07.07.04, 13:14
Prawie we wszystkich jezykach (przynajmniej europejskich)
nazywa sie niedobrych, nieszczerych, niemoralnych, glupich, brudnych
ludzi "swinia" - a udowodniono juz, ze swinia jest jednym z najma-
drzejszych i najczystszych zwierzat.

A jak to jest co do
objektu naszych adoracji ?

krowa = synonim tepoty lu niezrecznosci (ty glupia KROWO!)
byk = synonim tepoty (zrobilem baka, ee, pardon: BYKA)

So tell me: WHY ?!
Obserwuj wątek
    • neochuan bi koz 07.07.04, 13:22
      czyli na pochyłe drzewo, co dwie to nie jedna. jednakowoż Krowa Jako Taka
      (uparcie trzymam się tej nomenklatury, pomimo, że to prawie kojot),
      poszkodowaną Być musi ponad wszystko, gdyż nie byłoby takich wątków, a one
      wkrzakże i w szkodę Felicja!
      • amoremio Re: bi koz 07.07.04, 13:29
        "Ach, wszystko i dlugo i dobrze
        (filozofie,astronomie,medycyne,...)
        studiowalem...." [FAUST],

        ale nic (nieduzo) nie zrozumialem,
        nie rozpoznalem cytatow
        z Wielkiej Literatury (o krowach ?).

        ---> Ale jestem CIELE!
        - Az-mi-wstyd-i-to-bardzobardzo!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka