Dodaj do ulubionych

dr. Paweł Derlatka

24.11.08, 21:42
Czy ktoś leczył się u dr. Pawła Derlatki z Centrum Onkologii z Roentgena w
Warszawie? Jaką opinię ma ten lekarz?
Obserwuj wątek
    • eska762 Re: dr. Paweł Derlatka 25.11.08, 08:27
      leczyłam sie u niego prywatnie w BabkaMedica, wprawdzie nie miałam
      zdiagnozowanego nowotworu, tylko jakieś podejrzane rzeczy na jajnikach, ale w
      związku z nowotworem piersi jaki wtedy posiadałam :) polecono mi własnie tego
      lekarza. Same pozytywne odczucia, młody, spokojny, rzeczowy.... założenie mam
      takie, że kontrolne badania też będę robić u niego, bo wzudził moje zaufanie.
      • dziejba2 Re: dr. Paweł Derlatka 25.11.08, 10:16
        Dzień Dobry
        moja teściowa leczyła się u dr Derlatki. Miała nowotwór trzonu
        macicy z przerzutami (dwie operacje, chemia, naświetlania). Mimo
        heroicznej, dwuletniej walki zmarła w tym miesiącu. Derlatka
        zajmował się nią w Centrum Onkologi ale również prywatnie. Jest
        faktycznie kompetentny, miły, ciepły i zaangażowany, choć przyszedł
        moment, że i on rozłożył ręce i powiedział, że zostały wyczerpane
        wszelkie metody.
        • pkabalos Re: dr. Paweł Derlatka 25.11.08, 22:24
          Witam!
          Bardzo dziękuję Wam za szybką odpowiedź.Przykro mi dziejba2 z powodu Twojej teściowej.Moja Mama również ma nowotwór trzonu macicy.Dr. Derlatka powiedział że jest to prawdopodobnie II st.,najpierw operacja, a później będą naświetlania(wszystko będzie jasne po operacji, która jest zaplanowana na 11 grudnia).Tak strasznie się boimy-czy moja Mama da radę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka