Dodaj do ulubionych

Bee - o co chodzi?

31.08.09, 15:50
Czy słyszeliście o Bee? czy to jest jakiś program? bo mi się obiło o uszy, że
to jest coś związanego z Avril Lavigne, ale na Kotku nic o tym nie mogę znaleźć
Obserwuj wątek
    • bucikowa Re: Bee - o co chodzi? 31.08.09, 16:28
      Bee to jeśli się nie mylę pszczoła po angielsku
      • nikt. Re: Bee - o co chodzi? 31.08.09, 19:43
        Beyonce ma ksywkę Bee. -.-
        • madziia Re: Bee - o co chodzi? 31.08.09, 19:52
          możne to głupie , ale bee to przezwisko mojej koleżanki

          hehe
          bee
          od
          beech ( czy jakoś tak )
    • th4ever Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 11:03
      Nie wiem x\
      • nikt. Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 11:10
        zobacz sobie, na stronie głównej kotka jest zakładka; BEE.
        mamy;
        START GWIAZDY TEMATY GRY FORUM RADIO SIMOWISKO BEE .

        nie mam zielonego pojęcia co to ma wspólnego z Avril, ale jak tam klikniesz to tam o niej będzie.
        • selena Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 11:20
          Czyli miałam rację, że to coś z Avril smile
          ale nadal nie rozumiem...
          • ladyy Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 12:27
            ja się już zarejestrowałam
            wejdź na to www.avrillavigne-fragrances.com/web/index.php/pl_PL/
            tam będzie wszystko wyjaśnione
            • selena Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 17:18
              ok, dzięki
              • eminem535 Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 21:43
                Ej,mam pytanie możne któraś z was zamawiała bezpłatną próbkę perfum ,,black
                star" <czy coś takiego> bo chciałabym dowiedzieć się czy trzeba płacić za
                przesyłkę. smile jakby ktoś nie wiedział to chodzi mi o te nowe perfumy Avril wink
                • strawberry_xdd Re: Bee - o co chodzi? 01.09.09, 21:48
                  nie mam pojęcia ; - [[
                  • blood_ ! 02.09.09, 06:15
                    probka jest bezplatna. To jest cos w rodzaju pocztowki. Wiem, bo dostalam juz
                    2 probki wink
        • mercedess Bee ^ ^ xd ! ? . 09.09.09, 14:46
          Jakieś zryctwo. Znaczy, to jest tak jakby strona dla fanów Avril, coś a'la
          Kotek, tylko tam jest wszystko o Av. No, ale zryctwo dlatego, że nie ma już
          więcej miejsca w menu, a czemu Kotek.pl wybrał akurat wszystko o Av a nie np. o
          Robercie? No, wiecie o co chodzi. Że jakby tak każdą gwiazdę chcieli dodać, to
          cały Kotek byłby jednym wielkim menu... A tak to nie wiem o co cho devil
    • uga ale to z ta Bee to o to tylko chodzi? 08.09.09, 12:56
      ja juz zamowilam probke, ale gwiazdek nei zbieram bo i tak nie mam szans
      wygrac. czy z ta Bee to o to chodzi? tak sie bedzie nazywac nowa plyta Avril?
      czy to ma jakis inny sens?
      • jaga1196 Re: ale to z ta Bee to o to tylko chodzi? 19.09.09, 23:56
        to jest nowy kotkowy serialik internetowy

        ale rymbig_grin
    • uga Kiedy pierwszy odcinek Bee???? 15.09.09, 16:44
      bo mialobyc dzis prawda?
      • alicesz Re: Kiedy pierwszy odcinek Bee???? 17.09.09, 19:05
        Oglądaliście już pierwszy odcinek "Bee"? Jeśli tak to jak wam się podobało? Mnie średnio, chociaż byłam pod wrażeniem... Fajny mieli pomysł na fabułę i aktorzy też są spoko, szczególnie ten co gra Karola;] Jak na amatorski serial to nieźle to poszło i nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!
        • uga Re: Kiedy pierwszy odcinek Bee???? 24.09.09, 12:27
          mnie strasznie wciagnelo! smile nie moge sie juz doczekac piatku i kolejnego odcinka smile
    • ostrypazurek Bee - o co chodzi? 21.09.09, 13:16
      tu jest wszystko o tym serialu
      www.kotek.pl/kotek/0,101475.html
      swoją droga bardzo mnie zaciekawił ten serial, fajni aktorzy i ciekawa fabuła,
      szkoda że takie krótkie te odcinkisad
    • waniliowakawa Re: Bee - o co chodzi? 28.09.09, 07:39
      to jest serial internetowy xD wink
    • zakohannah Re: Bee - o co chodzi? 29.09.09, 20:38
      bee to jest serial. Julia chce zostac piosenkarką ale ma pewne komplikacje . i poprostu oglądaj odcinki a wszystkiego sie dowiesz ;D ..;***kiss
      • selcia17 Re: Bee - o co chodzi? 29.09.09, 20:47
        Bee to serial!! na pasku masz tak START GWIAZDY TEMATY GRY FORUM RADIO...i
        co SERIAL BEE
    • miqusia hah x. d 29.09.09, 21:09
      ej, no ale teraz się nie śmiejcie, że serial -__-
      popatrzcie na datę, wtedy ja też nie wiedziałam
      o co łazi .
      • heroine Pytanie! 13.10.09, 21:21
        Mam do Was pytanie ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jak nazywają się tak
        naprawdę bohaterzy tego serialu? Konkretnie chodzi mi o: Julię, Dixi, Karola i tego
        chłopaka z zespołu Bee, tego z czarno-zielonej koszulce wink
        Będę wdzięczna smile
    • collage Re: Bee - o co chodzi? 13.10.09, 21:25
      jak nie ?! masz dużymi literami na górze napisane :
      www.kotek.pl/kotek/0,101475.html
      • heroine Re: Pytanie! 16.10.09, 21:31
        no to chyba jestem ślepa, czy jak bo nie widzę xD
        kurdę, gdzie na górze, bo naprawdę nie widzę?
    • scenesyll Re: Bee - o co chodzi? 16.10.09, 21:37
      przestańcie po niej jechac tylko zobaczcie którego był wątek założony 31
      sierpnia w tedy miałą prawo jeszcze nic nie wiedziec o Beewink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka