Dodaj do ulubionych

16 CAD brutto/h

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 21:40
czy ta stawka to najnizsza w Kanadzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc z USA Re: 16 CAD brutto/h IP: *.twcny.res.rr.com 24.04.08, 01:20
      Najnizsza ?? Jest to bardzo dobra placa $16/h. W USA najnizsza
      palca federalna wynosi $5,85 /h .. ale kazdy stan ma gwarantowane
      stawki np NY ma stanowa najnizsza place na poziomie $ 8.75/h
      A kurs $$ kanadyjskiego i USA sa na tym samym poziomie.
      • Gość: new Re: 16 CAD brutto/h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 10:55
        Skoro to taka dobra płaca to się zastanawiam czy coś nie wkręcają z
        tym ogłoszeniem o pracę: www.pracuj.pl/oferty/1219924.html

        Zwykle biura posrednictwa pracy nie oferuja zbyt wysokich stawek.
        Można ryzykować i jechać do Anglii czy Irlandii, ale nie do Kanady :)
        • Gość: kabanos Re: 16 CAD brutto/h IP: *.dyn.optonline.net 24.04.08, 16:25
          >mile widziane osoby bez doświadczenia w branży budowlanej

          >Aplikacje prosimy nadsyłać w j. polskim i angielskim wraz ze
          >szczegółowym opisem doświadczenia zawodowego.

          Hmmmm,

          Brzmi wspaniale. Dobry metoda na tworzenie bazy danych osobowych.
      • ontarian Re: 16 CAD brutto/h 24.04.08, 13:35
        Gość portalu: gosc z USA napisał(a):

        > Najnizsza ?? Jest to bardzo dobra placa $16/h.
        nie przesadzaj, ze bardzo dobra
        po prostu w miare o.k.
        • Gość: krig Re: 16 CAD brutto/h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 00:05
          ha, to ciekawe co piszecie. Też zainteresowała mnie ta oferta. Czatując na
          Skypie z Kanadyjczykiem z Nowej Funlandii zapytałem go co sądzi o tej stawce.
          Podejrzewając, że jest bardzo niska zapytałem go czy to tzw. "side change" czyli
          marne grosze. Odpowiedział mi, że to "loose change" czyli jeszcze gorzej :-(.
          Koleś pisał, że jest inżynierem oprogramowania, czyli może to tylko w jego
          odczuciu jest żałośnie mało. W imieniu wszystkich zainteresowanych proszę o
          więcej opinii.
          Pozdrawiam
      • jwojciec Re: 16 CAD brutto/h 24.04.08, 16:44
        > stawki np NY ma stanowa najnizsza place na poziomie $ 8.75/h

        Wolne zarty. Dla NY wynosi circa $7, od polowy 2009 bedzie $7.25.

        www.dol.gov/esa/minwage/america.htm
        Pozdrawiam,
        Jacek
        • ontarian Re: 16 CAD brutto/h 24.04.08, 17:17
          pewnie mu sie z Ontario pomylilo
          tu min. jest $8.75
          a w niedlugim czasie chca podniesc do 10.25
          wiec $15 to nie jest wcale taka dobra stawka
    • sylwek07 ta strone zobacz 24.04.08, 08:42
      canadaonline.about.com/library/bl/blminwage.htm
      www.gov.mb.ca/ctt/invest/busfacts/workforce/min_wages.html
    • corrina Re: 16 CAD brutto/h 03.05.08, 01:20
      to jest stawka dla ludzi ktorzy maja tylko tzw,zawodowke ale np.taki
      elektryk czy pan od reperacji zlewu ma ok 35 na godz albo i wiecej a
      to tez tylko zawodowka ludzie po studiach zaczynaja 35-60 tys na
      rok,zalezy jaki kierunek,minimalna stawka tu w quebeku ok.8.50 na
      godzine to wiekszosc ludzi co pracuje w sklepach itp..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka