pkabalos 24.11.08, 21:42 Czy ktoś leczył się u dr. Pawła Derlatki z Centrum Onkologii z Roentgena w Warszawie? Jaką opinię ma ten lekarz? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eska762 Re: dr. Paweł Derlatka 25.11.08, 08:27 leczyłam sie u niego prywatnie w BabkaMedica, wprawdzie nie miałam zdiagnozowanego nowotworu, tylko jakieś podejrzane rzeczy na jajnikach, ale w związku z nowotworem piersi jaki wtedy posiadałam :) polecono mi własnie tego lekarza. Same pozytywne odczucia, młody, spokojny, rzeczowy.... założenie mam takie, że kontrolne badania też będę robić u niego, bo wzudził moje zaufanie. Odpowiedz Link
dziejba2 Re: dr. Paweł Derlatka 25.11.08, 10:16 Dzień Dobry moja teściowa leczyła się u dr Derlatki. Miała nowotwór trzonu macicy z przerzutami (dwie operacje, chemia, naświetlania). Mimo heroicznej, dwuletniej walki zmarła w tym miesiącu. Derlatka zajmował się nią w Centrum Onkologi ale również prywatnie. Jest faktycznie kompetentny, miły, ciepły i zaangażowany, choć przyszedł moment, że i on rozłożył ręce i powiedział, że zostały wyczerpane wszelkie metody. Odpowiedz Link
pkabalos Re: dr. Paweł Derlatka 25.11.08, 22:24 Witam! Bardzo dziękuję Wam za szybką odpowiedź.Przykro mi dziejba2 z powodu Twojej teściowej.Moja Mama również ma nowotwór trzonu macicy.Dr. Derlatka powiedział że jest to prawdopodobnie II st.,najpierw operacja, a później będą naświetlania(wszystko będzie jasne po operacji, która jest zaplanowana na 11 grudnia).Tak strasznie się boimy-czy moja Mama da radę! Odpowiedz Link