swiecaca
02.02.17, 14:49
czy może ktoś z tego albo ubiegłych lat się orientuje co oznacza komunikat w wynikach "Pozostały czas - opóźnienie w przesłaniu 1 dzień 14 godzin". za zadanie jest przyznane 0 punktów. syn robił w 2 etapie w szkole i rozwiązania oddał od razu. za jedno z zadań ma maxa a za dwa pozostałe zero z takim właśnie komunikatem - a miał drugie zadanie też w całości zrobione. czy to oznacza że jeszcze go nie ocenili czy że ktoś (szkoła?) nie przekazał wyniku oceny do organizatora?