Dodaj do ulubionych

na weekend

IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.07, 15:15
dla wszystkich: www.youtube.com/watch?v=5ytkh6b08wM
(za gorąco na rower;)

pani niebieska33, pani się gdzieś podziewa? :)
Obserwuj wątek
    • niebieska33 Re: na weekend 25.05.07, 23:28
      witam, pani "To Ty", na rower nigdy nie jest za gorąco :) jakby co, to lokalna
      ulewa słuzy ochłodą, żródlaną wodą, prosto z błękitu nieba=
      i czegóż więcej potrzeba ;) (oprócz x,y,z,o) :)

      proponuje wersję light
      www.youtube.com/watch?v=_uUdxPUmWyE
      lub hard; gdy zjawi się kondycja
      www.youtube.com/watch?v=HAcywN_b1OY&mode=related&search=
      udanego weekendu:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka