Gość: leila
IP: 195.117.152.*
09.02.06, 11:51
jeżdze na nartach, ale zupełnei nie interesują mnie parametry nart. mam
zamiar zmienić sprzęt -dotad jeździąłm na Kneislach easy cruise które były
określane jako narty taliowane - nie carvingowe. spróbowałam jazdy na nartach
carvingowych -i znacznei bardziej mi się spodobało niz dotąd! dostałam
propozycje zakupu nart Dynastara - taliowanie: 98 / 65 / 85 mm przy 140 cm.
długości. i teraz moje pytanie - czy narty o takich parametrach sa nartami
taliowanymi czy carvingowymi?? nie chce meić kolejnych nart taliowanych a
zupełnie nie mam nikogo kto by mi mógł doradzić w tym zakresie. nart nei
widziałam na oczy - mają być sprowadzone jak się zdecyduję. prosze o poradę.