Dodaj do ulubionych

Prawdziwe przyczyny upadku PKP

09.08.13, 18:46
To ten Chuj Perfumowany - Kolejarz. Popatrzcie tylko na poniższym video jak On świetnie się bawi zamiast Pasażerów do celu podróży dowieść.

Obserwuj wątek
    • kolejar Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 10.08.13, 15:43
      Totalne bzdury chlorofilu1 wypisujecie.
      1. To nie ma nic wspólnego z żadnymi tam Perfumowanymi, ja też zresztą...
      2. Tuż przed tą "zabawą" podróżni zostali planowo dowiezieni pociągiem Ex za pomocą maszyny EP08-010 i to z całkiem niezłymi szybkościami (do 140 km/h).
      • chlorofil1 Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 10.08.13, 18:46
        kolejar napisał:

        > Totalne bzdury chlorofilu1 wypisujecie.
        > 1. To nie ma nic wspólnego z żadnymi tam Perfumowanymi, ja też zresztą...

        Łżecie Kolejarzu. Utwór jest remiksem z dawnej płyty PCh. Kiedyś była dostępna w internecie, reklamowana na WBC. Ściągnąłem ją sobie i mam. Jak chcesz to Ci pierwotną wersję podeślę na priva. A klip pochodzi z kanału Perfumeria co też jest wielce wymowne.
        • kolejar Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 11.08.13, 03:34
          chlorofil1 napisał:
          > Łżecie Kolejarzu. Utwór jest remiksem z dawnej płyty PCh. Kiedyś była dostępna
          > w internecie, reklamowana na WBC. Ściągnąłem ją sobie i mam. Jak chcesz to Ci pierwotną wersję podeślę na priva. A klip pochodzi z kanału Perfumeria co też jest wielce wymowne.

          Prawda jest taka, iż byłem współzałożycielem PCh wraz z śp. Markiem Happenerem, a potem tym projektem zawładnęli jacyś gostkowie i mnie wyrzucili. Ja nic nie wiem o płytach PCh i tego dostępności w necie. Pochodzenie cytowanego klipu z "kanału Perfumeria" jest dla mnie trochę zdumiewające, aczkolwiek wiem, kto to umieścił (autor klipu). Prosiłbym w razie co o nie podcieranie sobie Ch...ów mną.
          A co do meritum, to wtedy dało się na EP08 140 km/h planowo, a teraz nie! Fakt, że potwornie wężykowały powyżej 120, ale nigdy nic się od tego nie stało poza wylewaniem się herbaty i kawy z kubków - na EP08 na Ex 140 trzeba było nalewać do połowy i uważać, żeby nie spaść z fotela wink Teraz EP08 dogorywają z ograniczeniem do 130, ale to jest problem przepisów 1-osobowej obsługi, a nie ich wężykowania trudnego do zniesienia dla drużyny. Po prostu powyżej 130 musi być 160, a "ósemki" tylko 140...
          Więc jeszcze raz podkreślam, iż zdjęcia do przedmiotowego klipu były robione po planowym dowiezieniu Podróżnych Ex "Pomorzanin" przez EP08-010 z Vmax 140 km/h. I było to przed powstaniem projektu PCh. Więc proszę mi bzdur nie insynuować!
          • napoj.chmielowy Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 11.08.13, 15:22
            kolejar napisał:

            > Prawda jest taka, iż byłem współzałożycielem PCh wraz z śp. Markiem Happenerem,
            > a potem tym projektem zawładnęli jacyś gostkowie i mnie wyrzucili. Ja [b]nic[/
            > b] nie wiem o płytach PCh i tego dostępności w necie. Pochodzenie cytowanego kl
            > ipu z "kanału Perfumeria" jest dla mnie trochę zdumiewające, aczkolwiek wiem, k
            > to to umieścił (autor klipu). Prosiłbym w razie co o nie podcieranie sobie Ch..
            > .ów mną.

            Nie przeinaczaj historii Kolejarzu, sam się wymiksowałeś z PCh zabierając z Wulkanu Fioletową i robiąc jakiś własny projekt. Płyta, o której nic rzekomo nie wiesz to Memento Mori i powstała u Ciebie w piwnicy. Doskonale wiesz, że była w necie bo z Twojego kompa ją do netu wkładałem.
            • najglupszy-nick Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 11.08.13, 19:33
              napoj.chmielowy napisał:

              > Nie przeinaczaj historii Kolejarzu, sam się wymiksowałeś z PCh zabierając z Wul
              > kanu Fioletową i robiąc jakiś własny projekt. Płyta, o której nic rzekomo nie w
              > iesz to Memento Mori i powstała u Ciebie w piwnicy. Doskonale wiesz, że była w
              > necie bo z Twojego kompa ją do netu wkładałem.

              Jeżeli prawdą jest, że Kolejarz kłamie to prawdopodobnie jest również zamieszany w te przewały biznes.interia.pl/wiadomosci/news/sprytni-chlopcy-z-bocznicy,1941476,4199
              • wubecja Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 13.08.13, 08:10
                najglupszy-nick napisał:
                > Jeżeli prawdą jest, że Kolejarz kłamie to prawdopodobnie jest również zamieszany w te przewały biznes.interia.pl/wiadomosci/news/sprytni-chlopcy-z-bocznicy,1941476,4199

                Ale jeżeli nie kłamie, to prawdopodobnie jest ktoś zamieszany w kradzież i publikacje jego nagrań bez cenzury.
                Ciekawo czy powołają komisje śledcze do Pendolino bez penolo za 2 mld.
      • hurysa1 Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 14.08.13, 03:07
        kolejar napisał:

        > 2. Tuż przed tą "zabawą" podróżni zostali planowo dowiezieni pociągiem Ex za po
        > mocą maszyny EP08-010 i to z całkiem niezłymi szybkościami (do 140 km/h).

        A kto finansował "zabawę"? Amortyzacja maszyn, energia itp. to są wymierne koszta.
        • kolejar Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 16.08.13, 03:59
          hurysa1 napisała:
          > A kto finansował "zabawę"? Amortyzacja maszyn, energia itp. to są wymierne kosz
          > ta.

          Twoje insynuacje są gorzej niż bezczelne, nikczemne itd. Brak słów...
          Konkretnie to ja finansowałem zabawę z drobnym wsparciem TVP SA. I nie wiem, jakim prawem jest coś umieszczane na YT bez zgody mojej i TVP SA. Perfumowane niech się onanizują same sobie, a im nic do tego! Ta publikacja na YT grozi ostro sprawą w Sądzie ze strony TVP SA - nie mojej.
          Co do eksploatacji maszyny EP08-010, to był to planowy obieg z Ex "Pomorzanin", a nie jakieś wykorzystanie maszyny dla sztuki tylko. Ja dzięki zasłużonej uprzejmości PKP SA pełniłem służbę młodszego maszynisty do zdjęć TVP SA tego dnia na EP08-010 z "naszej" Lokomotywowni Wrocław Główny na planowym pociągu. Jeszcze raz podkreślam, iż mimo szeregu ograniczeń szybkości (do 120, a nawet 50) Podróżni zostali dowiezieni zgodnie z rozkładem jazdy!
          W związku z powyższym proszę się ode mnie odwalić!
          • napoj.chmielowy Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 16.08.13, 09:06
            kolejar napisał:

            > hurysa1 napisała:
            > > A kto finansował "zabawę"? Amortyzacja maszyn, energia itp. to są wymiern
            > e kosz
            > > ta.
            >
            > Twoje insynuacje są gorzej niż bezczelne, nikczemne itd. Brak słów...

            Kolejarzu.
            Gdzie w tym pytaniu Hurysy jest jakakolwiek insynuacja? Nie widzisz, że jest to pytanie zadane z obywatelskiej troski o stan PKP?
          • napoj.chmielowy Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 17.08.13, 13:32
            kolejar napisał:


            > Konkretnie to ja finansowałem zabawę z drobnym wsparciem TVP SA.

            Nie wierzę, że wyłożyłeś choćby złotówkę! Pamiętam, że w okresie gdy Baranki kręciły te zdjęcia zupełnie nie miałeś kasy. Często brakowało Ci na fajki i piwo to jakim cudem mógłbyś cokolwiek finansować?
    • wubecja Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 11.08.13, 09:55
      chlorofil1 napisał:

      > To ten Chuj Perfumowany - Kolejarz. Popatrzcie tylko na poniższym video jak On
      > świetnie się bawi zamiast Pasażerów do celu podróży dowieść.
      >

      1913 roku Stalin zaproszony przez Lenina pojechał do Wiednia robić socjalizm pod fałszywym paszportem jako Stavros Papadopulos. Napisał tam wielkie dzieło "Marxizm a kwestia narodowa". Oficjalnie zameldowany przy Schloßstraße 30 był kamerdynerem.
      Dla kamerdynera nikt nie jest bohaterem, mówi znane przysłowie, które uzupełniłem w ten sposób (a Goethe powtórzył to w dziesięć lat później), że nie dlatego, by ten nie był bohaterem, lecz dlatego, iż tamten jest kamerdynerem. Wszak on to ściąga bohaterowi buty, ściele mu łóżko, zna jego predylekcję do szampana itd. Osobistości historyczne, obsługiwane w dziejopisarstwie przez takich psychologicznych kamerdynerów, niedobrze na tym wychodzą; ściągają ich oni z wyżyn, sprowadzają do poziomu, a nawet o parę szczebli poniżej poziomu moralnego owych przenikliwych znawców ludzkiej duszy. Homerowy Ter-sytes *, łający królów, jest figurą, która przetrwa wsze czasy. Wprawdzie nie w każdej epoce dostaje on za to, jak w czasach Homera, tęgim kijem, ale zawiść i upór tkwią jak cierń w jego skórze, a nieśmiertelny robak, który go toczy, to udręka zawodu, że jego znakomite plany i krytyki świat pozostawia bez jakiegokolwiek efektu. Można doprawdy odczuwać złośliwą radość z powodu losu tersytyzmu.
      filozofia.traugutt.net/niemidealizm,3,2.php
    • map4 Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 13.08.13, 16:21
      chlorofil1 napisał:

      > To ten Chuj Perfumowany - Kolejarz.

      Nie przesadzaj. Jeden maszynista nie jest w stanie zniszczyć całego PKP nawet jeśli pobiera 33 tysiące złotych miesięcznie, jak ten magik ze związku zawodowego.

      O wiele ciekawsze są wyniki kontroli, którą przeprowadzają w koncernie "bankomaty". Trzymam za nich kciuki.
    • tsy Aby 15.08.13, 15:34
      było milej
      www.dziennikpolski24.pl/pl/warto-wiedziec/kurier-galicyjski/960185-lux-torpeda.html
      • tsy Aby2 15.08.13, 15:56
        było nie tak miło
        (znalezione w GąbRejestrze)
        Cytat
        Krzysztof Feusette
        Polskie Pendolino (na motywach „Lokomotywy” Juliana Tuwima).

        Stoi na stacji skład Pendolino.
        Drogi i cudny, jak we wsi kino.
        Albo kasyno.

        Stoi i wyje, dyszy i płacze,
        Kiedyż was, tory, wreszcie zobaczę?

        Ech, jak kiepściutko...
        Ach, jak puściutko...
        Och, jak cieniutko...
        Uff, jak głupiutko...

        Już ledwo stoi, już ledwo zipie,
        A jeszcze Nowak pieniędzmi sypie.

        Media do niego podoczepiali
        I dziennikarzy, żeby klaskali:

        Cmok, jakie piękne...
        Cmok, jakie cudne...
        Ech, jakie to dziennikarstwo trudne.

        W pierwszym wagonie siedzi elita,
        Nikt tu o koszty więc nie zapyta.

        W drugim platforma, o jaka śmieszna
        Jaka tragiczna, lecz jak pocieszna.

        W trzecim pan premier z panem Nowakiem.
        W czwartym lokalni - burak z burakiem.

        A w piątym, baczność, minister Vincent
        Dał za to miejsce dolarów pińcet.

        W szóstym lemingi ślepo wpatrzone
        W obrazek wyspy szczawiozielonej.

        W siódmym już czeka red. Sobieniowski,
        By PiS-em przesłonić ponure wnioski,

        Że skład ten i pociąg, wielki, błyszczący
        To bzdet jedynie nic nie znaczący.

        Bo nie ma torów, jest tylko pic.
        I wciąż pytanie dudni: jak żyć?

        A władza rzecze: chłopcze, dziewczyno,
        Żyjcie tak właśnie, jak Pendolino!

        Na bocznej stacji, bez żadnych szans,
        Bo przecież ważny jest tylko lans.

        Niech was nie zwiodą ci z opozycji,
        Że co innego w życiu się liczy.

        Niech będzie zawsze, jak do tej pory:
        Jest w Polsce władza, i są pisiory!
        zobacz

      • wubecja Luxtorpeda 16.08.13, 13:32
        https://www.youtube.com/watch?v=ZuSXn8GI8BA#at=93
    • tsy Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 16.08.13, 20:52
      Czy to też jest efekt zabaw kolejarzy czy miłe urozmaicenie nudnej podróży?
      www.gazetawroclawska.pl/artykul/970007,koleja-do-wroclawia-wysiadac-z-pociagu-przesiadamy-sie-na-prom-zdjecia,id,t.html?cookie=1
    • censorship Prezes twierdzi że 19.08.13, 15:14
      Cytat
      Jakieś inne absurdy przychodzą Panu do głowy?

      - Kolejnym jest to, że wielu kolejarzy nie dostrzega aspektów finansowych. Nie patrzą na klienta i produkt, tylko na tory, pociągi. To tak jakby w McDonald's patrzono nie na produkt dostarczany klientowi, ale na frytkownicę.


      wyborcza.pl/1,75248,14422864,Jak_zmniejszyc_liczbe_kolejowych_absurdow__Wywiad.html
      • map4 Re: Prezes twierdzi że 19.08.13, 17:04
        censorship napisała:

        > - Kolejnym jest to, że wielu kolejarzy nie dostrzega aspektów finansowych. Nie
        > patrzą na klienta i produkt, tylko na tory, pociągi. To tak jakby w McDonald's
        > patrzono nie na produkt dostarczany klientowi, ale na frytkownicę.

        Bez frytkownicy frytek nie będzie i pan prezes bankomat dopiero będzie musiał świecić oczami przed klientami. Niech pan prezes na przykład kopnie się o jeden kraj na zachód i zobaczy, do czego doprowadził Mehdorn, były szef firmy DB czyli niemieckich kolei państwowych. Mehdorn to też był fachowiec od zarządzania, a nie od kolei. Skończyło się na implozji berlińskiego S-Bahnu oraz zamykaniu węzła kolejowego w Moguncji po godzinie ósmej wieczorem z powodu braku obsługi w nastawni.

        Kolej niemiecka działa tylko do 20-tej. Po dwudziestej sołtys szyny na noc zwija, że stary kawał o Wąchocku przypomnę. A wszystko to dzięki duetowi Mehdorn - Merkel.
        • wubecja Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 00:33
          map4 napisał:
          > Kolej niemiecka działa tylko do 20-tej. Po dwudziestej sołtys szyny na noc zwij
          > a, że stary kawał o Wąchocku przypomnę. A wszystko to dzięki duetowi Mehdorn -
          > Merkel.
          >
          Tak prosto: układ.
          W USA upadek koleji pasażerskiej już dawno nastąpił. Teraz czas na UE. Nauczyli się ukrywać koszty infrastruktury w towarach i budżetach i tego nie zmienimy. Gdyby drogi uprywatyzowali i kolej też, to by wyszło. A tak lud myśli że autem taniej niż pociągiem i wygodniej. Nie długo podzielimy się jeszcze bardziej na specjalistów od robienia interesów różnych specjalizacji i bankowiec nie zrozumi informatyka, a badylarz hydraulika. W tedy nastapi anarchia babelowa i świat upadnie. Oj...
          • najglupszy-nick Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 02:28
            wubecja napisała:

            > W tedy nastapi anarchia babelowa i świat
            > upadnie. Oj...
            >
            Kryptokalipsa, Pestycydy, GMO, Malapeci i Moroni!Oj!Oj!oj!
            • najglupszy-nick Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 02:47
              najglupszy-nick napisał:

              > Kryptokalipsa, Pestycydy, GMO, Malapeci i Moroni!Oj!Oj!oj!

              I do tego wszystkiego GLUTAMINIAN SODU!
              • wubecja Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 09:15
                najglupszy-nick napisał:
                > I do tego wszystkiego GLUTAMINIAN SODU!

                Dodajcie DDT, Fukushimu, amerykanskich szpionow oraz komunizm też. Nie takim partaczom udało się omamić głupszych ku społecznej idei perpetum mobile i walki ze stonką burżuazyjną.
                • najglupszy-nick Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 09:35
                  wubecja napisała:

                  > perpetum mobile

                  świetna nazwa na smartfon z samoładującymi się bateriami, który ma niedługo pojawić się na rynku (produkt Nokii)
                  • wubecja Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 13:52
                    najglupszy-nick napisał:
                    > świetna nazwa na smartfon z samoładującymi się bateriami, który ma niedługo po
                    > jawić się na rynku (produkt Nokii)

                    swietna manifestacja papki medialnej dla mas. Pisali o tym już ze 4 lata nazad, potem znowu i teraz, jak zawsze gdy kryzys. I tak to moze trwać lat 70, co juz było w CCCP.
                    Perpetum mobile to układy gospodarczo - polityczne jak z Fiatem i Berlietem, tak i z Pierdolino.
                    • najglupszy-nick Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 14:41
                      wubecja napisała:

                      > swietna manifestacja papki medialnej dla mas. Pisali o tym już ze 4 lata nazad,
                      > potem znowu i teraz, jak zawsze gdy kryzys. I tak to moze trwać lat 70, co juz
                      > było w CCCP.
                      > Perpetum mobile to układy gospodarczo - polityczne jak z Fiatem i Berlietem, ta
                      > k i z Pierdolino.
                      Tym układom daleko do perpetum (z łaciny kiedykolwiek, zawsze) mobile (z łaciny ruchomy). Są raczej perpetum fixum (z łaciny utrwalony).
                      • wubecja Re: Prezes twierdzi że 20.08.13, 14:59
                        najglupszy-nick napisał:
                        > Tym układom daleko do perpetum (z łaciny kiedykolwiek, zawsze) mobile (z łaciny
                        > ruchomy). Są raczej perpetum fixum (z łaciny utrwalony).

                        jak to? Toż perpetum historyczne. I nie ma prawa ponad układ. Bo między stróżami prawa też układ. Nie tak dawno buło SB, UB, Milicja, Zomo, a teraz znowu ma być UB! Poczytajcie o aferze w Siedlcach, tak nie tylko tam. To układ policji z prokuraturą, adwokaturą i sądem, żeby zarabiać. Tylko czekać na wejście grabaży do układu.
                        www.gazetaprawna.pl/artykuly/725763,policjanci-z-siedlec-torturowali-zatrzymanych-paralizator-zaklejac-usta-tasma.html
    • chlorofil1 Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 23.08.13, 03:09
      Co to takiego?
      Cytat
      Tylko w sierpniu i wrześniu PKP chce przeprowadzić ustne przetargi sprzedaży nieruchomości, których cena wywoławcza wynosi w sumie 106 mln zł.

      wyborcza.biz/finanse/5,108340,14333920,PKP_potentatem_nieruchomosci__Pojedyncze_dzialki_warte.html
    • censorship Re: Prawdziwe przyczyny upadku PKP 24.08.13, 18:55
      Użytkownik usunął film. To smutne sad , ale jeszcze smutniejsze jest to
      infopasazer.intercity.pl/index_pociag.php?nr_id=35671327

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka