Dodaj do ulubionych

melancholia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 18:01
Jesienna melancholia ogarnęła noworudzian, nic nie piszą, nic nie mówią... a
zycie jest piekne
Obserwuj wątek
    • Gość: zabaa(Katowice) Re: melancholia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.03, 22:49
      a moze was śniegiem zasypalo i telefony nie dzialaja...
      melancholia..............
      nuda............
      sen.........
      • Gość: Syrioosh Re: melancholia IP: *.ludwikowice.sdi.tpnet.pl 05.11.03, 18:12
        Ciekawe dlaczego tak jest czy jesien jest glownym powodem tego stanu?
    • Gość: zabaa(Katowice) Re: melancholia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.03, 20:46
      Nowa Ruda senna jak zawsze?
      Lubię w NW to że życie plynie tu wolniej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka