Dodaj do ulubionych

Rozbierz mnie...

IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 19:48
jak Coltrane na saksofonie, jak Krall na live w Paryzu,
jak teskna fala w bezdrozach toskanskiej plazy
jak grzech, smiech i wielosc skojarzen
Rozbierz mnie
na czynnikow piec
wode, kwas, lek i urode i...
dzwiek!!!
Utop mnie w morskiej wodzie jak kolo ratunkowe
piankowa atrape "kochania"...

A tak na powaznie...
Mam w oczach przyladek Horn
skalisty jak jalowe blaganie alg
i czasem kapitanski glos:
"To tylko szkwal!"
Ktory wypruwa trzewia i mysli...
(haslo "do Rygi" to eufemizm)

I tak jestem naga jak Bies!

Obserwuj wątek
    • firenziano Bies nie jest nagi, Deluso... 16.05.06, 19:59
      Gość portalu: delusa napisał(a):
      > I tak jestem naga jak Bies!

      ma Rogi.

      A Ty?

      • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi, Deluso... IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 20:07
        ja mam podkutych palcow piec
        na czesc...
        w przejrzystej powloce miejsc
        w gamie od "do"
        rubaszny chrzest
        Bies
        Rozbierz mnie...
        zapakowany dreszcz
        moze deszcz
        blota chrzest... (e z zawijasem) :)
        • firenziano Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 20:16
          Gość portalu: delusa napisał(a):

          > ja mam podkutych palcow piec
          > na czesc...

          - podkowki? - ciekawa kompozycja ( i propozycja) :)

          > w przejrzystej powloce miejsc
          > w gamie od "do"

          - myslisz o Meduzie i jej powloce miedzy palcami?´

          > rubaszny chrzest

          - to przemilcze, gdyz nowe wladze Watykanu gotowe mnie posadzic :)

          pa.

          musze znickac.
          • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 20:30
            Znikaj.




            Jestem na Ksiezycu. Tam tez blogo w kraterach diabel sie spiera o pol
            portera. :)
            • ladyx Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 20:32
              mi też błogo, ale to nie księżyc, tylko.....gin :)
              eh, ide, nie będę psuć ładnego wątku :)
              • khinga Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 20:44
                Gin jest bardzo zgubny ;P
                ...i ten jałowiec,hahaha:))))
                • ladyx Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 20:47
                  jałowca nie pamiętam. To już chyba źle ze mną :)
              • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 20:52
                Nie psujesz!
                Szczgolnie jalowca zapachem :), bo o tonic i cytryne nie bede pytac. :)
                A diabel jak to diabel, rogami sie ujal i honorem i uciekl do roli samowladzcej
                roli "ja rozdaje i dziele", ja przyjemnosc sciele jak Cyganka w kartach, jak
                placz bekarta, jak noz w mordercy dloni, jak strzal na skroni, jak wisielca
                sznur na szyi...Sorry!
                • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 20:56
                  Ale w koncu o blogosc nikt mnie nie podejrzewal...
                  A moze?

                  • ladyx Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 20:58
                    ja Cię o nic jeszcze nie podejrzewam ;)))
                    ale Cię to chyba nie martwi ?
                • ladyx Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 20:57
                  powiało grozą...
                  z tych ostatnich słów oczywiscie, choć i to rozdawanie i dzielenie
                  przyjemności, to fiu, fiu
                  • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 21:15
                    Bo czymze jest przyjemnosc jak nie odwrotnoscia okropnosci.
                    A diabel jest sloncem w zodiaku i tylko na niego czekam, gdy swit sie
                    przestrzalem w drzewach jutrzenka jarzy, gdy konwalie biela sciela Lazarza
                    drogi i ktos wystrzela w moj gwiazdozbior korek szampana.
                    I pij gin jak toast ku tym, ktorzy przyjda po nas i poniosa sztandar jalowca na
                    manowce... :)
                    • ladyx Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 21:18
                      nie oddamy sztandaru
                      będziem go bronić do ostatniej kropli ginu
                      a diabełek to przychodzi jak mrok otula swym płaszczykiem drzewa
                      i panuje dopóki blady jak upiór swit go swym obliczem nie przerazi
                      • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 21:38
                        Graj ze mna, graj, w ten diabelny szal i szkwal,
                        i switem zapowiedz mi zycia mial
                        poki gin chlodzi Twych zyl drogowskazy
                        skowytem bytu badz
                        marazmem piesci
                        nadgarstkow napieciem
                        Z Diablem w szachy graj i

                        wygraj szczescie!
                        • ladyx Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 21:42
                          "graj z czartem o duszę w tym piekle..."
                          wygraj...siebie
                          ocal resztę marzeń
                          strzępy złudzeń
                          czyli co ???
                          • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 21:55
                            Prawde, LadyX, ktora ma Twoich twarzy kalejdoskop, slonca skroplone podarki,
                            pozegnania i powroty, pseudonimy i swiec ogarki.

                            Mnie pieklo podarowano w zimowa noc, nikt nie zapytal o pozadanie, poplynal
                            mroz, mruczando sopli i diabel... I lez nie starczylo na ublaganie.
                            • ladyx Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 16.05.06, 22:08
                              skąś to znam. Zbyt dobrze...
                              Łzy to jedyne co nigdy się nie skończy.
                              Wzięło mnie na wspomnienia. Uciekam z tej dekadencji, bo mi się przysnią
                              koszmary...
                              • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 16.05.06, 22:17
                                Diabel wygnal Cie precz. PO CO WRACASZ?
                                • Gość: $ Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 23:59
                                  Diabeł prowadzi wszystkich w to samo miejsce....
                                  do szpitala dla psychicznie chorych.
                                  • Gość: delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.27-151.libero.it 17.05.06, 00:11
                                    Tylko, czy psychicznie chorzy sa naprawde chorzy?
                                    Zmiana scenariusza:
                                    Normalni sa nienormalni.
                                    Troche zgrzyta ten system poprawno-polityczny? :)

                                    Bo Diabel lubi bawic sie lusterkiem.
                                    • Gość: $ Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 00:54
                                      Jeśli nie potrafią zapanować nad emocjami, w szale katują swoje dzieci lub
                                      nawet zabijają to na pewno nie sa zdrowi.
                                      Człowiek jest zdrowy dopóki panuje nad swoim postępowaniem.
                                      Gdy dokonane czyny wymykają się kontroli - tylko leczenie w psychiatryku.
                                      • delusa Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 22.05.06, 19:41
                                        Szafujesz terminami, rychtujesz wyroki, kto wypadl poza ramki rodzinnej
                                        fotografii, ten trafi w bialy fartuch na plecach przewiazany...
                                        NIkogo nie zabilam, tylko bol,
                                        nikogo nie utopilam, tylko wspomnienia,
                                        nikomu rzesy nie odlepilam ze snu powiek
                                        tylko mojej bezsennosci.

                                        Czy Diabel to, czy Bog czuwa nad moim zyciorysem?
                                        A moze fatum zawiniete w peonii paki?
                                        • exman Re: Bies nie jest nagi ( i blogi) Deluso...:) 22.05.06, 19:45
                                          Wpadnij nad rzekę, gdzie fale bezgłośne opowiadają najpiękniejze plotki o
                                          pięknym życiu...wpadnij na siebie
                                          • delusa Rzeka 22.05.06, 20:00
                                            Rwacy nurt, duzo porzekadel i zasadzek i zmagan...
                                            Ale tratwa ciagle plynie popychana pradem.
                                            Tylko ster zgubil prowodyr,
                                            w kanionie westchnien.

                                            Rozbierz mnie
                                            na czynniki pierwsze
                                            drewno na wior, wiosel zbior
                                            i sznur...
                                            I tylko rutyna mnie trzyma
                                            w zakolach drwiacej piany
                                            i tylko panta rei
                                            mantra oczarowanych
                                            • exman Re: Rzeka 22.05.06, 20:05
                                              to wszystko z nurtem, nigdy pod prąd
                                              gdy stąd odpłyniesz, nie będziesz już stąd.
                                              • delusa Re: Rzeka 22.05.06, 20:42
                                                Nigdy nie bylam "stad", tylko czasem niektorym brzegom sie klanialam.
                                                Blad?
                                                Srednia na rownowazni podraznien :)
                                                • delusa Rozbierz mnie... 24.05.06, 18:07
                                                  I znow mi saks gra czula nute...
                                                  Tylko, ze Ciebie nie ma...
                                                  • exman Re: Rozbierz mnie... 24.05.06, 22:10
                                                    Robię sobie przerwę od FR. Ale jestem nadal, żyję i kocham.
                                                  • delusa Re: Rozbierz mnie... 24.05.06, 22:24
                                                    Nie ma przerwy na oddech
                                                    na kura pianie
                                                    na nocnych wilkow skowyt
                                                    na imie zszargane

                                                    Mam obnazone plecy
                                                    swietliste
                                                    zaklamane w cieniu lopatek
                                                    jedyna szansa
                                                    twoj oplatek
                                                  • exman Re: Rozbierz mnie... 24.05.06, 22:40
                                                    Amen
                                                  • delusa Re: Rozbierz mnie... 24.05.06, 22:53
                                                    Nie modl sie do mnie
                                                    zadna ze mnie Maria Magdalena
                                                    nie mam zmartwychwstan
                                                    w przescieradlach

                                                    Polslowka poczytuje za brak inwencji
                                                    niechec ingerencji
                                                    brak wzruszen
                                                    elegancki gest
                                                    odganiajacy muche
                                                    i tresc
                                                    Ale
                                                    "I w tym polmroku, w polsnie, czy to klamie
                                                    Stara maligna, czy apokryf nowy
                                                    Lecz wciaz mi jeszcze niby wior sosnowy
                                                    Pachnie kochanka przygodnego ramie."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka