Dodaj do ulubionych

witam w ten wieczór

23.04.04, 20:47
piekę ciasto na jutrzejszą imprezę, i mówię wszystkim dobry wieczór:)
Obserwuj wątek
    • mrouh Re: witam w ten wieczór 23.04.04, 20:57
      chiara76 napisała:

      > piekę ciasto na jutrzejszą imprezę, i mówię wszystkim dobry wieczór:)
      Hej, a jakie ciacho będzie? Chociaż się smakiem obejdę, bo jestem na diecie
      bezciastowej:-)
      • chiara76 Re: witam w ten wieczór 23.04.04, 21:21
        hehe moje jedyne, czyli placek z jabłkami. A tak naprawdę, teść za nim przepada
        i mój P też i w ogóle, a jutro robimy tę imprezkę, więc to będzie taki akcent
        domowego wypieku.
        Jestem w szoku, bo wczoraj teściowa zadzwoniła i zaoferowała się z pomocą,
        ustaliłyśmy, że zrobi kurczaka w galarecie, którego to robi fantastycznego:)
    • apawlak1 Re: witam w ten wieczór 23.04.04, 21:33
      ja pozdrawiam z imprezy.Tequila jest ok ;)
      • apawlak1 Re: witam w ten wieczór 23.04.04, 23:27
        piwo tez jest ok
    • malen_a i jak sie udala impreza ? n/t 24.04.04, 20:10
      • kasienka80 na 18 24.04.04, 20:16
        pewnie jeszcze trwa, bo Chiara mi na GG mowila, ze goscie na 18 zaproszeni
        • malen_a Re: na 18 24.04.04, 20:19
          pewnie teraz tego kurczaka od tesciowej wcinaja...
          albo juz ciasto..
          :)))
          • kasienka80 Re: na 18 24.04.04, 20:28
            Moja rodzina tez miala impreze dzisiaj: imieniny taty i mama zrobila nowoczesna
            potrawe: wieprzowina z ananasem i jedrna papryka, to ja bidulke skrytykowali :-
            ))
            Wogole nie sa nowoczesni haha
            • malen_a Re: na 18 24.04.04, 20:33
              haha, cos w tym jest
              jak jestesmy u dziadkow P. na obiedzie to zawsze schabowe sa :DDDD
              a z przypraw babcia tylko sol, piperz i vegete uzywa i kiedys wysmiala moje
              ziola prowansalskie, ktore wrzucam, gdzie sie da :DDD
              • kasienka80 Re: na 18 24.04.04, 20:34
                Moje babcie lubia ziola, ale za to ciocie i dziadek sa "trudni" hihi
                • malen_a Re: na 18 24.04.04, 20:35
                  tez li i jedynie vegeta?
                  :)
                  • kasienka80 vegeta 24.04.04, 21:02
                    Vegeta to krolowa :-)))
                    Moja babcia ukochala tez slodka papryke iprzyprawe do grilla.
                    Mama uzywa troche wiecej przypraw, ale tez raczej klasyka- choc ziola jej sie
                    spodobaly.
                    A wiesz, ze we Francji nie ma vegety????? przywiozlam ja z domu :-))
    • chiara76 hej hej 24.04.04, 21:16
      nawet stworzyłam osoby post, że imprezka się udała i było (kurczę, ja to
      mówię??) całkiem miło:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka