mrzorba 23.02.08, 18:43 1. Spamuje. 2. Uzywa samych bluzgow. 3. Promuje nietolerancje idologiczno-religijna. 4. Obraza forumowiczow. Ale jest wciaz tolerowany przez adminow, bo obraza ateistow, a nie religiantow... :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dalatata Re: Czemu admini toleruja andrew200? 23.02.08, 19:33 przyganial kociol garnkowi Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 23.02.08, 19:36 Ja nikogo personalnie nie atakuje, nie zachecam do mordow i nie obrazam forumowiczow... Widze, ze ci sie te ataki na niewierzacych podobaja... :( Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Bo w tym jest rzeczy sedno 23.02.08, 20:20 Bo w tym jest rzeczy sedno ze jest mi wszystko jedno bo ze mnie taki zimny dran Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Bo w tym jest rzeczy sedno 23.02.08, 20:22 Toleruja ciebie, bo sa takie same chamy i zakute lby jak ty... :( Odpowiedz Link Zgłoś
dalatata Re: Bo w tym jest rzeczy sedno 24.02.08, 00:29 rzeczywisice nikogo pan nie obraza. rzeczywiscie. mrzorba napisała: > Toleruja ciebie, bo sa takie same chamy i zakute lby jak ty... :( Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Bo w tym jest rzeczy sedno? 24.02.08, 17:37 Jestes zwyklym manipulantem i demagogiem. Wycinasz cytaty z kontekstu, a kontekst jest taki, ze andrew2008 obraza mnie w sposob znacznie bardziej "niecenzuralny" niz ja mu odpowiadam. A odpowiadac nusze jego jezykiem... Inaczej nie bede zrozumiany. I nie moja wina, ze cenzorzy (pardon, admini) toleruja wybryki andrew2008... Odpowiedz Link Zgłoś
dalatata nie chcem ale muszem 24.02.08, 21:24 moze i pan zostanie kiedys prezydentem. logike 'nie chcem ale muszem' juz ma pan opanowana. i rzeczywiscie kajam sie i posypuje prochem glowe - widze ten niezwykle silny przymus moralny, to ultimatum, ktore panu los stawia. opluc, bo moge nie byc zrozumiany. brawo. mrzorba napisała: > Jestes zwyklym manipulantem i demagogiem. Wycinasz cytaty z > kontekstu, a kontekst jest taki, ze andrew2008 obraza mnie w sposob > znacznie bardziej "niecenzuralny" niz ja mu odpowiadam. A odpowiadac > nusze jego jezykiem... Inaczej nie bede zrozumiany. I nie moja wina, > ze cenzorzy (pardon, admini) toleruja wybryki andrew2008... Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: nie chcem ale muszem 25.02.08, 10:50 1. Prezydentem tylko jako dyktator, bo bycie czyjas marionetka jak Walesa, Kwas czy Kaczor to mnie nie interesuje... 2. I jak mam niby odpowiodac na skrajnie chamska agresje andrwe2008? I rozumiem, ze ci sie ona podoba, bo jestes z andrew2008 w tym samym obozie... :( Odpowiedz Link Zgłoś
dar61 Re: w tym samym 25.02.08, 11:32 Czy musi być jakiś obóz? MY i ONI? Toż to rodem z dziecięcej piaskownicy spory. Odciąć się, nie reagować - bo to w chorobliwe pyskówki wciąganie... Odetnie {Mzorba} sobie łącze na tydzień, odpocznie, zobaczy że świat "realny jest przewidywalny" bardzej niż te nasze pogaduchy o niczym. Wiosna, pąki pękają kwiatom - pękają wrzody nienawiści za-/niezasłużonej... Odpowiedz Link Zgłoś
palmere Re: w tym samym 25.02.08, 17:52 Kagan i andrew - spotkajcie się i dajcie sobie po razie! w pakiecie gwarantowane rozwiązanie wszystkich sporów. A potem już tylko sielskie życie. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 18:25 Widze, ze za duzo westernow sie naogladales... :( Odpowiedz Link Zgłoś
palmere Re: w tym samym 25.02.08, 18:33 mrzorba - wrzuć na luz, nikogo w tym sporze nie popierałem, nie popieram i nie będę popierał. Zależy mi na tym, aby nie było osobistych podjazdów na forum, ale skoro nie pogodzicie się w taki sposób, to może czas przejść do bardziej drastycznych metod. co do westernów to lubię szczególnie te z Billym Kidem i Patem Garettem. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 19:50 1. Ja tez lubie westerny, ale raczej te klasyczne hollywodzkie z lat 1960tych (Kirk Douglas, John Wayne, Yul Brynner). 2. Mnie chodzilo o wyjatkowo chamska agresje andrew2008. Agresja przecietnie chamska od dawna nie robi na mnie wrazenia... Pozdr. :) Odpowiedz Link Zgłoś
palmere Re: w tym samym 25.02.08, 20:15 mrzorba napisała: > 2. Mnie chodzilo o wyjatkowo chamska agresje andrew2008. Agresja > przecietnie chamska od dawna nie robi na mnie wrazenia... > Pozdr. :) to może dacie sobie buzi (bez podtekstów) i się pogodzicie w końcu? Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 20:50 Skad u ciebie to zamilowanie do rekoczynow? Odpowiedz Link Zgłoś
palmere Re: w tym samym 25.02.08, 21:04 mrzorba napisała: > Skad u ciebie to zamilowanie do rekoczynow? Fakt lubię działać rękami, w tej sytuacji jaka panuje tutaj trzeba obierać skrajne kroki. Andrew2008 - dodaj jeszcze jeden punkt - najskromniejszy ze skromnych, piszę to nie z zawiści a z kronikarskiego obowiązku. To mówiłem ja Jarząbek Wacław trener II klasy pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 21:06 Skrajne to chyba uzycie broni jdrowej, czyli overkill wiodacy to MAD (Mutually Assured Destruction)... Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Re: w tym samym 25.02.08, 21:53 Wacio Jarzabek, no i co z tego zes trener drugiej klasy. Meczow nie sprzedajesz,uczciwy jestes i poczucie humoru masz. Dla mnie tam jestes trener extra-klasy. Odpowiedz Link Zgłoś
palmere Re: w tym samym 25.02.08, 21:56 to co jeszcze mam ci zaśpiewać? prezesie? Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Re: w tym samym 25.02.08, 22:07 Zaspiewajmy razem trenerze extraklasy: " Jeszcze Polska nie zginela, poki MY zyjemy" Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: w tym samym 25.02.08, 18:24 Widze, ze tobie sie tez bardzo podobaja chamskie ataki andrew2008, bowiem on atakuje myslacych inczej niz ty... :( Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Bo w tym jest rzeczy sedno? 24.02.08, 17:40 Widze, ze ty tez wyznajesz zasade: jak moją ktoś obrażać to być bardzo zła uczynka, ale jak ja ktosia obrażać, to byc mnóstwo za dobra uczynka... :( Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Co ludzkie 23.02.08, 20:25 Madry jest chrabaszcz co zaglada w oczy i nawet to nie wazne co sie wydarzylo krzyz bo zawsze tlumaczy ze bol wstydzi sie w kacie kiedy przyjdzie milosc i to nagle przerwane jak krolik zdziwione to co ludzkie wiec niedokonczone Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Probka stylu andrew2008 23.02.08, 22:18 1. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=32&w=75818963&wv.x=2&a=76083461 Autor: andrew2008 22.02.08, 20:41 Kilka informacji o niebezpieczcznym SB-ku psychopacie, Mrzozbie- Kaganie, w moim poscie ponizej 2. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=32&w=75818963&wv.x=2&a=76083264 Autor: andrew2008 22.02.08, 20:36 Psychopata mrzozba-kagan produkuje sie rowniez pod nickiem Benek na aquanecie. Wroble cwierkaja , ze to SB-ek, morderca ksiedza Popieluszki. Zostal wyposazony w tyle alternatywnych tozsamosci i zyciorysow ,ze mu sie wszystko popieprzylo. Liznal troche matematyki i po zwolnieniu z wiezienia utrzymywal sie z korepetycji podstaw matematyki. Obecnie to zidiocialy stary psychopata. Przykleja sie do roznych antyklerykalnych organizacji (racjonalow,wolno-myslicieli i podobnej swoloczy). 3. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&a=76116587 Autor: andrew2008 23.02.08, 18:19 Ateizm to ciezka choroba psychiczna wymagajaca leczenia. Dlatego z zadowoleniem trzeba przyjac wiadomosc, ze najpowazniejsze Universytety szukaja lekow na ateistyczna chorobe. 1) Ateisci sa niezdolni do stworzenia i utrzymania cywilizacji. W calej historii ludzkosci niegdy nie bylo trwalych cywilizacji ateistycznych poniewaz ulegaja one samodestrukcji w ciagu 3 generacji 2) Wszystkie zwierzeta to ateisci - wszyscy ateisci to wierzeta Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Prawda w oczy kole? 23.02.08, 22:53 Prawda w oczy kole , kagan-mrzozba? Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Prawda w oczy kole? 26.02.08, 21:21 Mnie nie, bo ja patrze na wszystko oczyma wyobrazni... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dar61 My jesteśmy... 23.02.08, 21:11 ...tanie dranie, dranie tanie niesłychanie... Możesz wybrać, bez dwóch zdań, kto jest lepszy tani drań Odpowiedz Link Zgłoś
nowey777 Re: Czemu admini toleruja andrew200? 25.02.08, 21:36 Nie bądz przynajmniej hipokrytą. Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 W marcu 23.02.08, 23:01 W marcu pojawia sie gawron sroka czajka puszczyk czapla postkomunistka towarzyszka wrona tylko Boga nie widac nie chce niewierzacych denerwowac Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Re: Czemu admini toleruja andrew200? 25.02.08, 20:54 Admini nie tylko toleruja , oni po prostu uwielbiaja Andrew 2008. Bo Andrew ma to wszystko co oni chcieliby miec: 1) 48 centymetrowego 2) IQ 169 3) Urode 4) Prawie 2 metry wzrostu 5) Piekna zone i 4 piekne coreczki 6) Dwa doktoraty i cztery fakultety 7) Forse 8) Duzo wolnego czasu 9)Amerykanskie Obywatelstwo 10) No i to, ze jestem geniuszem pelnym wiedzy i madrosci. Pewien jestem teraz, ze wszyscu teraz beda mnie nienawidzili prawie tak jak kagan. No po prostu z zawisci. Sluchajcie Radia Maryja - Katolicki glos w twoim domu Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 25.02.08, 21:16 Opis andrwe2008: 1. 48 cm i 9 mm wzrostu. 2) IQ okolo 69 3) Urode dziela zycia dr Frankensteina 4) Prawie 2 metry kwadratowe mieszkania do dyspozycji 5) Pieknego kochanka (tyle ze z woirusem HIV) i 4 adoratorow z pobliskiego klubu dla gejow - ofiar AIDS 6) Dwa doktoraty i cztery habilitacje napisane na temat jego schorzen przez wybitnych uczonych z Rzeszowa, Kijowa, Alma Aty i Kiszyniowa 7) Forse czyli dolary (ponad dwa, czyli 2 dolaty i 5 centow) 8) Duzo wolnego czasu jak na bezrobotnego menela przystalo 9)Amerykanskie Obywatelstwo (konkretnie z Paragwaju - tez AMERYKA) 10) No i to, ze jako imbecylowi z domieszka debilizmu wydaje sie mu, ze jest geniuszem pelnym wiedzy i madrosci... Pewien jestem teraz, ze wszyscy teraz beda mu wspolczuli, prawie tak jak kagan. No po prostu z dobrego serca. I sluchajcie Radia Maryja - Katolicki glos nienawisci i nietoleracji w twoim domu (a raczej twoim baraczku) Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 27.02.08, 10:23 Miales na mysli "konusje"? Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Czemu Teisci nie ufaja ateistom? 26.02.08, 22:31 Teisci nie ufaja ateistom. Chodzi tu o odrzucenie przez ateistow dekalogu. A odrzucenie Dekalogu to ateistyczna wiara w ANTY-Dekalog: 1) Zabijaj 2) Kradnij 3) Klam 4) Cudzoloz 5) Pogardzaj matka i ojcem. Czyli jest wielka szansa , ze ateista to szuja. Dlatego ja ufam tylko Teistom ,takim naprzyklad jak Swiadek Jehowy Nowey. Jesli chodzi o kobiety , to nigdy bym sie nie ozenil z ateistka. Kobieta ateistka, ktora uwaza ,ze przykazanie "nie cudzoloz" to przesad, z cala pewnoscia da pipy szefowi na biurku. Kazdy frajerski atol ozeniony z ateistka to rogaty jelen wychowujacy dzieci innego faceta. ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha Nawet guru ateistow, Petrucchio, przezornie ozenil sie z praktykujaca katoliczka. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Czemu Ateisci nie ufaja teistom? 27.02.08, 10:34 Dekalog to przykazanie dane ZYDOM przez ich bozka Jehowe. Obowiazuja one tylko Zydow, ktorzy i tak ich nigdy nie przestrzegali, podobnie jak i chrzescijanie: 1) Zabijaj: szczegolnie "w imie Boga" - "Gott mit uns" mieli na pasach a czarne krzyze (nie mylic ze swastykami) na czolgach i samolotach hitlerowscy zbrodniarze co mordowali Slowian w latach 1939-1945 2) Kradnij: Polaku, przyjedz do Niemiec. Twoje antyki, obrazy, srebrna zastawa i zlota szczeka twego dziadka tam juz sa od Drugiej Wojny Swiatowej, zrabowane przez chrzescijanskich Niemcow, co mieli na pasach "Gott mit uns" i czarne krzyze na czolgach i samolotach 3) Klam, jak politycy z chrzesijanskich partii CDU i CSU na temat rzekomych krzywd doznanych od Polakow przez Niemcow podczas i po Drugiej Wojny Swiatowej 4) Cudzoloz: najwiecej burdeli i kurew jest w krajach chrzescijanskich 5) Pogardzaj matka i ojcem - jak uczyl Jezus mowiac, ze kto chce byc razem z nim, ma sie wyrzec matki i ojca, braci i siostr, a do swej matki zwracal sie per "kobieto"... Klasztory zenskie to zas znane miejsca wszelakiej rozpusty seksualnej... Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 28.02.08, 16:03 Kolejne probki stylu naszego wojujacego katolika z ameryki: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&a=76334826&wv.x=2 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&a=76335501&wv.x=2 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=76014990&wv.x=2&a=76335959 Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Mrzozba, prowokujesz,obrazasz, klamiesz, opluwasz 28.02.08, 16:38 To sie nie dziw , ze lepszy od ciebie cie sflekuje. Przestan sie mazac tchorzu. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Mrzozba, prowokujesz,obrazasz, klamiesz, oplu 28.02.08, 17:53 Ja obrazam i klamie? Gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
facet123 Re: Czemu admini toleruja andrew200? 28.02.08, 16:42 Jest to cena jaką płaci się za wolność słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 28.02.08, 17:54 Nie mam nic przeciwko wolnosci slowa, ale to nie znaczy, ze toleruje podzeganie do mordow w "imie boze" czy tez wypisywanie oszczerstw... Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Re: Czemu admini toleruja Mrzozbe Kagana? 28.02.08, 18:02 Przeciez ten Mrozba z premedytacja dezinformuje i uzywa klamstw naukowych usilujac zakamuflowac swa calkowita ignorancje Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Mrzozba zalozyl kilkadziesiat religijnych watkow 28.02.08, 18:03 Dlaczego Admini to toleruja Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Mrzozba zasmieca FN tematami religijnymi 28.02.08, 18:05 dlaczego admini to toleruja? Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Mrzozba, obraza uczucia religijne katolikow 28.02.08, 18:06 Dlaczego adminie to toleruja? Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Mrzozba rozpowszechnia ateistyczna agresje 28.02.08, 18:08 Dlaczego adminie to toleruja? Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Mrzozba obniza poziom FN przez swa ignorancje nauk 28.02.08, 18:09 dlaczego admini nie reaguja Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 domagamy sie usuniecia Mrzozby z FN !!!!!!!!!! 28.02.08, 18:12 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: domagamy sie usuniecia Mrzozby z FN !!!!!!!!! 28.02.08, 20:13 My, to znaczy andrew2008... Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Precz z zntysemityzmem i antypolonizmem mrzozby 28.02.08, 20:30 Telefonujmy do redakcji. Usunmy wscieklego antysemite mrozbe z forow GW. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Zydek sie odezwal 28.02.08, 22:15 andrew2008 napisał: Telefonujmy do redakcji. Usunmy wscieklego antysemite mrozbe z forow GW. Odpowiedz Link Zgłoś
facet123 Re: Zydek sie odezwal 29.02.08, 09:42 Ustawiłem sobie w ustawieniach forów, że nie widzę postów andrew2008 i kilku innych forumowych trolli i śmiesznie, ale sympatycznie to wygląda, gdy rosną wątki z samymi odpowiedziami, a nie widzę (dla własnego spokoju), co tam biedak nawypisywał. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Case of andrew2008 29.02.08, 10:48 Wiele tracisz nie czytajac postow andrew2008. One pokazuja do czego prowadzi wiara religijna. Oczywiscie, przypadek andrew2008 jest skrajny, ale nauka czesto bada skrajne przypadki, jako iz wystepuja w nich w najwyzszym natezeniu wszystkie cechy danego zjawiska: w przypadku andrew2008 sa to glownie nietolerancja i, zaslepienie na tle religijnym... I jakze pieknie andrew2008 daje sie mi podpuscic, i to praktycznie za kazdym razem. Przecietny religiant zauwazylby, ze jego argumenty na mnie nie dzialaja i zaprzestalby dyskusji, ale nie andrew2008. On sie wrecz podnieca, osiaga orgazm na tle religijnym, piszac swe posty... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
facet123 Re: Case of andrew2008 29.02.08, 12:10 > Wiele tracisz nie czytajac postow andrew2008. One pokazuja do czego > prowadzi wiara religijna Naczytałem się takich już dosyć w swoim życiu i więcej mi nie trzeba. Myślę, że wiara religijna wspiera, ponieważ usprawiedliwia, albo wręcz czyni cnotę z różnych nietolerancyjnych i zawistnych zachowań. Jednak z drugiej strony, obawiam się, że gdyby ktoś taki jak andrew został wychowany bez religijnego indoktrynowania mógłby być podobnie agresywny i radykalny, ale w drugą stronę. Dlatego proponuję nie walczyć z trollem, albo walczyć poprzez nie marnowanie na niego czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Case of andrew2008 29.02.08, 12:22 Byc moze ze niereliginy andrew2008 byly np. bolszewikiem albo polpotysta. Ale nie da sie ukryc, ze najbardziej na swiecie rozprzestrzenila sie ekstrema religijna. Stad uwazam zorganizowana religie za najwieksze zagrozenie dla ludzkosci... I ja z nim bynajmniej nie walcze, bo on jest beznadziejnym przypadkiem (chyba, ze udaje kogos innego), a tylko prowadze eksperyment naukowy na zasadzie bodziec -> reakcja (B->R albo S->R)... Uwazam, ze on sie zgadza na taki eksperyment, jako iz wyraznie mu o tym napisalem na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
primum_non Re: Czemu admini toleruja andrew200? 29.02.08, 00:45 Ale też nie jest ładnie,jeżeli ktoś jest paranoiczny i sądzi o sobie ,że jest żydowskim liderem z Gwatemali i grozi,że "pewni ludzie chcą,żebyś nie żył".Moderacja przy ostrzejszych starciach prawdopodobnie mogłaby polegać,żeby wszyscy dostali "po równo".Smętnie się robi,jest takie włoskie powiedzenie,które trochę przekręcę że "można sobie jaja połamać" Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Czemu admini toleruja andrew200? 29.02.08, 10:50 Nie zuwazylem, aby andrew2008 grozil komus w ten sposob, ale nie jestem przeciez Jehowa... primum_non napisał: Ale też nie jest ładnie,jeżeli ktoś jest paranoiczny i sądzi o sobie ,że jest żydowskim liderem z Gwatemali i grozi,że "pewni ludzie chcą,żebyś nie żył". Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Domagajmy sie usunieci mrzozby z forum FN 29.02.08, 11:35 ????? "usunieci" Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Domagajmy sie usunieci mrzozby z forum FN 29.02.08, 11:36 Ja tez nie lubie MR ZOZBY! Mr Zorba Odpowiedz Link Zgłoś
andrew2008 Mrzozba-kagan zasmieca FN tematyka religijna 29.02.08, 11:53 !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Mrzozba-kagan zasmieca FN tematyka religijna 29.02.08, 12:23 Usunac wiec religie z FN! Zgodnie z zyczeniem andrew2008! Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Troll Kagan-mrzozba zasmieca FN agresja 29.02.08, 14:35 Przyganial kociol garnkowi... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba Re: Troll kagan spamuje ! 29.02.08, 14:36 Zas andrew2008 nie trolluje i nie jest spamerem... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
palmere andrew2008 spamuje pisząc, że Troll kagan spamuje! 29.02.08, 15:02 !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrzorba andrew2008 spamuje pisząc, że Troll kagan spamuje 29.02.08, 15:23 Tak to jest jak przygania kociol garnkowi ze bulgocze... ;) Odpowiedz Link Zgłoś