IP: *.acn.pl 11.08.03, 23:45
Mam paru przyjaciół którzy mnie kochają, pare kobiet które mnie kochały,
jedną którą ja kochałem i zawiodłem się. Rodziców którzy mnie kochają.
Jestem niegłupi, niebrzydki. Czy coś mam? A może nic nie mam? Jestem
pijany...
Obserwuj wątek
    • white.falcon Re: Co mam? 12.08.03, 00:14
      No to już masz bardzo dużo. Powinieneś cieszyć się tym, co masz i postarać się
      tego nie stracić. Powinieneś docenić, bo lepiej doceniać to, co sie ma,
      osiagnęło teraz, niz gdybyś (czego oczywiście Ci nie życzę!) nagle to stracił.
      Wyobraź, że nagle to wszystko tracisz. Zrozumiesz wtedy, o co mi chodzi.
      Ponadto, doceniaj to, co daje Ci w darze życie, bo później możesz żałować, że
      przez nieuwage przegapiłeś coś, co miało niepowtarzalna wartość, mogło być
      czymś ważnym dla Ciebie, a Ty - zapatrzony w przeszłość, nie zauważyłeś tego i
      przegapiłeś. To dopiero straszne uczucie. A to, czego nie masz... Dążyj do
      osiagnięcia tego, pracuj nad tym, zabiegaj o to - o rzeczy możliwe. Nierealne
      do urzeczywistnienia rzeczy, takie n.p., jak wygrana w to-to lotka, tez się
      zdarzaja, ale nie upieraj sie przy tym. Fantazję, wiare w cuda i wyobraźnię
      odłóż na im przysługujące, właściwe "półeczki". I ciesz się życiem, bo je masz
      takie, jakie masz.
      I nie miej jutro kaca;)
      Pozdrv.:)
    • jmx Re: Co mam? 12.08.03, 00:16
      Masz to co najważniejsze - siebie i swoje życie.
      A reszta... sama przyjdzie w odpowiednim momencie :-)
    • Gość: zahedan Re: Czy mam wodę mineralną???????????????? IP: *.protonet.pl 12.08.03, 00:26

      a wode mineralną na jutro rano ty mieć? ;-)
    • taka_tam Re: Co mam? 12.08.03, 08:56
      dzisiaj na pewno masz kaca... tak, jak i ja zeresztą... ;-) a tak poważniej -
      wszystko przed tobą. wszystko.
      • ka_27 Co mam? 12.08.03, 08:58
        Masz kaca?
        Mam nadzieję, że nie moralnego :-)
        • taka_tam Re: Co mam? 12.08.03, 09:07
          skądże! moralność ma czysta, jak łza :-)

          ka_27 napisał:

          > Masz kaca?
          > Mam nadzieję, że nie moralnego :-)
          • ka_27 Co mam? 12.08.03, 09:09
            Tak właśnie myślałem :-)))
            • taka_tam Re: Co mam? 12.08.03, 09:16
              tak już mam :-)

              ka_27 napisał:

              > Tak właśnie myślałem :-)))
              • ka_27 Co mam? 12.08.03, 09:18
                Każdy z nas coś już tak właśnie ma :-))
    • von-koza Re: Co mam? 12.08.03, 09:31
      Uff... a już myślałem, że tylko ja mam dziś kaca.

      Pozdrawiam.
      • ka_27 Co mam? 12.08.03, 09:33
        Witaj Von_kozo :-)

        Myslę, że weekend miałeś wspaniały :-)
        A już niedługo będziesz miał trzy dni z hakiem :-))
        • von-koza Re: Co mam? 12.08.03, 09:51
          :)))
          • ka_27 Co mam? 12.08.03, 09:54
            Von_kozo :-)

            I widzisz, życie jest piękne ! :-)

            A pozdrowiłeś ode mnie?
            • von-koza Re: Co mam? 12.08.03, 10:00
              Przyznam się szczerze, że zapomniałem :(
              Zrobię to w tym tygodniu :)
              • ka_27 Co mam? 12.08.03, 10:01
                Von_kozo,

                zrobisz to na pewno w tym tygodniu,
                zajrzyj potem na @ :-)
        • ja_nek Re: Co mam? 12.08.03, 09:57
          Jesteś zdrowy, młody i dużo czasu przed Tobą, by zyskać więcej. Masz ludzi,
          którzy są blisko, to ogromnie wiele. Oberon ciesz się z tego co masz, inni mogą
          Ci zazdrościć, bo może tego nie mają co Ty.

          Pozdrawiam
          janek
          • ka_27 Co mam? 12.08.03, 09:58
            Janku :-)

            nigdy nie zazdrosć innym,
            lecz sam dąż do tego,
            by to pozyskać ...
          • mandaryn_ka Re: Co mam? 12.08.03, 09:59
            i może dobrze , że nie mają, bo gdyby mieli, to chcieliby jeszcze więcej i
            więcej i też by tak marudzili jak oberon...:-)
            • ka_27 Co mam? 12.08.03, 10:01
              Ciesz się tym, co masz ... :-))
              • mandaryn_ka Re: Co mam? 12.08.03, 10:31
                :-) ja się zawsze cieszę z tego co mam. Nigdy nie wybrzydzam...
                • ka_27 Co mam? 12.08.03, 10:33
                  Naprawdę potrafisz cieszyć się malutkimi rzeczami? :-)
                  • mandaryn_ka Re: Co mam? 13.08.03, 07:54
                    Jasne, a co w tym dziwnego? Nauczyłam się szanować to co mam i to co otrzymuję
                    od kogoś.
                    • ka_27 Co mam? 13.08.03, 08:01
                      Witaj :-)

                      I bardzo dobrze, że potrafisz docenić to, co wartościowe :-)))
                      • mandaryn_ka Re: Co mam? 13.08.03, 08:18
                        Witaj agencie Ka_27. Miłego dnia życzę :-)
                        • ka_27 Co mam? 13.08.03, 08:33
                          Miłego dnia :-)

                          Ale jeżeli szukasz agenta, to chyba nie ten adres :-P
                          Ja jestem ka :-)))
                          • mandaryn_ka Re: Co mam? 13.08.03, 08:43
                            Wiem kim jesteś Panie Ka_27...;-)
                            • ka_27 Co mam? 13.08.03, 08:46
                              Miło mi bardzo, że wiesz :-)
                              Ja też wiem, kim jesteś :-))
                              • mandaryn_ka Re: Co mam? 13.08.03, 08:52
                                Fiu fiu :-). No się rozszyfrowaliśmy Panie 007 ;-)
                                • ka_27 Co mam? 13.08.03, 08:57
                                  007 to był Bond, James Bond :-)))

                                  A co poza rozszyfrowaniem?
                                  • mandaryn_ka Re: Co mam? 13.08.03, 09:10
                                    Hmmm, a poza roszyfrowaniem, to...uśmiech, miły serdeczny uśmiech, na dobry
                                    początek dnia...:-)
                                    • ka_27 Co mam? 13.08.03, 09:18
                                      Jesteś miła :-)))
                                      Dla Ciebie takze :-)
                                      • mandaryn_ka Re: Co mam? 13.08.03, 09:21
                                        tak niewiele jest wokół nas tej ludzkiej serdeczności...Przykre to i smutne, że
                                        ludzie wciąż z byle powodu skaczą sobie do gardła...
                                        • ka_27 Co mam? 13.08.03, 09:41
                                          No właśnie ...
    • Gość: gb Re: Co mam? IP: *.toya.net.pl / 10.0.230.* 12.08.03, 10:01
      Gość portalu: Oberon napisał(a):

      > Mam paru przyjaciół którzy mnie kochają, pare kobiet które mnie kochały,
      > jedną którą ja kochałem i zawiodłem się. Rodziców którzy mnie kochają.
      > Jestem niegłupi, niebrzydki. Czy coś mam? A może nic nie mam? Jestem
      > pijany...

      Gdybyś był niegłupi, to byś nie był pijany :)
      • Gość: Oberon Re: Co mam? IP: 195.92.39.* 12.08.03, 10:26

        > Gdybyś był niegłupi, to byś nie był pijany :)


        Może, ale nie mam kaca. Ja kaca nie miewam. :))
        • Gość: gb Re: Co mam? IP: *.toya.net.pl / 10.0.230.* 12.08.03, 10:34
          Gość portalu: Oberon napisał(a):

          >
          > > Gdybyś był niegłupi, to byś nie był pijany :)
          >
          >
          > Może, ale nie mam kaca. Ja kaca nie miewam. :))

          Przynajmniej to jest pocieszajace w tej całej historii :))
          A co pijasz?
          • Gość: Oberon Re: Co mam? IP: 195.92.39.* 12.08.03, 11:23

            > Przynajmniej to jest pocieszajace w tej całej historii :))
            > A co pijasz?


            Białego rosjanina.
            • Gość: gb Re: Co mam? IP: *.toya.net.pl / 10.0.230.* 12.08.03, 11:27
              Gość portalu: Oberon napisał(a):

              >
              > > Przynajmniej to jest pocieszajace w tej całej historii :))
              > > A co pijasz?
              >
              >
              > Białego rosjanina.

              Co to za dziwo :)))???
              • Gość: Oberon Re: Co mam? IP: 195.92.39.* 12.08.03, 11:33

                > Co to za dziwo :)))???

                Drink. Wódka, mleko i kalhua.
                • Gość: gb Re: Co mam? IP: *.toya.net.pl / 10.0.230.* 12.08.03, 11:37
                  Gość portalu: Oberon napisał(a):

                  >
                  > > Co to za dziwo :)))???
                  >
                  > Drink. Wódka, mleko i kalhua.

                  Proporcje?
                  • Gość: Oberon Re: Co mam? IP: 195.92.39.* 12.08.03, 11:41

                    > > Drink. Wódka, mleko i kalhua.
                    >
                    > Proporcje?


                    No nie wiem. Sam tego nie mieszam. Ale też dobry jest kamilkaze.
                    • Gość: gb Re: Co mam? IP: *.toya.net.pl / 10.0.230.* 12.08.03, 14:29
                      Gość portalu: Oberon napisał(a):

                      >
                      > > > Drink. Wódka, mleko i kalhua.
                      > >
                      > > Proporcje?
                      >
                      >
                      > No nie wiem. Sam tego nie mieszam. Ale też dobry jest kamilkaze.

                      :)))))
    • white.falcon Re: Co mam? 13.08.03, 00:26
      No - brak kaca - to dobry znak. ;) A co z moralnym kacem, bo jak widzę, takiego
      miałeś, Oberonie. Uporządkowałeś myśli, odczucia i priorytety, czy dalej męczą
      Cię rozterki na temat, o którym mówisz?
      Pozdrv.:)
      • Gość: Oberon Re: Co mam? IP: *.acn.pl 13.08.03, 09:44
        white.falcon napisała:

        > No - brak kaca - to dobry znak. ;) A co z moralnym kacem, bo jak widzę,
        takiego
        >
        > miałeś, Oberonie. Uporządkowałeś myśli, odczucia i priorytety, czy dalej
        męczą
        > Cię rozterki na temat, o którym mówisz?
        > Pozdrv.:)



        Moralnego kaca też nie miewam tylko wyrzuty sumienia. Jakoś mi teraz trudno
        uporządkować myśli. Trochę się zawiodłem. Powininem już dawno temu się
        zakochać. W odpowiedniej kobiecie. Teraz miałbym kłopot z głowy... hyh co za
        bzdura.
    • von-koza do Oberona 13.08.03, 09:53
      Nie wydaje Ci się, że coś się za bardzo nad sobą rozczulasz? Naprawdę, z tego
      co piszesz nie masz specjalnych powodów.
      Weź się w garść i nie narzekaj :)
      Pozdrawiam.
      • Gość: Oberon Re: do Oberona IP: 195.92.39.* 13.08.03, 10:12
        von-koza napisał:

        > Nie wydaje Ci się, że coś się za bardzo nad sobą rozczulasz? Naprawdę, z tego
        > co piszesz nie masz specjalnych powodów.
        > Weź się w garść i nie narzekaj :)
        > Pozdrawiam.


        Przynajmniej w realnym świecie nie rozczulam się nad sobą :))
        pozdr.
        • von-koza Re: do Oberona 13.08.03, 10:29
          Gość portalu: Oberon napisał(a):

          > Przynajmniej w realnym świecie nie rozczulam się nad sobą :))
          > pozdr.


          I tak trzymaj :))

          Pozdrawiam :)
          • ja_nek Re: do Oberona 13.08.03, 12:45
            Takie sprawy trwają i trwać muszą, więc takie narzekanie, to rzecz normalna:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka