milka_milka
22.06.07, 21:02
Mam już piękną nati "Fale Dunaju" i hoppa "Nairobi", ale tak sobie oglądam
różne chusty i niektóre szaleńczo mi się podobają:
www.didymos.de/shop-php/index.htm model Wellen silber
www.vatanai.cz/detailNaglikti.htm
www.didymos.de/shop-php/index.htm model Katja
www.hoppediz.de/ model Toronto
www.babysatky.cz/stranka.htm model G6 i G26
Tylko kasy brak... :)) Ale pomarzyć można. W nałóg jakiś wpadłam, czy co? A
jakie są Wasze wymarzone wzory?
Mam nadzieję, że nie złamałam żadnego punktu regulaminu. Jeśli tak, to
przepraszam.