Dodaj do ulubionych

witam sie:)

11.11.12, 21:01
podgladam Forum od tygodnia. Poglądam to mało powiedziane, jak wariat czytam.
jestem zona z 20 letnim stażem małżeńskim.
+ kochanka własnego męża!
Obserwuj wątek
    • anna.alba.luna Re: witam sie:) 11.11.12, 21:06
      Obserwuje zony.
      Moje koleżanki...swietnie się rozumiemy, chodzimy na wódkę na wystawy, na zakupy,do teatru i dobrze się bawimy.
      My ! Dziewczyny! Kobiety!
      I wiecie co się dzieje jak za prztyknieciem?:-
      Wracają do domu zmęczone, stare baby( choć wcale nie sąwink!!!!
      • fuzzystone Re: witam sie:) 11.11.12, 21:12
        Czy mogłabyś nieco rozwinąć swoją wypowiedz i wyjaśnić, co tak naprawdę miałaś na myślI?
        • spiderman47 Re: witam sie:) 11.11.12, 21:16
          uzzystone napisała:

          > Czy mogłabyś nieco rozwinąć swoją wypowiedz i wyjaśnić, co tak naprawdę miałaś
          > na myślI?


          ia ja rowniez nie rozumiem przeslania tej bialoglowy oto...
          • anna.alba.luna zony przestają być KOCHANKAMI 11.11.12, 21:20
            • anna.alba.luna Re: zony przestają być KOCHANKAMI 11.11.12, 21:21
              oraz często kumplami ze tak powiem
        • anna.alba.luna Re: witam sie:) 11.11.12, 21:28
          Sorry fuzzystone z szacunek do Pani
          P.s nie jestem zbyt rozgarnieta wink
      • anna.alba.luna Re: witam sie:) 11.11.12, 21:16
        Piekne lub zadbane ....zapominają ze SĄ KOCHANKAMI.....bo to bo tamto....dzieci, praca....
        te fajne zony matki i koleżanki zapominają co je kręciwink
        Przecież życie to nie tylko dzieci, kredyt , sąsiedzi ?????
        Sex kochane zony!
        • spiderman47 Re: witam sie:) 11.11.12, 21:21
          anna.alba.luna napisała:

          > Piekne lub zadbane ....zapominają ze SĄ KOCHANKAMI.....bo to bo tamto....dzieci
          > , praca....
          > te fajne zony matki i koleżanki zapominają co je kręciwink
          > Przecież życie to nie tylko dzieci, kredyt , sąsiedzi ?????
          > Sex kochane zony!


          z pelni sie z Toba zgadzam niewiasto o anielskim imieniu, lecz licz sie z tym, ze wnet zleca sie tu kochanice demonow i beda Ci wmawiac, ze lzesz, niczym pies.
        • spiderman47 Re: witam sie:) 11.11.12, 21:27
          anna.alba.luna napisała:

          > Piekne lub zadbane ....zapominają ze SĄ KOCHANKAMI.....bo to bo tamto....dzieci
          > , praca....
          > te fajne zony matki i koleżanki zapominają co je kręciwink
          > Przecież życie to nie tylko dzieci, kredyt , sąsiedzi ?????
          > Sex kochane zony!


          z pelni sie z Toba zgadzam niewiasto o anielskim imieniu, lecz licz sie z tym, ze wnet zleca sie tu kochanice gatunku homo sapiens z epoki KAMNIENIA LUPANEGO i beda Ci wmawiac, ze lzesz, niczym pies.
          • anna.alba.luna Re: witam sie:) 11.11.12, 21:32
            ja wsród psów wychowana, dam se rade.

            • spiderman47 Re: witam sie:) 11.11.12, 21:38
              ufam, ze tak wlasnie bedzie i nim wychyna swe szpetne lby, by pozrec Cie zywcem i wypluc, niczym drzazge, Ty zrobisz pogrom wsrod tych istot o plugawych zamiarach, ktorym sie wydaje, ze sa lepsze od calej reszty swiata.
              • anna.alba.luna Re: witam sie:) 11.11.12, 21:43
                o rany pajaku,się przestrasże
    • anna.alba.luna coś w tym jednak jest..... 11.11.12, 21:42
      Mężczyzna tak samo jak kobieta ( te same ssaki teo samego pragnąwink
      PUNKT : zony, nie pragną swoim mężów, serio.
      • wiemwszytko Re: coś w tym jednak jest..... 18.11.12, 12:45
        anna.alba.luna napisała:

        > podgladam Forum od tygodnia. Poglądam to mało powiedziane, jak wariat czytam.
        > jestem zona z 20 letnim stażem małżeńskim.
        > + kochanka własnego męża!
        Dla kochanek jesteś moher szukający na forum męża, który cię zdradza, bo jak cię nie zdradza to albo jest ksiądz albo pedzio albo stary dziadyga co już nie może i musi brać viagre.

        > PUNKT : zony, nie pragną swoim mężów, serio.
        Jakieś dziwne masz koleżanki. Pewnie są kochankami tak samo jak i ty.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka