Gość: Jarek IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.10, 20:21 Najbliższe mrozy to ostatnie podrygi zimy, potem już tylko odwilż i brak śniegu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wojadżer Re: W tym roku zimy nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.11, 20:32 Dobre informacje na różne tematy widziałem na www.wszystkoopodrozach-marcel.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obol Re: W tym roku zimy nie będzie IP: *.tktelekom.pl 14.12.10, 23:31 Tu i ówdzie przynoszących złe wieści skracali o głowę. Czyżby mieli rację? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krysik361 Re: W tym roku zimy nie będzie IP: *.xdsl.centertel.pl 26.12.10, 00:42 Nie gadaj, już jutro i do końca tygodnia mróz i śnieg, smaruj narty lub deskę i na stok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ferdek No i co, zatkało kakao? IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.11, 23:21 Huehehe, na czyje wyszło? Odpowiedz Link Zgłoś
ortodox Re: No i co, zatkało kakao? 18.01.11, 00:18 Spokojnie, do końca zimy jeszcze daleko :) Odpowiedz Link Zgłoś
skyddad Re: No i co, zatkało kakao? 18.01.11, 16:43 Spojrzalem ukradkiem na rejony gdzie szaleje El Nino i Chinook no i coz,tak naprawde, jak co roku jest to pora szykowania sie do zimy. Za pare dni sie zacznie i przytrzyma napewno do 1 lutego i dluzej.Takze nie ma sie czego obawiac. Zmartwilo mnie gdzy prognozy na Andore sa mrozne a myslalem ze tego roku sie po opalam i po leniuchuje.No coz trzeba bedzie ostro jezdzic aby nie zmarznac. Pzdr.Sky. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: skyddad IP: 178.73.51.* 18.01.11, 17:42 ....tak naprawde, jak co roku jest to pora szykowania sie do zimy. Za pare dni sie zacznie i przytrzyma napewno do 1 lutego i dluzej..." pisz skyddad, pisz, tak miło sie to czyta:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sky Re: skyddad IP: 95.109.105.* 18.01.11, 21:33 A potem mnie przeswiecisz jak zle bede trzymal szklana kule w reku. Pzdr.Sky. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: skyddad IP: 178.73.51.* 19.01.11, 07:59 :) od czasu do czasu kulą trzeba potrząsnąć:) Odpowiedz Link Zgłoś
daniela11 Re: skyddad 19.01.11, 09:52 www.twojapogoda.pl/16dni.htm prognoza pogody na 16 dni :-) Smarujcie narty i deski! Odpowiedz Link Zgłoś
happyski_pl Re: W tym roku zimy nie będzie 23.01.11, 14:58 haha, wyjrzyj za okno :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: W tym roku zimy nie będzie IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.11, 16:55 W tym roku szykuje się powtórka, czyli oczywiście zimy nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kkk Re: W tym roku zimy nie będzie 14.11.11, 07:53 taaa, a łyżka na to - niemozliweee! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
skyddad Re: W tym roku zimy nie będzie 14.11.11, 10:31 Narazie zimy nie bedzie napewno.Pod koniec przyszlego tygodnia wchodzi do skandynawi cieple powietrze bedzie stala nocna od +9C do +10C. Natomiast wyzsze czesci Alp beda mialy snieg co to sa wyzsze te ktore maja ponad 2700m. Wszystko sie moze zmienic po 15 stycznia.Najwazniejsze ze pierwsza asteroida przeleciala wedlug obliczen astronomow miedzy ksiezycem a ziemia anie przyfandzolila w ziemie. Ztego sie trzeba cieszyc.Zbierac pieniadze na narty na przyszly rok,gdyz bedzie napewno drogo i tlok na lodowcach.Niestety nizsze czesci juz nie beda mialy sniegu.Obecnie czekamy na druga asteroide. Pzdr.Sky. P.S darujcie ten tragiczny post ale zycie plata figle.- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonzo Re: W tym roku zimy nie będzie IP: *.dynamic.chello.pl 14.11.11, 21:37 Rozumiem że sugerujesz, że poniżej 2700 npm śniegu nie będzie, a nawet jeśli będzie jego ograniczona ilość, nie będzie temperatury do doprodukowania sztucznego? To jest zwykłe straszenie ludzi, zasadne co nawyżej jak ktoś planuje wyjazd do Krynicy czy innej białki, ale nie w Alpy. Odpowiedz Link Zgłoś