Dodaj do ulubionych

Rak płuca : 4 lata

24.02.16, 21:23
temu postawiono mi diagnozę - agresywny gruczolakorak lewego płuca, płata górnego.
Przeszłam dwie operacje, usunięto mi węzły chłonne z klatki piersiowej, potem cały górny płat lewego płuca, oraz jeden segment dolnego płata również lewego płuca.
Rana pooperacyjna rozchodziła się, mimo wielokrotnego szycia, kilkanaście razy.
Przeszłam 4 cykle chemioterapii, otrzymywałam cisplatynę, profilaktycznie, pooperacyjnie.
Wyszłam z tego nie bez szwanku, bo brak mi połowy płuca, wciąż cierpię bóle pooperacyjne, leczę się w poradni leczenia bólu, poddaję się co pół roku kontroli w szpitalu, w którym mnie operowano.
Powiem Wam, że najlepszy w Polsce szpital leczenia nowotworów płuc, tarczycy, krtani to Szpital Sokołowski w Zakopanem, ul. Gładkie 1

www.szpitalsokolowski.pl/pl/pages/kontakt
Piszę to po to, by Wam powiedzieć, że z tego się wychodzi, walkę trzeba stoczyć, ale można.
W szpitalu na Śląsku prognozowano, że będę żyła 3 miesiące maksymalnie. Jestem do przodu 4 lata.
Szpital w Zakopanem przyjmuje wszystkich pacjentów, ale trzeba mieć skierowanie.
Żadnych znajomości, żadnych protekcji, po prostu ratują wszystkich jednakowo cudownie, z oddaniem, wielkim sercem i szacunkiem dla każdego pacjenta.
Wszyscy bądźcie pewni, że z tego się wychodzi z życiem.
Pozdrawiam najserdeczniej.
Quba
Obserwuj wątek
            • quba Re: Rak płuca : 4 lata 08.02.20, 23:32
              Już 8 lat mija od pierwszej diagnostyki, różnie po drodze było, ale żyję !!!
              Żyję. Jestem aktywna, codziennie chodzę do klubu fitness i tam, mimo braku kawałka płuca, fajnie mi się ćwiczy. :)
              Włosy odrosły, waga wróciła (aż za bardzo ;) )
              Mam dużo fajnych znajomych z klubu. Zyskałam tam wiele, bo i fajne kobitki i większa sprawność fizyczna.
              Teraz, na skutek fajnych zajęć w klubie, ustępuje powoli depresja, powraca lepszy nastrój i chęć do życia.
              Żyję i to najważniejsze.
              Pozdrawiam Wszystkich, zmagających się z chorobą.
              Walczcie! Siła wyzdrowienia jest w Waszej osobistej chęci walki!
              Walczcie! Wygracie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka