Dodaj do ulubionych

Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia...

26.04.07, 08:43
...byc noszone:)

www.youtube.com/watch?v=8MOQxeu0YYE&NR=1
Obserwuj wątek
    • visenna2 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 08:50
      Ach jaki cudny filmik!!!
      :)))
      Dzieciak świetny:)
      No i ta Katja... mlask, malsk, co za kolory:P
      • agamamaani Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:01
        fajne
    • marta_nie_martka Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:02
      bomba, Ignaś zachowuje sie podobnie jak widzi chustę, wspina mi sie po nogach i
      łasi jak piesek.
    • kaste11 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:03
      Niezły ma patent na wiązanie chusty na dworze:)
      i to jeszcze na plecach no, no... super:)
      kiedy ja nabiorę takiej wprawy??
    • marta_nie_martka Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:07
      a jak myślicie, ona chyba ma jakąś krótszą chustę? didy ma dużo rozmiarów, i
      pewnie na nią pasuje mniejsza, bo to nie wygląda na prawe 5m
      • visenna2 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:08
        Jak dla mnie to jest max 4,20
        ta pani wygląda na drobną raczej.
        • marta_nie_martka Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:12
          no raczej :)

          ona ma też filmik jak zakładać chustę z samochodu, i nie pozamiatać chodnika
          www.youtube.com/watch?v=L1RifEflbjk
          • visenna2 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:14
            Jaki cudny dzidź:))))
            taki misiaczek:)
            • agamamaani Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:15
              patenty faktycznie niezłe
              • visenna2 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:16
                No tak, ale ja z moimi 5 metrami to raczej nie dam rady tak wiązać... Chyba że
                za jakie parę lat, jak nabiorę takiej wprawy jak ta pani:)
    • mysia125 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 09:21
      hehe ;) ja tez czesto utykam konce po kieszeniach ;)

      visenna, Katja jest najpopularniejszym didym, dlatego najtansza na ebayu ;)

      a dlugosc - na 100% maks 4,20 m. Ja mam hoppa robionego na miare, tez 4,20 i
      dlugosciowo wyglada wlasnie tak. A pani jako Azjatka nie jest zapewne zbyt wielka.

      --
      Kasia & Felix 23/01/2005
      Felix for beginners
      • guruburu Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 13:52
        To znaczy, ze tylko ja jestem fleją i majtam chustą po czym się da :P.
        Za leniwa jestem na upychanie, chyba, ze roztopy, ale wtedy też szukam choć
        ławki ;) Ale teraz najczęsciej używam 4 m, to tyż łatwiej.
        • irka15 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 14:09
          A moja ma trzy miechy i sie smieje od ucha do ucha, jak widzi chuste ;-)))

          Pozdrawiam
        • visenna2 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 16:49
          Ja też zamiatam, nie jestem estetką i nie chce mi się kombinować:P
          • starogardzka_mama ja kładę końce materiału 27.04.07, 12:48
            gdzieś na krzesło alboco, bo Lilka wcina chustę ino furczy.
      • visenna2 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 16:52
        Totyż ja na ebayu zaglądam czasami, ale albo życzą sobie płatność przelewem, (a
        polskie banki zdzierają jakieś absurdalne haracze za taką usługę) albo
        sprzedający sypie mi taką cene za wysyłkę do polski że mi szczęka opada.
        Jakoś nie mam szczęścia do ebaya:P
    • celkra Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 14:10
      Nie wątpiłam nigdy w to, że niekóre dzieciaki uwielbiają być noszone.
      Ale czy jest szansa, że przy pierwszym dziecku nauczę się tak wiązać plecak?
      No? Jest? Choćby cień szansy?
      • visenna2 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 16:50
        No pewnie że jest:P
        I to nie cień tylko całkiem duża szansa.
        W zasadzie to nawet pewność:P
        • mysia125 visenna 26.04.07, 16:53
          boszz...visenna, czego sie wcinasz? ;))))
          gdzie nie pojde, tam jestes ;))))))))))))

          a, ja tez szmatlawie konce po podlodze ;) upycham, jak mam wykonczyc wiazanie na
          plecach i byloby widac uswintuszenie. A tak - to lawka.

          --
          Kasia & Felix 23/01/2005
          Felix for beginners
    • mysia125 Re: Gdyby ktos sie zastanawial czy dzieci lubia.. 26.04.07, 16:51

      jest :)
      bedziemy sie spotykac kilka razy w ciagu miesiaca, to sobie poprobujesz ;)
      Kazda ma inny patent, wiec bedzie wesolo.

      --
      Kasia & Felix 23/01/2005
      Felix for beginners
    • starogardzka_mama ta pani ma 27.04.07, 12:51
      dodatkowe stawy! Nijak się tak nie wykręcę!
      Dzieć słodko czeka na zakutanie super :D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka