Gość: Krizia
IP: *.ipt.aol.com
22.10.02, 06:26
Jak mozesz! Nie spodziewalam sie tego po Tobie. Dlaczego podejrzewasz, ze
ukrywam sie pod nickiem Mysza33?? Jak mozesz mi to wmawiac? Jakie masz
dowody? Jak mozesz publicznie posadzac mnie o knowania?
Rozczarowalas mnie. Bylam jedna z niewielu osob, ktore pozostaly neutralne w
tej bezsensownej aferze o Twoja osobe, a Ty paranoidalnie doszukujesz sie we
mnie wroga.
Jestem na urlopie za oceanem. W ogole przestalam tu zagladac, ale ktos z tego
forum zapytal mnie w e-mailu, czy to prawda, ze to ja jestem Mysza33. Otoz
nie jestem i wypraszam sobie te insynuacje.
Opanuj sie i przestan w kazdym doszukiwac sie wroga. Pomysl o tym, a gdy
ochloniesz, przepros mnie. Nalezy mi sie to.
Marzena