Dodaj do ulubionych

Pogawędki z kosmitami

09.09.08, 12:50
a wystarczy nieco głębiej się tym zainteresować, żeby natknąć się na mięsiste poszlaki, że SETi i NASA to tylko PR, teatr, ściema i nie większy real niż ta reklama Ferry z Irkiem na sopockim molo - kontakt z Szarymi trwa co najmniej od lat 50-tych, władze traktują ludzi jak debili - i jeszcze dodają im fluoru do wody...
Obserwuj wątek
    • astrobiolog Re: Pogawędki z kosmitami 09.09.08, 13:06
      i jeszcze za przeproszeniem próba wstawienia linku do własnej stronki
      Prawda o eksploracji kosmosu
      na której z kolei okazuje się, że to ja wiem wszystko najlepiej - po prostu wyczytałem w Internecie...
    • Gość: astrobiolog Re: Pogawędki z kosmitami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 06:16
      to ja astrobiolog, tylko nie mogę się zalogować; odpowiedź dla Romanujana: no więc ci dobrzy kosmici, np. Plejaranie, przypuszczają, że gdyby nagle pokazali na niebie swoje statki itd., to stanowiłoby to zbyt duży szok dla setek milionów ludzi, wiele osób w mgnieniu oka straciłoby psychiczny grunt pod nogami, punkt oparcia w głowie czy fundament dla światooglądu - takiego czegoś lepiej nie robić tak nagle; z kolei Szarzy i inne nieżyczliwe nam ekipy zapewne nie chcą wzbudzać niczyjej czujności, tak jak myśliwy w lesie nie woła "uwaga, idę..!" Poza tym ci dobrzy goście z innych układów w sumie zawsze starają się pozostawać niewidzialni, bo według nich najlepiej byłoby w ogóle nie interweniować w nasz rozwój, żeby nikt z gwiazd tu nie mieszał - dla nich wkroczenie w naszą codzienność to coś jakby mały grzech, pomagają nam tylko tak, żebyśmy nie mogli być tego do końca pewni i jeszcze czasem nie zaczęli myśleć: "kto tu jest", zamiast koncentrować się na własnych sprawach. Pozdro.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka