15.10.05, 14:58
lekarzom nalezy zablokowac internet...
Bo jak oni moga????
zamiast nieśc pomoc miec wolny czas.
pozdrawiam wszystkich rozsądnych pacjentów...D
ps. pielegniarkom , technikom etc oczywiście tez!
Obserwuj wątek
    • Gość: Doki zakon! tylko zakon! IP: *.240.81.adsl.skynet.be 15.10.05, 15:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=305&w=30193176&a=30297317
      • Gość: reszka zakon! tylko zakon! i to klauzurowy IP: *.chello.pl 16.10.05, 22:09
        nt
    • swan_ganz Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:06
      Jak już społeczeństwo zmartwione Waszy dostępem do informacji ( np; dochodów
      kolegów za granicą, nowych procedur czy terpii) odetnie Was od netu, to podczas
      Twoich dyżurów będę przyjeżdżał ciemną nocą ze swoim laptokiem... Mam takiego
      co żadnych kabelków nie potrzebuje by Lukumona poczytać....
      Znajdziemy jakieś odosobnione miejsce gdzie czujny wzrok społeczeństwa nie
      sięga (np; prosektorium bo ludzie boją się tam kręcić)ja stanę na czatach a Ty
      będziesz w tym czasie sycić swój głód wiedzy :) Takżę "easy" Conka :D
      • connie1 Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:08
        Dziekuję!!!!!
        Może być szatnia w podziemiach?
        • bozia2 Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:11
          A ten zakon,to mieszany?:DDD Jeśli tak,to idę na studia medyczne:DDDDDDD
        • swan_ganz Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:11
          pewnie, że może... Tylko obawiam się, że jakiś "członek" społeczeństwa
          przylezie i nas nakryje. I co wtedy? szafot albi jakieś inne galery...w każdym
          razie nic przyjemnego. W prosektorium byłoby jednak bezpieczniej :)
    • connie1 Re: Chyba... 16.10.05, 19:36
      Telewizji tez nie powinni ogladać , ale to chyba sluszny postulat DDDDD
      A czytac i pisac wolno?
      • Gość: Położnik Re: Chyba... IP: 195.117.19.* 17.10.05, 12:34
        Nasze kochane społeczeństwo czeka całe wiadro niespodzianek, jak tylko ludek
        zorientuje się co to takiego demokracja i co z tego wynika,pozdrowienia dla was
        lekarze .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka