Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

narty od podstaw

IP: *.nette.pl 23.11.10, 20:24
    hej
    Chcę wybrać się w okresie świąteczno-noworocznym na narty - nauka od podstaw- możecie polecić mi jakąś miejscowość albo najlepiej sprawdzony zorganizowany kurs narciarski dla os dorosłej??
    Obserwuj wątek
      • Gość: pepe Re: narty od podstaw IP: *.devs.futuro.pl 24.11.10, 10:25
        Praktycznie przy każdym wyciągu znajdziesz instruktorów, którzy uczą podstaw. W okresie świąteczno-noworocznym mogą mieć dużo pracy dlatego lepiej wcześniej zarezerwować sobie lekcje. Parę lat temu córka uczyła się w Korbielowie i była zadowolona. Jest tam kilka płaskich stoków u podnóża Pilska, które mają nawet sztuczne naśnieżanie. Myślę jednak, że przy wyborze miejsca powinnaś się kierować po prostu warunkami śniegowymi. W Polsce pod koniec grudnia może być różnie ze śniegiem. Zobacz tu www.skionline.pl/katalog/?kat=Szko%B3y%20narciarskie może coś Ci się spodoba. Życzę postępów w nauce
      • Gość: Michał Polecam Ci Białkę Tatrzańską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.10, 10:46
        Z czystym sumieniem mogę polecić Ci Białkę Tatrzańską - a konkretnie Kaniówkę uczyły się tam moje dzieci i żona od podstaw bardzo łagodny stoczek uprzejmi instruktorzy obsługa pomaga przy wyciągu nikt na nikogo nie łypie że coś robisz wolno lub sobie nie radzisz - najlepiej wybrać się rano dzień wcześniej umówić się na naukę - najwięcej osób jest od 11 do 14 później znowu luz no i najważniejsze BT zawsze ma śnieg jak nie naturalny to sztuczny

----------------
        Jakie buty narciarskie
        Jakie narty
        Gdzie jechać na narty
        • marry-and-more Re: Polecam Ci Białkę Tatrzańską 24.11.10, 14:57
          Ja też uczyłam się jeździć (na snowboardzie) w Białce i też muszę przyznać, że nie mogę złego słowa powiedzieć:) Z tym, że ja byłam jako nastolatka na obozie snowboardowym i mieliśmy instruktorów "ze sobą", nie korzystaliśmy z usług tych na miejscu. Ale sama Białka i ten stok Kaniówka na spory plus;)
      • czytelniczkaa Re: narty od podstaw 29.11.10, 20:36
        Ja się tak nauczyłam jeździć na nartach, że pojechałam na stok i po prostu wzięłam sobie instruktora na parę godzin. Potem na drugi dzień to samo, aż się nauczyłam :) najlepiej mieć używany sprzęt podczas nauki, bo szkoda niszczyć nowego. Na dobrenarty.pl mają duży wybór dobrego sprzętu. Ja tak zrobiłam, że jak się już nauczyłam to dopiero wymieniłam sprzęt na nowy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka