Dodaj do ulubionych

Chustowe marzenia :))

22.06.07, 21:02
Mam już piękną nati "Fale Dunaju" i hoppa "Nairobi", ale tak sobie oglądam
różne chusty i niektóre szaleńczo mi się podobają:
www.didymos.de/shop-php/index.htm model Wellen silber
www.vatanai.cz/detailNaglikti.htm
www.didymos.de/shop-php/index.htm model Katja
www.hoppediz.de/ model Toronto
www.babysatky.cz/stranka.htm model G6 i G26

Tylko kasy brak... :)) Ale pomarzyć można. W nałóg jakiś wpadłam, czy co? A
jakie są Wasze wymarzone wzory?

Mam nadzieję, że nie złamałam żadnego punktu regulaminu. Jeśli tak, to
przepraszam.
Obserwuj wątek
    • agamamaani Re: Chustowe marzenia :)) 22.06.07, 21:08
      Didymos sielony w kwiatki.. Visenna mi kiedyś pokazała .. (od biedy zielonkawy
      simon Didimosowy)
      do tego coś bordowego lub czerwonego) ( hopp paris, didy Nino rubin rot lub
      indio rot szwarz, lub storch leo red)

      no i wogóle jeszcze masa innych :D
    • hanti Re: Chustowe marzenia :)) 22.06.07, 23:16
      a ja mam takie marzenie, żebym mogła iść sobie do sklepu poprzebierać i wynieśc
      kilka nowych nabytków, no od biedy zeby na polskich stronkach były dostępne
    • guruburu Re: Chustowe marzenia :)) 23.06.07, 00:14
      > Mam nadzieję, że nie złamałam żadnego punktu regulaminu. Jeśli tak, to
      > przepraszam.

      Nie :D.
      Tak na szybko - co bym mogła chętnie mieć - didymos indio biało-ciemnozielony
      względnie biało-czarny, Simona też chętnie, a czemu nie;)?
      Z Hoppów - Acapulco, Tokio vel Osaka (ten z cieńczymi paseczkami - już nie
      pamiętam który to był).
    • visenna2 Re: Chustowe marzenia :)) 23.06.07, 07:06
      Te ostatnie to chyba Girasol jest (z Gwatemali)... Tak mi jakoś podobnie
      wyglądają:) Mnie się najbardziej podoba 24 - zielony z niebieskim - to co
      kocham najbardziej :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka