Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ranking słowackich stacji narciarskich

    IP: *.chello.pl 23.12.07, 17:22
    Co do Kubinskiej Holi potwierdzam bardzo fajnie chociaż trasa mało
    urozmaicona. Ale Kuzminovo zamknięte na trzy spusty.
    Obserwuj wątek
      • Gość: tomcioo velka raca IP: 81.219.42.* 24.12.07, 09:44
        bylem w sobote 23.12 na wielkiej raczy, bylo super, piekna pogoda, trasy bardzo
        dobrze przygotowane, ale wyciag marguska jeszcze byla zamknieta, chociarz
        armatki caly czas dzialay, na lalikach ratraki dobrze przygotowaly trase, a
        warunki na dedovce 1 klasa!!! szkoda ze w PL tak sie nie da...

        pozdrawiam tych co sie kluca o szczyrk!!!
        tomek
      • Gość: o_andrzej Re: Ranking słowackich stacji narciarskich IP: *.cyf-kr.edu.pl 24.12.07, 10:54
        Wszelkiego rodzaju rankingi sa, i tu zacytuje slowa mojej bylej kierowniczki, "o
        d... rozbic". :) Niektorzy dodaja jeszcze slowo "kant", co zawsze dziwilo mnie w
        odniesieniu do miekkiej, badz co badz, czesci ciala. Pamietam ranking
        nadbaltyckich plaż polskich umieszczony w jakims powaznym pismie w rodzaju
        "Polityka". Dokladnie odwrotny do mojego. Nad morzem unikam tlumow, zgielki i
        dyskoteki, a to bylo jednym z wazniejszych kryteriow oceny... na plus. Im wiecej
        tloku i halasu tym lepiej. Widac ludzi to lubia, ale ja nie. Podobnie, choc
        troche w miniejszym stopniu jest z rankingiem osrodkow zimowych. Unikam tych
        zatloczonych i glosnych, choc do konca w tego rodzaju narciarstwie, ktore
        uprawiam sie ich uniknac nie da. Z tych powodow odpada dla mnie zupelnie
        Ruzomberok, skadinad wysoko oceniony w rankingu. Moj prywatny ranking wyglada
        nastepujaco (Jasnej nie uwzgledniam, bo to osobny temat): Kubinska, Donovaly i
        Vratna na rowni z Velka Raca. Duzo dobrego slyszalem o Krompachach, ale w nich
        nie bylem.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka