amoremio
07.07.04, 13:14
Prawie we wszystkich jezykach (przynajmniej europejskich)
nazywa sie niedobrych, nieszczerych, niemoralnych, glupich, brudnych
ludzi "swinia" - a udowodniono juz, ze swinia jest jednym z najma-
drzejszych i najczystszych zwierzat.
A jak to jest co do
objektu naszych adoracji ?
krowa = synonim tepoty lu niezrecznosci (ty glupia KROWO!)
byk = synonim tepoty (zrobilem baka, ee, pardon: BYKA)
So tell me: WHY ?!