utka2
06.07.07, 11:45
nabyłam wczoraj od Mysi na Allegro. Dziś przelew i już nie moge się doczekać.
naoglądałam sie waszych zdjęć w galerii, pozazdrościłam Mariken i Nalie. I
będzie. Mąz zapowiedzial ze nie będzie się motał, ale wiem, ze się złamie.
POnieważ jesteśmy szwendaczami po kraju i europie, a na dodatek mamy mały
samochód, to zamiast upychać do bagażnika ogromny wózek, to teraz będziemy
składać szmatkę w kosteczkę i jechać.
Dzięki za forum, chustomanię, Mysię i Allegro.
Pozdrawiamy.