Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    do Starucha5

    IP: 62.233.214.* 05.03.05, 10:09
    Mam 2 małe pytanka. Pisałeś, że wybierasz się w kwietniu do Cervinii
    (strasznie tam teraz zimno), a tak sie składa, że ja też jadę tam ze
    znajomymi. Czy myślisz, że Gran Pista do Valtourneche będzie jeszcze czynna i
    jaka drogę byś preferował: przez Włochy (od strony Grazu lub przez Brenner),
    czy też przez Szwajcarię (Św. Bernard). Cenowo wychodzi to podobnie (winietka
    w Szwajcarii + opłata za tunel pod Św. Bernardem - ok. 60 euro i tyle samo
    mniej więcej kosztują autostrady przez Włochy).
    Pozdrawiam

    P.S. Jechałeś może kiedyś srogą przez przełęcz Św. Bernarda - jeśli tak to
    napisz, czy warto (pod każdym względem).
    Obserwuj wątek
      • staruch5 Re: do Starucha5 05.03.05, 13:25
        Po pierwsze, to zmienilem plany i juz nie jade do Cervinii.
        co do trasy do Valtournenche, to mam nadzieje, ze bedzie czynna. W zeszlym
        roku "wylaczyli" ja albo 18, albo 25 kwietnia. To juz powinno sie pojawic na
        ich stronce pod news. Sprawdzilem, nic nie ma.
        Gdzies tak na przelomie marca/kwietnia powinno sie pojawic info o planowanym
        wylaczeniu tras.

        Winietka szwajcarska jest na tyle niedroga, a benzyna tansza, ze jadac tam i z
        powrotem przez Szwajcarie moze wyjsc na zero.
        Nie jechalem przez przelecz Sw. Bernarda. Jechalem przez TMB. Tak mi pasowalo.
        Widze 2 drogi. Przez Szwajcarei i Sw. Bernarda lun przez Brennerpass i Verone.
        Ja jechalem (z roznych przyczyn) na Graz, Klagenfurt,Tarvisio i dalej Verona.
        Niewiele moge pomoc :-((
        Pozdrawiam.

        • Gość: Krawat Re: do Starucha5 IP: 62.233.214.* 05.03.05, 14:20
          Dzięki za pomoc - chyba rzeczywiście pojade przez Szwajcarię, no i oczywiście
          będę sprawdzał stronki Cervinii i Zermatt.
          Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka