Dodaj do ulubionych

Czemu admini toleruja andrew200?

23.02.08, 18:43
1. Spamuje.
2. Uzywa samych bluzgow.
3. Promuje nietolerancje idologiczno-religijna.
4. Obraza forumowiczow.
Ale jest wciaz tolerowany przez adminow, bo obraza ateistow, a nie
religiantow... :(
Obserwuj wątek
    • dalatata Re: Czemu admini toleruja andrew200? 23.02.08, 19:33
      przyganial kociol garnkowi
      • mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 23.02.08, 19:36
        Ja nikogo personalnie nie atakuje, nie zachecam do mordow i nie
        obrazam forumowiczow... Widze, ze ci sie te ataki na niewierzacych
        podobaja... :(
        • andrew2008 Bo w tym jest rzeczy sedno 23.02.08, 20:20
          Bo w tym jest rzeczy sedno
          ze jest mi wszystko jedno
          bo ze mnie taki
          zimny dran
          • mrzorba Re: Bo w tym jest rzeczy sedno 23.02.08, 20:22
            Toleruja ciebie, bo sa takie same chamy i zakute lby jak ty... :(
            • dalatata Re: Bo w tym jest rzeczy sedno 24.02.08, 00:29
              rzeczywisice nikogo pan nie obraza. rzeczywiscie.

              mrzorba napisała:

              > Toleruja ciebie, bo sa takie same chamy i zakute lby jak ty... :(
              • mrzorba Re: Bo w tym jest rzeczy sedno? 24.02.08, 17:37
                Jestes zwyklym manipulantem i demagogiem. Wycinasz cytaty z
                kontekstu, a kontekst jest taki, ze andrew2008 obraza mnie w sposob
                znacznie bardziej "niecenzuralny" niz ja mu odpowiadam. A odpowiadac
                nusze jego jezykiem... Inaczej nie bede zrozumiany. I nie moja wina,
                ze cenzorzy (pardon, admini) toleruja wybryki andrew2008...
                • dalatata nie chcem ale muszem 24.02.08, 21:24
                  moze i pan zostanie kiedys prezydentem. logike 'nie chcem ale
                  muszem' juz ma pan opanowana.

                  i rzeczywiscie kajam sie i posypuje prochem glowe - widze ten
                  niezwykle silny przymus moralny, to ultimatum, ktore panu los
                  stawia. opluc, bo moge nie byc zrozumiany. brawo.

                  mrzorba napisała:

                  > Jestes zwyklym manipulantem i demagogiem. Wycinasz cytaty z
                  > kontekstu, a kontekst jest taki, ze andrew2008 obraza mnie w
                  sposob
                  > znacznie bardziej "niecenzuralny" niz ja mu odpowiadam. A
                  odpowiadac
                  > nusze jego jezykiem... Inaczej nie bede zrozumiany. I nie moja
                  wina,
                  > ze cenzorzy (pardon, admini) toleruja wybryki andrew2008...
                  • mrzorba Re: nie chcem ale muszem 25.02.08, 10:50
                    1. Prezydentem tylko jako dyktator, bo bycie czyjas marionetka jak
                    Walesa, Kwas czy Kaczor to mnie nie interesuje...
                    2. I jak mam niby odpowiodac na skrajnie chamska agresje andrwe2008?
                    I rozumiem, ze ci sie ona podoba, bo jestes z andrew2008 w tym samym
                    obozie... :(
                    • dar61 Re: w tym samym 25.02.08, 11:32
                      Czy musi być jakiś obóz?
                      MY i ONI?
                      Toż to rodem z dziecięcej piaskownicy spory.
                      Odciąć się, nie reagować - bo to w chorobliwe pyskówki
                      wciąganie...

                      Odetnie {Mzorba} sobie łącze na tydzień, odpocznie,
                      zobaczy że świat "realny jest przewidywalny" bardzej
                      niż te nasze pogaduchy o niczym.
                      Wiosna, pąki pękają kwiatom - pękają wrzody nienawiści
                      za-/niezasłużonej...
                      • palmere Re: w tym samym 25.02.08, 17:52
                        Kagan i andrew - spotkajcie się i dajcie sobie po razie! w pakiecie gwarantowane
                        rozwiązanie wszystkich sporów. A potem już tylko sielskie życie.
                        • mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 18:25
                          Widze, ze za duzo westernow sie naogladales... :(
                          • palmere Re: w tym samym 25.02.08, 18:33
                            mrzorba - wrzuć na luz, nikogo w tym sporze nie popierałem, nie popieram i nie
                            będę popierał. Zależy mi na tym, aby nie było osobistych podjazdów na forum, ale
                            skoro nie pogodzicie się w taki sposób, to może czas przejść do bardziej
                            drastycznych metod.

                            co do westernów to lubię szczególnie te z Billym Kidem i Patem Garettem.
                            • mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 19:50
                              1. Ja tez lubie westerny, ale raczej te klasyczne hollywodzkie z lat
                              1960tych (Kirk Douglas, John Wayne, Yul Brynner).
                              2. Mnie chodzilo o wyjatkowo chamska agresje andrew2008. Agresja
                              przecietnie chamska od dawna nie robi na mnie wrazenia...
                              Pozdr. :)
                              • palmere Re: w tym samym 25.02.08, 20:15
                                mrzorba napisała:

                                > 2. Mnie chodzilo o wyjatkowo chamska agresje andrew2008. Agresja
                                > przecietnie chamska od dawna nie robi na mnie wrazenia...
                                > Pozdr. :)

                                to może dacie sobie buzi (bez podtekstów) i się pogodzicie w końcu?
                                • mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 20:50
                                  Skad u ciebie to zamilowanie do rekoczynow?
                                  • palmere Re: w tym samym 25.02.08, 21:04
                                    mrzorba napisała:

                                    > Skad u ciebie to zamilowanie do rekoczynow?

                                    Fakt lubię działać rękami, w tej sytuacji jaka panuje tutaj trzeba obierać
                                    skrajne kroki.

                                    Andrew2008 - dodaj jeszcze jeden punkt - najskromniejszy ze skromnych, piszę to
                                    nie z zawiści a z kronikarskiego obowiązku. To mówiłem ja Jarząbek Wacław trener
                                    II klasy

                                    pozdrawiam
                                    • mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 21:06
                                      Skrajne to chyba uzycie broni jdrowej, czyli overkill wiodacy to MAD
                                      (Mutually Assured Destruction)...
                                    • andrew2008 Re: w tym samym 25.02.08, 21:53
                                      Wacio Jarzabek, no i co z tego zes trener drugiej klasy.
                                      Meczow nie sprzedajesz,uczciwy jestes i poczucie humoru masz.
                                      Dla mnie tam jestes trener extra-klasy.
                                      • palmere Re: w tym samym 25.02.08, 21:56
                                        to co jeszcze mam ci zaśpiewać? prezesie?
                                        • andrew2008 Re: w tym samym 25.02.08, 22:07
                                          Zaspiewajmy razem trenerze extraklasy: " Jeszcze Polska nie zginela,
                                          poki MY zyjemy"
                      • mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 18:24
                        Widze, ze tobie sie tez bardzo podobaja chamskie ataki andrew2008,
                        bowiem on atakuje myslacych inczej niz ty... :(
              • mrzorba Re: Bo w tym jest rzeczy sedno? 24.02.08, 17:40
                Widze, ze ty tez wyznajesz zasade: jak moją ktoś obrażać to być
                bardzo zła uczynka, ale jak ja ktosia obrażać, to byc mnóstwo za
                dobra uczynka... :(
          • andrew2008 Co ludzkie 23.02.08, 20:25
            Madry jest chrabaszcz co zaglada w oczy
            i nawet to nie wazne co sie wydarzylo
            krzyz
            bo zawsze tlumaczy
            ze bol wstydzi sie w kacie
            kiedy przyjdzie milosc
            i to nagle przerwane
            jak krolik zdziwione
            to co ludzkie wiec niedokonczone
            • mrzorba Re: Co ludzkie 23.02.08, 22:12
              To raczej nie andrew...
              • mrzorba Probka stylu andrew2008 23.02.08, 22:18
                1. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
                f=32&w=75818963&wv.x=2&a=76083461
                Autor: andrew2008 22.02.08, 20:41
                Kilka informacji o niebezpieczcznym SB-ku psychopacie, Mrzozbie-
                Kaganie, w moim poscie ponizej

                2. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
                f=32&w=75818963&wv.x=2&a=76083264
                Autor: andrew2008 22.02.08, 20:36
                Psychopata mrzozba-kagan produkuje sie rowniez pod nickiem Benek
                na aquanecie. Wroble cwierkaja , ze to SB-ek, morderca ksiedza
                Popieluszki. Zostal wyposazony w tyle alternatywnych tozsamosci i
                zyciorysow ,ze mu sie wszystko popieprzylo. Liznal troche matematyki
                i po zwolnieniu z wiezienia utrzymywal sie z korepetycji podstaw
                matematyki. Obecnie to zidiocialy stary psychopata.
                Przykleja sie do roznych antyklerykalnych organizacji
                (racjonalow,wolno-myslicieli i podobnej swoloczy).

                3. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&a=76116587
                Autor: andrew2008 23.02.08, 18:19
                Ateizm to ciezka choroba psychiczna wymagajaca leczenia. Dlatego
                z zadowoleniem trzeba przyjac wiadomosc, ze najpowazniejsze
                Universytety szukaja lekow na ateistyczna chorobe.
                1) Ateisci sa niezdolni do stworzenia i utrzymania cywilizacji.
                W calej historii ludzkosci niegdy nie bylo trwalych cywilizacji
                ateistycznych poniewaz ulegaja one samodestrukcji w ciagu 3 generacji
                2) Wszystkie zwierzeta to ateisci - wszyscy ateisci to wierzeta
                • andrew2008 Prawda w oczy kole? 23.02.08, 22:53
                  Prawda w oczy kole , kagan-mrzozba?
                  • mrzorba Re: Prawda w oczy kole? 26.02.08, 21:21
                    Mnie nie, bo ja patrze na wszystko oczyma wyobrazni... ;)
          • dar61 My jesteśmy... 23.02.08, 21:11
            ...tanie dranie,
            dranie tanie
            niesłychanie...

            Możesz wybrać,
            bez dwóch zdań,
            kto jest lepszy
            tani drań
        • nowey777 Re: Czemu admini toleruja andrew200? 25.02.08, 21:36
          Nie bądz przynajmniej hipokrytą.
    • andrew2008 W marcu 23.02.08, 23:01
      W marcu pojawia sie
      gawron
      sroka
      czajka
      puszczyk
      czapla
      postkomunistka towarzyszka wrona
      tylko Boga nie widac
      nie chce niewierzacych denerwowac
    • andrew2008 Re: Czemu admini toleruja andrew200? 25.02.08, 20:54
      Admini nie tylko toleruja , oni po prostu uwielbiaja Andrew 2008.
      Bo Andrew ma to wszystko co oni chcieliby miec:
      1) 48 centymetrowego
      2) IQ 169
      3) Urode
      4) Prawie 2 metry wzrostu
      5) Piekna zone i 4 piekne coreczki
      6) Dwa doktoraty i cztery fakultety
      7) Forse
      8) Duzo wolnego czasu
      9)Amerykanskie Obywatelstwo
      10) No i to, ze jestem geniuszem pelnym wiedzy i madrosci.
      Pewien jestem teraz, ze wszyscu teraz beda mnie nienawidzili
      prawie tak jak kagan. No po prostu z zawisci.
      Sluchajcie Radia Maryja - Katolicki glos w twoim domu
      • mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 25.02.08, 21:16
        Opis andrwe2008:
        1. 48 cm i 9 mm wzrostu.
        2) IQ okolo 69
        3) Urode dziela zycia dr Frankensteina
        4) Prawie 2 metry kwadratowe mieszkania do dyspozycji
        5) Pieknego kochanka (tyle ze z woirusem HIV) i 4 adoratorow z
        pobliskiego klubu dla gejow - ofiar AIDS
        6) Dwa doktoraty i cztery habilitacje napisane na temat jego
        schorzen przez wybitnych uczonych z Rzeszowa, Kijowa, Alma Aty i
        Kiszyniowa
        7) Forse czyli dolary (ponad dwa, czyli 2 dolaty i 5 centow)
        8) Duzo wolnego czasu jak na bezrobotnego menela przystalo
        9)Amerykanskie Obywatelstwo (konkretnie z Paragwaju - tez AMERYKA)
        10) No i to, ze jako imbecylowi z domieszka debilizmu wydaje sie mu,
        ze jest geniuszem pelnym wiedzy i madrosci...
        Pewien jestem teraz, ze wszyscy teraz beda mu wspolczuli, prawie tak
        jak kagan. No po prostu z dobrego serca.
        I sluchajcie Radia Maryja - Katolicki glos nienawisci i nietoleracji
        w twoim domu (a raczej twoim baraczku)
        • nowey777 Re: Czemu admini toleruja andrew200? 26.02.08, 21:50
          Ty fusie.
          • mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 27.02.08, 10:23
            Miales na mysli "konusje"?
    • andrew2008 Czemu Teisci nie ufaja ateistom? 26.02.08, 22:31
      Teisci nie ufaja ateistom. Chodzi tu o odrzucenie przez ateistow
      dekalogu. A odrzucenie Dekalogu to ateistyczna wiara w ANTY-Dekalog:
      1) Zabijaj
      2) Kradnij
      3) Klam
      4) Cudzoloz
      5) Pogardzaj matka i ojcem.
      Czyli jest wielka szansa , ze ateista to szuja.
      Dlatego ja ufam tylko Teistom ,takim naprzyklad jak Swiadek Jehowy
      Nowey.
      Jesli chodzi o kobiety , to nigdy bym sie nie ozenil z ateistka.
      Kobieta ateistka, ktora uwaza ,ze przykazanie "nie cudzoloz" to
      przesad, z cala pewnoscia da pipy szefowi na biurku.
      Kazdy frajerski atol ozeniony z ateistka to rogaty jelen wychowujacy
      dzieci innego faceta. ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha
      Nawet guru ateistow, Petrucchio, przezornie ozenil sie z
      praktykujaca katoliczka.


      • mrzorba Czemu Ateisci nie ufaja teistom? 27.02.08, 10:34
        Dekalog to przykazanie dane ZYDOM przez ich bozka Jehowe. Obowiazuja
        one tylko Zydow, ktorzy i tak ich nigdy nie przestrzegali, podobnie
        jak i chrzescijanie:
        1) Zabijaj: szczegolnie "w imie Boga" - "Gott mit uns" mieli na
        pasach a czarne krzyze (nie mylic ze swastykami) na czolgach i
        samolotach hitlerowscy zbrodniarze co mordowali Slowian w latach
        1939-1945
        2) Kradnij: Polaku, przyjedz do Niemiec. Twoje antyki, obrazy,
        srebrna zastawa i zlota szczeka twego dziadka tam juz sa od Drugiej
        Wojny Swiatowej, zrabowane przez chrzescijanskich Niemcow, co mieli
        na pasach "Gott mit uns" i czarne krzyze na czolgach i samolotach
        3) Klam, jak politycy z chrzesijanskich partii CDU i CSU na temat
        rzekomych krzywd doznanych od Polakow przez Niemcow podczas i po
        Drugiej Wojny Swiatowej
        4) Cudzoloz: najwiecej burdeli i kurew jest w krajach
        chrzescijanskich
        5) Pogardzaj matka i ojcem - jak uczyl Jezus mowiac, ze kto chce byc
        razem z nim, ma sie wyrzec matki i ojca, braci i siostr, a do swej
        matki zwracal sie per "kobieto"...
        Klasztory zenskie to zas znane miejsca wszelakiej rozpusty
        seksualnej...
    • mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 28.02.08, 16:03
      Kolejne probki stylu naszego wojujacego katolika z ameryki:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&a=76334826&wv.x=2
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&a=76335501&wv.x=2
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&wv.x=2&a=76335959
      • andrew2008 Mrzozba, prowokujesz,obrazasz, klamiesz, opluwasz 28.02.08, 16:38
        To sie nie dziw , ze lepszy od ciebie cie sflekuje. Przestan sie
        mazac tchorzu.
        • mrzorba Re: Mrzozba, prowokujesz,obrazasz, klamiesz, oplu 28.02.08, 17:53
          Ja obrazam i klamie? Gdzie?
    • facet123 Re: Czemu admini toleruja andrew200? 28.02.08, 16:42
      Jest to cena jaką płaci się za wolność słowa.
      • mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 28.02.08, 17:54
        Nie mam nic przeciwko wolnosci slowa, ale to nie znaczy, ze toleruje
        podzeganie do mordow w "imie boze" czy tez wypisywanie oszczerstw...
        • andrew2008 Re: Czemu admini toleruja Mrzozbe Kagana? 28.02.08, 18:02
          Przeciez ten Mrozba z premedytacja dezinformuje i uzywa klamstw
          naukowych usilujac zakamuflowac swa calkowita ignorancje
          • andrew2008 Mrzozba zalozyl kilkadziesiat religijnych watkow 28.02.08, 18:03
            Dlaczego Admini to toleruja
            • andrew2008 Mrzozba zasmieca FN tematami religijnymi 28.02.08, 18:05
              dlaczego admini to toleruja?
            • andrew2008 Mrzozba, obraza uczucia religijne katolikow 28.02.08, 18:06
              Dlaczego adminie to toleruja?
            • andrew2008 Mrzozba rozpowszechnia ateistyczna agresje 28.02.08, 18:08
              Dlaczego adminie to toleruja?
              • andrew2008 Mrzozba obniza poziom FN przez swa ignorancje nauk 28.02.08, 18:09
                dlaczego admini nie reaguja
                • mrzorba Zaciales sie? 28.02.08, 20:11
                  ;)
              • andrew2008 domagamy sie usuniecia Mrzozby z FN !!!!!!!!!! 28.02.08, 18:12
                !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • mrzorba Re: domagamy sie usuniecia Mrzozby z FN !!!!!!!!! 28.02.08, 20:13
                  My, to znaczy andrew2008...
                  • andrew2008 Precz z zntysemityzmem i antypolonizmem mrzozby 28.02.08, 20:30
                    Telefonujmy do redakcji. Usunmy wscieklego antysemite mrozbe z
                    forow GW.
                    • mrzorba Zydek sie odezwal 28.02.08, 22:15
                      andrew2008 napisał: Telefonujmy do redakcji. Usunmy wscieklego
                      antysemite mrozbe z forow GW.
                      • facet123 Re: Zydek sie odezwal 29.02.08, 09:42
                        Ustawiłem sobie w ustawieniach forów, że nie widzę postów andrew2008 i kilku
                        innych forumowych trolli i śmiesznie, ale sympatycznie to wygląda, gdy rosną
                        wątki z samymi odpowiedziami, a nie widzę (dla własnego spokoju), co tam biedak
                        nawypisywał.
                        • mrzorba Case of andrew2008 29.02.08, 10:48
                          Wiele tracisz nie czytajac postow andrew2008. One pokazuja do czego
                          prowadzi wiara religijna. Oczywiscie, przypadek andrew2008 jest
                          skrajny, ale nauka czesto bada skrajne przypadki, jako iz wystepuja
                          w nich w najwyzszym natezeniu wszystkie cechy danego zjawiska: w
                          przypadku andrew2008 sa to glownie nietolerancja i, zaslepienie na
                          tle religijnym... I jakze pieknie andrew2008 daje sie mi podpuscic,
                          i to praktycznie za kazdym razem. Przecietny religiant zauwazylby,
                          ze jego argumenty na mnie nie dzialaja i zaprzestalby dyskusji, ale
                          nie andrew2008. On sie wrecz podnieca, osiaga orgazm na tle
                          religijnym, piszac swe posty... ;)
                          • facet123 Re: Case of andrew2008 29.02.08, 12:10
                            > Wiele tracisz nie czytajac postow andrew2008. One pokazuja do czego
                            > prowadzi wiara religijna

                            Naczytałem się takich już dosyć w swoim życiu i więcej mi nie trzeba.

                            Myślę, że wiara religijna wspiera, ponieważ usprawiedliwia, albo wręcz czyni
                            cnotę z różnych nietolerancyjnych i zawistnych zachowań.

                            Jednak z drugiej strony, obawiam się, że gdyby ktoś taki jak andrew został
                            wychowany bez religijnego indoktrynowania mógłby być podobnie agresywny i
                            radykalny, ale w drugą stronę. Dlatego proponuję nie walczyć z trollem, albo
                            walczyć poprzez nie marnowanie na niego czasu.
                            • mrzorba Re: Case of andrew2008 29.02.08, 12:22
                              Byc moze ze niereliginy andrew2008 byly np. bolszewikiem albo
                              polpotysta. Ale nie da sie ukryc, ze najbardziej na swiecie
                              rozprzestrzenila sie ekstrema religijna. Stad uwazam zorganizowana
                              religie za najwieksze zagrozenie dla ludzkosci...
                              I ja z nim bynajmniej nie walcze, bo on jest beznadziejnym
                              przypadkiem (chyba, ze udaje kogos innego), a tylko prowadze
                              eksperyment naukowy na zasadzie bodziec -> reakcja
                              (B->R albo S->R)... Uwazam, ze on sie zgadza na taki eksperyment,
                              jako iz wyraznie mu o tym napisalem na tym forum.
    • primum_non Re: Czemu admini toleruja andrew200? 29.02.08, 00:45
      Ale też nie jest ładnie,jeżeli ktoś jest paranoiczny i sądzi o sobie ,że jest
      żydowskim liderem z Gwatemali i grozi,że "pewni ludzie chcą,żebyś nie
      żył".Moderacja przy ostrzejszych starciach prawdopodobnie mogłaby polegać,żeby
      wszyscy dostali "po równo".Smętnie się robi,jest takie włoskie powiedzenie,które
      trochę przekręcę że "można sobie jaja połamać"
      • mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 29.02.08, 10:50
        Nie zuwazylem, aby andrew2008 grozil komus w ten sposob, ale nie
        jestem przeciez Jehowa...
        primum_non napisał: Ale też nie jest ładnie,jeżeli ktoś jest
        paranoiczny i sądzi o sobie ,że jest żydowskim liderem z Gwatemali i
        grozi,że "pewni ludzie chcą,żebyś nie żył".
        • andrew2008 Domagajmy sie usunieci mrzozby z forum FN 29.02.08, 11:17
          !!!!!!!!
          • mrzorba Re: Domagajmy sie usunieci mrzozby z forum FN 29.02.08, 11:35
            ?????
            "usunieci"
          • mrzorba Re: Domagajmy sie usunieci mrzozby z forum FN 29.02.08, 11:36
            Ja tez nie lubie MR ZOZBY!
            Mr Zorba
    • andrew2008 Mrzozba-kagan zasmieca FN tematyka religijna 29.02.08, 11:53
      !!!!!!!!!!
      • mrzorba Re: Mrzozba-kagan zasmieca FN tematyka religijna 29.02.08, 12:23
        Usunac wiec religie z FN! Zgodnie z zyczeniem andrew2008!
        • andrew2008 Troll Kagan-mrzozba zasmieca FN agresja 29.02.08, 12:43
          !!!!!!!!!!
          • mrzorba Re: Troll Kagan-mrzozba zasmieca FN agresja 29.02.08, 14:35
            Przyganial kociol garnkowi... ;)
        • andrew2008 Troll kagan spamuje 29.02.08, 12:44
          !!!!!!!!!!
          • mrzorba Re: Troll kagan spamuje ! 29.02.08, 14:36
            Zas andrew2008 nie trolluje i nie jest spamerem... ;)
            • palmere andrew2008 spamuje pisząc, że Troll kagan spamuje! 29.02.08, 15:02
              !!!!!!!!!!!
              • mrzorba andrew2008 spamuje pisząc, że Troll kagan spamuje 29.02.08, 15:23
                Tak to jest jak przygania kociol garnkowi ze bulgocze... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka