connie1 15.10.05, 14:58 lekarzom nalezy zablokowac internet... Bo jak oni moga???? zamiast nieśc pomoc miec wolny czas. pozdrawiam wszystkich rozsądnych pacjentów...D ps. pielegniarkom , technikom etc oczywiście tez! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Doki zakon! tylko zakon! IP: *.240.81.adsl.skynet.be 15.10.05, 15:02 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=305&w=30193176&a=30297317 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reszka zakon! tylko zakon! i to klauzurowy IP: *.chello.pl 16.10.05, 22:09 nt Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:06 Jak już społeczeństwo zmartwione Waszy dostępem do informacji ( np; dochodów kolegów za granicą, nowych procedur czy terpii) odetnie Was od netu, to podczas Twoich dyżurów będę przyjeżdżał ciemną nocą ze swoim laptokiem... Mam takiego co żadnych kabelków nie potrzebuje by Lukumona poczytać.... Znajdziemy jakieś odosobnione miejsce gdzie czujny wzrok społeczeństwa nie sięga (np; prosektorium bo ludzie boją się tam kręcić)ja stanę na czatach a Ty będziesz w tym czasie sycić swój głód wiedzy :) Takżę "easy" Conka :D Odpowiedz Link Zgłoś
connie1 Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:08 Dziekuję!!!!! Może być szatnia w podziemiach? Odpowiedz Link Zgłoś
bozia2 Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:11 A ten zakon,to mieszany?:DDD Jeśli tak,to idę na studia medyczne:DDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: Conka nie martw się....... 15.10.05, 15:11 pewnie, że może... Tylko obawiam się, że jakiś "członek" społeczeństwa przylezie i nas nakryje. I co wtedy? szafot albi jakieś inne galery...w każdym razie nic przyjemnego. W prosektorium byłoby jednak bezpieczniej :) Odpowiedz Link Zgłoś
connie1 Re: Chyba... 16.10.05, 19:36 Telewizji tez nie powinni ogladać , ale to chyba sluszny postulat DDDDD A czytac i pisac wolno? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Położnik Re: Chyba... IP: 195.117.19.* 17.10.05, 12:34 Nasze kochane społeczeństwo czeka całe wiadro niespodzianek, jak tylko ludek zorientuje się co to takiego demokracja i co z tego wynika,pozdrowienia dla was lekarze . Odpowiedz Link Zgłoś