Dodaj do ulubionych

Pętla Nowodwory

08.12.11, 21:05
Po głosach z forum i własnych obserwacjach, skierowałem wniosek o zmiany w usytuowaniu linii autobusowych na pętli Nowodwory:
radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-now110930przystanki-.pdf
ZTM mi odpisał:
radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-now111208przystanki_ztm.jpg
Czyli nawet jednej naklejki z nr 126 w najbliższym czasie nie planują przekleić.
Obserwuj wątek
    • Gość: Misiek Re: Pętla Nowodwory IP: *.home.aster.pl 09.12.11, 01:28
      Jedno pismo? Nieee ... tu jest Polska. Tu potrzeba najpierw analizy, przynajmniej kilku miesięcy przerzucania się dokumentami, potem symulacji proponowanych zmian, konsultacji społecznych, kilku odwołań, rozpisania przetargu na zmianę naklejek, kursu dla kierowców w celu przystosowania się do nowych warunków, akcji promocyjnej ratusza żeby pasażerowie nie byli zagubieni i na końcu nagrody dla jakiegoś ważnego dyrektora za usprawnienie życia mieszkańcom. A nie, że jedno pismo ... i załatwione.
      • Gość: gość Re: Pętla Nowodwory IP: *.ip.netia.com.pl 09.12.11, 09:39
        Misiek ma rację!
    • sibeliuss Re: Pętla Nowodwory 09.12.11, 08:07
      126 to powinno z pętli pojechać jak 516, tyle że potem Stefanika, a nie Nowodworską - na Odkrytej nikt o to nie obraziłby się, a byłby dojazd do Kauflandu.
    • Gość: podróżnik Re: Pętla Nowodwory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.11, 12:11
      Świetnie i ja jadąc na pętlę nadal będę musiał wysiadać 100m od niej, bo autobus nie może wjechać na swój przystanek na pętli. Przewoźnicy nie zgłaszają problemu. A co mnie przewoźnicy. Mieszkańcy są ważniejsi. A zapomniałem, że zdanie mieszkańców jest ważne tylko w roku wyborczym.
      • Gość: . Re: Pętla Nowodwory IP: 92.60.130.* 09.12.11, 12:55
        Ci " mędrcy" inaczej z ZTM-u za co się nie wezmą ( zwłaszcza na Tarchominie i Nowodworach) to zawsze spieprzą i tkwią w tej swojej głupocie mimo, że ona aż krzyczy.
      • jurek_dzbonie Re: Pętla Nowodwory 09.12.11, 13:28
        > nadal będę musiał wysiadać 100m od niej,

        Od przejścia 100 metrów korona z głowy nie spada, a zdrowie zyskuje.
        • Gość: podróżnik Re: Pętla Nowodwory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.11, 15:44
          A co się ograniczać, niech na pętli ludzie też nie wsiadają. 100 m mogą przejść !
    • Gość: Krude76 Re: Pętla Nowodwory IP: 91.210.239.* 09.12.11, 19:24
      Zawnioskowałbym przy okazji o doświetlenie przejścia dla pieszych na Światowida, które prowadzi bezpośrednio na pętlę. Latarnie są tylko po jednej stronie jezdni i to w pewnym oddaleniu od zebry, co powoduje, że ten fragment jezdni jest słabo oświetlony po zmierzchu.
      • Gość: aaa Re: Pętla Nowodwory IP: 178.73.49.* 11.12.11, 17:23
        oświetlenie na tym przejściu koniecznie i biletomat na pętli
        • Gość: qq Re: Pętla Nowodwory IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.11, 17:50
          Gość portalu: aaa napisał(a):
          > i biletomat na pętli

          Zrobili pętlę a nie pomyśleli o biletomacie?
          To głuptaki rzeczywiście, zwłaszcza, że na innych przystankach przy kioskach je poustawiali,
          a w kiosku też można kupić bilet !
          • tarantula01 Re: Pętla Nowodwory 12.12.11, 15:01
            W sprawie biletomatu na Nowodworach, to ZTM, czy też Mennica Państwowa, szuka prądu do zasilenia urządzenia:
            radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_039-biletomat110808nowodwory.pdf
            W listopadzie ponownie zapytałem się co dalej i też nie mam odpowiedzi.
            • Gość: aaa Re: Pętla Nowodwory IP: 178.73.49.* 12.12.11, 21:22
              przecież jest nowy blok zaraz przy pętli, to w czym problem? przecież to nie szczere pole, żeby prądu dookoła nie było
              • tarantula01 Re: Pętla Nowodwory 12.12.11, 22:39
                Nie wiem w czym problem, ale pewnie niedługo się dowiemy:
                radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-nowodwory111213biletomat-.pdf
                i dotychczasowy bieg:
                radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-nowodwory111213biletomat-zal.pdf
                • Gość: aaa Re: Pętla Nowodwory IP: 178.73.49.* 12.12.11, 23:49
                  jak się to czyta, te ich odpowiedzi, to aż ręce opadają. co za ciemne masy. Dzięki p. Wojtku, że masz siłę z nimi walczyć
      • Gość: gość Re: Pętla Nowodwory IP: *.ip.netia.com.pl 12.12.11, 11:26
        Biletomat to podstawa ale myślący inaczej tak nie uważają... szkoda... nic ludziom na rękę nie idą tylko ich męczyć i wkurzać...
    • tarantula01 Re: Pętla Nowodwory 11.01.12, 23:19
      tarantula01 napisał:

      > ZTM mi odpisał:
      > radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-now111208przystanki_ztm.jpg
      > Czyli nawet jednej naklejki z nr 126 w najbliższym czasie nie planują przekleić.

      Przypadkiem odkryłem, że:
      ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&a=126&n=1253&o=09&k=B
      Rozkład ważny od 2011-12-17 No i rozkład 126 został skorygowany wcześniej niż nastąpiło oddanie do użytku mostu Północnego, a zmian na pętli brak. Ech.
      • tarantula01 Przypominajka dla ZTMu 11.01.12, 23:26
        radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-now120111przystanki.pdf
        • Gość: anty-ZTM Re: Przypominajka dla ZTMu IP: *.centertel.pl 12.01.12, 00:28
          No tak, jajogłowym z ZTM kawy zabrakło... to najlepszy przykład, że mają wszystkich i wszystko w d...e, to co wymyśli urzędas ZTM jest Święte, mimo że 5 min. wcześniej twierdził inaczej.
          Rozwiązać ZTM!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka