Gość: new IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 21:40 czy ta stawka to najnizsza w Kanadzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc z USA Re: 16 CAD brutto/h IP: *.twcny.res.rr.com 24.04.08, 01:20 Najnizsza ?? Jest to bardzo dobra placa $16/h. W USA najnizsza palca federalna wynosi $5,85 /h .. ale kazdy stan ma gwarantowane stawki np NY ma stanowa najnizsza place na poziomie $ 8.75/h A kurs $$ kanadyjskiego i USA sa na tym samym poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: new Re: 16 CAD brutto/h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 10:55 Skoro to taka dobra płaca to się zastanawiam czy coś nie wkręcają z tym ogłoszeniem o pracę: www.pracuj.pl/oferty/1219924.html Zwykle biura posrednictwa pracy nie oferuja zbyt wysokich stawek. Można ryzykować i jechać do Anglii czy Irlandii, ale nie do Kanady :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kabanos Re: 16 CAD brutto/h IP: *.dyn.optonline.net 24.04.08, 16:25 >mile widziane osoby bez doświadczenia w branży budowlanej >Aplikacje prosimy nadsyłać w j. polskim i angielskim wraz ze >szczegółowym opisem doświadczenia zawodowego. Hmmmm, Brzmi wspaniale. Dobry metoda na tworzenie bazy danych osobowych. Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: 16 CAD brutto/h 24.04.08, 13:35 Gość portalu: gosc z USA napisał(a): > Najnizsza ?? Jest to bardzo dobra placa $16/h. nie przesadzaj, ze bardzo dobra po prostu w miare o.k. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krig Re: 16 CAD brutto/h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 00:05 ha, to ciekawe co piszecie. Też zainteresowała mnie ta oferta. Czatując na Skypie z Kanadyjczykiem z Nowej Funlandii zapytałem go co sądzi o tej stawce. Podejrzewając, że jest bardzo niska zapytałem go czy to tzw. "side change" czyli marne grosze. Odpowiedział mi, że to "loose change" czyli jeszcze gorzej :-(. Koleś pisał, że jest inżynierem oprogramowania, czyli może to tylko w jego odczuciu jest żałośnie mało. W imieniu wszystkich zainteresowanych proszę o więcej opinii. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jwojciec Re: 16 CAD brutto/h 24.04.08, 16:44 > stawki np NY ma stanowa najnizsza place na poziomie $ 8.75/h Wolne zarty. Dla NY wynosi circa $7, od polowy 2009 bedzie $7.25. www.dol.gov/esa/minwage/america.htm Pozdrawiam, Jacek Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: 16 CAD brutto/h 24.04.08, 17:17 pewnie mu sie z Ontario pomylilo tu min. jest $8.75 a w niedlugim czasie chca podniesc do 10.25 wiec $15 to nie jest wcale taka dobra stawka Odpowiedz Link Zgłoś
sylwek07 ta strone zobacz 24.04.08, 08:42 canadaonline.about.com/library/bl/blminwage.htm www.gov.mb.ca/ctt/invest/busfacts/workforce/min_wages.html Odpowiedz Link Zgłoś
corrina Re: 16 CAD brutto/h 03.05.08, 01:20 to jest stawka dla ludzi ktorzy maja tylko tzw,zawodowke ale np.taki elektryk czy pan od reperacji zlewu ma ok 35 na godz albo i wiecej a to tez tylko zawodowka ludzie po studiach zaczynaja 35-60 tys na rok,zalezy jaki kierunek,minimalna stawka tu w quebeku ok.8.50 na godzine to wiekszosc ludzi co pracuje w sklepach itp.. Odpowiedz Link Zgłoś