Gość: Oberon
IP: *.acn.pl
11.08.03, 23:45
Mam paru przyjaciół którzy mnie kochają, pare kobiet które mnie kochały,
jedną którą ja kochałem i zawiodłem się. Rodziców którzy mnie kochają.
Jestem niegłupi, niebrzydki. Czy coś mam? A może nic nie mam? Jestem
pijany...