Kotek.pl wybrał akurat wszystko o Av a nie np. o Robercie? No, wiecie o co chodzi. Że jakby tak każdą gwiazdę chcieli dodać, to cały Kotek byłby jednym wielkim menu... A tak to nie wiem o co cho Odpowiedz Link Zgłoś
uga ale to z ta Bee to o to tylko chodzi? 08.09.09, 12:56 ja juz zamowilam probke, ale gwiazdek nei zbieram bo i tak nie mam szans wygrac. czy z ta Bee to o to chodzi? tak sie bedzie nazywac nowa plyta Avril? czy to ma jakis inny sens? Odpowiedz Link Zgłoś
jaga1196 Re: ale to z ta Bee to o to tylko chodzi? 19.09.09, 23:56 to jest nowy kotkowy serialik internetowy ale rym Odpowiedz Link Zgłoś
alicesz Re: Kiedy pierwszy odcinek Bee???? 17.09.09, 19:05 Oglądaliście już pierwszy odcinek "Bee"? Jeśli tak to jak wam się podobało? Mnie średnio, chociaż byłam pod wrażeniem... Fajny mieli pomysł na fabułę i aktorzy też są spoko, szczególnie ten co gra Karola;] Jak na amatorski serial to nieźle to poszło i nie mogę się doczekać kolejnego odcinka! Odpowiedz Link Zgłoś
uga Re: Kiedy pierwszy odcinek Bee???? 24.09.09, 12:27 mnie strasznie wciagnelo! nie moge sie juz doczekac piatku i kolejnego odcinka Odpowiedz Link Zgłoś
ostrypazurek Bee - o co chodzi? 21.09.09, 13:16 tu jest wszystko o tym serialu www.kotek.pl/kotek/0,101475.html swoją droga bardzo mnie zaciekawił ten serial, fajni aktorzy i ciekawa fabuła, szkoda że takie krótkie te odcinki Odpowiedz Link Zgłoś
waniliowakawa Re: Bee - o co chodzi? 28.09.09, 07:39 to jest serial internetowy xD Odpowiedz Link Zgłoś
zakohannah Re: Bee - o co chodzi? 29.09.09, 20:38 bee to jest serial. Julia chce zostac piosenkarką ale ma pewne komplikacje . i poprostu oglądaj odcinki a wszystkiego sie dowiesz ;D ..;*** Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: Bee - o co chodzi? 29.09.09, 20:47 Bee to serial!! na pasku masz tak START GWIAZDY TEMATY GRY FORUM RADIO...i co SERIAL BEE Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia hah x. d 29.09.09, 21:09 ej, no ale teraz się nie śmiejcie, że serial -__- popatrzcie na datę, wtedy ja też nie wiedziałam o co łazi . Odpowiedz Link Zgłoś
heroine Pytanie! 13.10.09, 21:21 Mam do Was pytanie ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jak nazywają się tak naprawdę bohaterzy tego serialu? Konkretnie chodzi mi o: Julię, Dixi, Karola i tego chłopaka z zespołu Bee, tego z czarno-zielonej koszulce Będę wdzięczna Odpowiedz Link Zgłoś
collage Re: Bee - o co chodzi? 13.10.09, 21:25 jak nie ?! masz dużymi literami na górze napisane : www.kotek.pl/kotek/0,101475.html Odpowiedz Link Zgłoś
heroine Re: Pytanie! 16.10.09, 21:31 no to chyba jestem ślepa, czy jak bo nie widzę xD kurdę, gdzie na górze, bo naprawdę nie widzę? Odpowiedz Link Zgłoś
scenesyll Re: Bee - o co chodzi? 16.10.09, 21:37 przestańcie po niej jechac tylko zobaczcie którego był wątek założony 31 sierpnia w tedy miałą prawo jeszcze nic nie wiedziec o Bee Odpowiedz Link Zgłoś