Gość: Krawat
IP: 62.233.214.*
05.03.05, 10:09
Mam 2 małe pytanka. Pisałeś, że wybierasz się w kwietniu do Cervinii
(strasznie tam teraz zimno), a tak sie składa, że ja też jadę tam ze
znajomymi. Czy myślisz, że Gran Pista do Valtourneche będzie jeszcze czynna i
jaka drogę byś preferował: przez Włochy (od strony Grazu lub przez Brenner),
czy też przez Szwajcarię (Św. Bernard). Cenowo wychodzi to podobnie (winietka
w Szwajcarii + opłata za tunel pod Św. Bernardem - ok. 60 euro i tyle samo
mniej więcej kosztują autostrady przez Włochy).
Pozdrawiam
P.S. Jechałeś może kiedyś srogą przez przełęcz Św. Bernarda - jeśli tak to
napisz, czy warto (pod każdym względem).