Dodaj do ulubionych

Apel do następnego Wójta

29.10.18, 13:23
Myślę że mój pomysł na wytyczenie szlaków rowerowych jest tak dobry że będę Wam o nim co jakiś czas przypominał byście o mnie nie zapomnieli:

"Jeśli chcemy się na czymś wybić to polecam przyszłemu wójtowi (ktokolwiek by nim został) wytyczyć w gminie szlaki rowerowe. Krajobraz mamy piękny - jeziora, stawy, rzeczki, górki, doliny, znajdzie się też parę ciekawych miejsc typu jakieś ruiny, bunkry, lasy, zagajniki. Nie chodzi mi tu o budowę ścieżek rowerowych bo jak widać po jedynej ścieżce rowerowej - wychodzi to nam co najmniej chałowo (pozdro dla poprzedniej ekipy i ich fantazji budowlanej). Chodzi mi o wytyczenie traktów i wypromowanie ich w mediach - stworzenie mobilnej aplikacji-przewodnika na rower, wybudowanie przy nich np. drewnianych altan gdzie można by było schronić przed deszczem, tablic informacyjnych, śmietników, drogowskazów, kranów z wodą, może jakaś stacja naprawy w Topólce itp. Takie trasy rowerowe mogły by też być trasami pieszymi np. do nordic walking itp. Zorganizować, wybudować i wypromować. Nikt tu takich wokół nie ma. Utwardzonych dróg gminnych, na których prawie nie ma ruchu samochodowego już mamy sporo i całkiem przyjemnie się po nich rowerem jeździ - wypromujmy to."
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka