IP: *.ipt.aol.com 22.10.02, 06:26
Jak mozesz! Nie spodziewalam sie tego po Tobie. Dlaczego podejrzewasz, ze
ukrywam sie pod nickiem Mysza33?? Jak mozesz mi to wmawiac? Jakie masz
dowody? Jak mozesz publicznie posadzac mnie o knowania?

Rozczarowalas mnie. Bylam jedna z niewielu osob, ktore pozostaly neutralne w
tej bezsensownej aferze o Twoja osobe, a Ty paranoidalnie doszukujesz sie we
mnie wroga.

Jestem na urlopie za oceanem. W ogole przestalam tu zagladac, ale ktos z tego
forum zapytal mnie w e-mailu, czy to prawda, ze to ja jestem Mysza33. Otoz
nie jestem i wypraszam sobie te insynuacje.

Opanuj sie i przestan w kazdym doszukiwac sie wroga. Pomysl o tym, a gdy
ochloniesz, przepros mnie. Nalezy mi sie to.

Marzena
Obserwuj wątek
    • Gość: Belbo Re: Messjo! IP: *.acn.waw.pl 22.10.02, 07:52
      Zamiast opowiedzieć jak tam wakacje to ty łapiesz ogólnoforumową paranoje.
      Gdzie ty w ogóle jesteś?
      O tam robisz?

      O tym napisz!


      • kusy999 Re: Messjo! 22.10.02, 21:41
        No wlasnie, a to mi checa?
        Welcome back Kriziu i Belbo

        Pozd.
        Kusy
        • zxc1973 Re: Messjo! 22.10.02, 22:49
          kusy999 napisał:

          > No wlasnie, a to mi checa?

          Aty gdzie byles? Przepadles w piekle? ;-))))))
          • messja Re: Messjo! 22.10.02, 22:50
            zxc1973 napisał:

            > kusy999 napisał:
            >
            > > No wlasnie, a to mi checa?
            >
            > Aty gdzie byles? Przepadles w piekle? ;-))))))

            pewno sie przestraszyl wystrzalow:)
        • Gość: Krizia Re: Messjo! IP: *.ipt.aol.com 24.10.02, 07:32
          Milo Cie znowu widziec Kusy:)
      • Gość: Krizia Re: Messjo! IP: *.ipt.aol.com 24.10.02, 07:25
        Hej Belbo, jestem w polnocnej Kalifornii, niedaleko San Francisco. Co robie?
        Odpoczywam:) I szaleje na zakupach.... Aha, no i mam zamiar godnie celebrowac
        Halloween;) Pozniej lece do Nowego Jorku na pare dni.

        Pozdrawiam wszystkich, ktorzy mnie lubia i...nie szykanuja:)
        • angrzel Re: Messjo! 24.10.02, 20:03
          Gość portalu: Krizia napisał(a):

          > Hej Belbo, jestem w polnocnej Kalifornii, niedaleko San Francisco. Co robie?
          > Odpoczywam:) I szaleje na zakupach.... Aha, no i mam zamiar godnie celebrowac
          > Halloween;) Pozniej lece do Nowego Jorku na pare dni.
          >
          > Pozdrawiam wszystkich, ktorzy mnie lubia i...nie szykanuja:)

          Krizia, Tobie to tylko pozazdroscic.... Sciskam Cie mocno (bo Cie lubie :))i
          wracaj szybko... albo i nie - wyszalej sie do woli :) Hmmm.... tez bym chciala
          poszalec w Nowym Jorku :(
          Saba
          • Gość: Krizia Re: Messjo! IP: *.ipt.aol.com 25.10.02, 03:09
            Rowniez sciskam i pozdrawiam Cie Sabciu:)))

            P.S. Pod innymi wzgledami nie ma mi czego zazdroscic:)
            • Gość: Belbo Re: Messjo! IP: *.acn.waw.pl 25.10.02, 23:54
              Baju baju... Ameryczka przecie rajem jest.
              Tam nawet bezrobotni maja gdzie pracowac a manna z nieba.. woda w wino.. albo
              mi sie z biblia pomyliło :)
    • messja Re: Messjo! 22.10.02, 22:03
      nie bede sie z toba klocic na forum. jesli masz jakies watpliwosci to tylko na
      priv.
      • kusy999 Re: Messjo! 23.10.02, 20:43
        Ja sie nie boje nikogo i niczego, po prostu jestem very busy, a zycie w realu
        tez daje mi niezle w kosc, wiec na net juz mo go brakuje.
        • messja Re: Messjo! 23.10.02, 21:06
          kusy999 napisał:

          > Ja sie nie boje nikogo i niczego, po prostu jestem very busy, a zycie w realu
          > tez daje mi niezle w kosc, wiec na net juz mo go brakuje.

          no nie wiem, jako prezes zachowales sie, ze tak powiem, malo
          reprezentacyjnie:))))))))
      • Gość: Krizia Re: Messjo! IP: *.ipt.aol.com 24.10.02, 07:30
        1) Nie kloce sie, tylko slusznie oburzam.
        2) Nie mam zadnych watpliwosci.
        3) Na priv pisac nie bede. Publicznie mnie szykanujesz, a wiec ja publicznie
        wyrazac bede swoje zdanie na ten temat. Rowniez oczekuje publicznych przeprosin.
        • messja Re: Messjo! 24.10.02, 10:50
          Gość portalu: Krizia napisał(a):

          > 1) Nie kloce sie, tylko slusznie oburzam.
          > 2) Nie mam zadnych watpliwosci.
          > 3) Na priv pisac nie bede. Publicznie mnie szykanujesz, a wiec ja publicznie
          > wyrazac bede swoje zdanie na ten temat. Rowniez oczekuje publicznych
          przeprosin
          > .

          nie szykanuje cie i klocic sie nie bede. oburzaj sie jesli masz ochote - gdybym
          nie wiedziala, ze ty to mysza to bym nie pisala.
          bez odbioru.
          • Gość: Krizia Re: Messjo! IP: *.ipt.aol.com 25.10.02, 03:04
            Powiem tylko tyle: jako detektyw nie zarobilabys nawet grosza.

            Have a nice life.


            • men-tliczek Re: Messjo! 25.10.02, 03:11
              Krizia! Witam Cie po tej stronie Ameryki. Dzien sie konczy powoli ale zapowiada
              sie wspanialy wieczor!
              Za chwile wychodze, tak ze zycze Ci milego wieczoru!
    • Gość: apf Re: Messjo! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.10.02, 21:40
      No, Messja, czy przeprosisz Krizię za te myszkę?

      > Opanuj sie i przestan w kazdym doszukiwac sie wroga. Pomysl o tym, a gdy
      > ochloniesz, przepros mnie. Nalezy mi sie to.
      >
      > Marzena vel Krizia
      • messja Re: Messjo! 23.10.02, 22:12
        Gość portalu: apf napisał(a):

        > No, Messja, czy przeprosisz Krizię za te myszkę?
        >
        > > Opanuj sie i przestan w kazdym doszukiwac sie wroga. Pomysl o tym, a gdy
        > > ochloniesz, przepros mnie. Nalezy mi sie to.
        > >
        > > Marzena vel Krizia

        a zastanawiales sie dlaczego ja cie jeszcze nie prosilam o przeprosiny? np. za
        brak dyskrecji? ;)))
        • apf Re: Messjo! 24.10.02, 10:58
          messja napisała:
          > a zastanawiales sie dlaczego ja cie jeszcze nie prosilam o przeprosiny? np.
          > za brak dyskrecji? ;)))

          Hahahaha, kobieto, a jakieś to twoje sekrety poznałem, że za ujawnienie ich
          musiałbym przepraszać?

          P.S. Zmień psychiatrę to ten ciebie oszukuje:))
          • messja do apf 24.10.02, 12:11
            wyjasnilismy sobie calkiem kwestje twoich intencji. dzieki za szczerosc.

            p.s.
            psychiatra przydalaby sie bardziej osobie, ktora ma potrzebe ekspresji uczuc
            pod roznymi "alter-ego":)
            • Gość: Belbo Re: do apf IP: 195.116.222.* 24.10.02, 13:21
              Messja naucz się ustepowaqc bo juz zamiezania z powodu twej "skromnej " osoby
              mam dość.
              Jaki ma sens ta dyskusja?

              • messja Re: do apf 24.10.02, 15:21
                Gość portalu: Belbo napisał(a):

                > Messja naucz się ustepowaqc bo juz zamiezania z powodu twej "skromnej " osoby
                > mam dość.
                > Jaki ma sens ta dyskusja?
                >

                jesli ty masz dosc, to co ja mam powiedziec?
                nie ma zadnego. nie zamierzam zadnej dyskusji kontynuowac na tym watku.
                zadowolony?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka