Gość: zdziwiony IP: *.chello.pl 23.12.07, 17:22 Co do Kubinskiej Holi potwierdzam bardzo fajnie chociaż trasa mało urozmaicona. Ale Kuzminovo zamknięte na trzy spusty. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomcioo velka raca IP: 81.219.42.* 24.12.07, 09:44 bylem w sobote 23.12 na wielkiej raczy, bylo super, piekna pogoda, trasy bardzo dobrze przygotowane, ale wyciag marguska jeszcze byla zamknieta, chociarz armatki caly czas dzialay, na lalikach ratraki dobrze przygotowaly trase, a warunki na dedovce 1 klasa!!! szkoda ze w PL tak sie nie da... pozdrawiam tych co sie kluca o szczyrk!!! tomek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o_andrzej Re: Ranking słowackich stacji narciarskich IP: *.cyf-kr.edu.pl 24.12.07, 10:54 Wszelkiego rodzaju rankingi sa, i tu zacytuje slowa mojej bylej kierowniczki, "o d... rozbic". :) Niektorzy dodaja jeszcze slowo "kant", co zawsze dziwilo mnie w odniesieniu do miekkiej, badz co badz, czesci ciala. Pamietam ranking nadbaltyckich plaż polskich umieszczony w jakims powaznym pismie w rodzaju "Polityka". Dokladnie odwrotny do mojego. Nad morzem unikam tlumow, zgielki i dyskoteki, a to bylo jednym z wazniejszych kryteriow oceny... na plus. Im wiecej tloku i halasu tym lepiej. Widac ludzi to lubia, ale ja nie. Podobnie, choc troche w miniejszym stopniu jest z rankingiem osrodkow zimowych. Unikam tych zatloczonych i glosnych, choc do konca w tego rodzaju narciarstwie, ktore uprawiam sie ich uniknac nie da. Z tych powodow odpada dla mnie zupelnie Ruzomberok, skadinad wysoko oceniony w rankingu. Moj prywatny ranking wyglada nastepujaco (Jasnej nie uwzgledniam, bo to osobny temat): Kubinska, Donovaly i Vratna na rowni z Velka Raca. Duzo dobrego slyszalem o Krompachach, ale w nich nie bylem. Odpowiedz Link Zgłoś