chiara76 23.04.04, 20:47 piekę ciasto na jutrzejszą imprezę, i mówię wszystkim dobry wieczór:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mrouh Re: witam w ten wieczór 23.04.04, 20:57 chiara76 napisała: > piekę ciasto na jutrzejszą imprezę, i mówię wszystkim dobry wieczór:) Hej, a jakie ciacho będzie? Chociaż się smakiem obejdę, bo jestem na diecie bezciastowej:-) Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: witam w ten wieczór 23.04.04, 21:21 hehe moje jedyne, czyli placek z jabłkami. A tak naprawdę, teść za nim przepada i mój P też i w ogóle, a jutro robimy tę imprezkę, więc to będzie taki akcent domowego wypieku. Jestem w szoku, bo wczoraj teściowa zadzwoniła i zaoferowała się z pomocą, ustaliłyśmy, że zrobi kurczaka w galarecie, którego to robi fantastycznego:) Odpowiedz Link Zgłoś
apawlak1 Re: witam w ten wieczór 23.04.04, 21:33 ja pozdrawiam z imprezy.Tequila jest ok ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 na 18 24.04.04, 20:16 pewnie jeszcze trwa, bo Chiara mi na GG mowila, ze goscie na 18 zaproszeni Odpowiedz Link Zgłoś
malen_a Re: na 18 24.04.04, 20:19 pewnie teraz tego kurczaka od tesciowej wcinaja... albo juz ciasto.. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: na 18 24.04.04, 20:28 Moja rodzina tez miala impreze dzisiaj: imieniny taty i mama zrobila nowoczesna potrawe: wieprzowina z ananasem i jedrna papryka, to ja bidulke skrytykowali :- )) Wogole nie sa nowoczesni haha Odpowiedz Link Zgłoś
malen_a Re: na 18 24.04.04, 20:33 haha, cos w tym jest jak jestesmy u dziadkow P. na obiedzie to zawsze schabowe sa :DDDD a z przypraw babcia tylko sol, piperz i vegete uzywa i kiedys wysmiala moje ziola prowansalskie, ktore wrzucam, gdzie sie da :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: na 18 24.04.04, 20:34 Moje babcie lubia ziola, ale za to ciocie i dziadek sa "trudni" hihi Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 vegeta 24.04.04, 21:02 Vegeta to krolowa :-))) Moja babcia ukochala tez slodka papryke iprzyprawe do grilla. Mama uzywa troche wiecej przypraw, ale tez raczej klasyka- choc ziola jej sie spodobaly. A wiesz, ze we Francji nie ma vegety????? przywiozlam ja z domu :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 hej hej 24.04.04, 21:16 nawet stworzyłam osoby post, że imprezka się udała i było (kurczę, ja to mówię??) całkiem miło:) Odpowiedz Link Zgłoś