Gość: toja ;) IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.07, 15:15 dla wszystkich: www.youtube.com/watch?v=5ytkh6b08wM (za gorąco na rower;) pani niebieska33, pani się gdzieś podziewa? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niebieska33 Re: na weekend 25.05.07, 23:28 witam, pani "To Ty", na rower nigdy nie jest za gorąco :) jakby co, to lokalna ulewa słuzy ochłodą, żródlaną wodą, prosto z błękitu nieba= i czegóż więcej potrzeba ;) (oprócz x,y,z,o) :) proponuje wersję light www.youtube.com/watch?v=_uUdxPUmWyE lub hard; gdy zjawi się kondycja www.youtube.com/watch?v=HAcywN_b1OY&mode=related&search= udanego weekendu:) Odpowiedz Link Zgłoś