tarantula01
08.12.11, 21:05
Po głosach z forum i własnych obserwacjach, skierowałem wniosek o zmiany w usytuowaniu linii autobusowych na pętli Nowodwory:
radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-now110930przystanki-.pdf
ZTM mi odpisał:
radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-now111208przystanki_ztm.jpg
Czyli nawet jednej naklejki z nr 126 w najbliższym czasie nie planują przekleić.