Gość: good son
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
06.07.02, 00:40
przed chwilą jeszcze wydawało mi się, że "Romantica" jest nudna, ale - jak się okazuje - nie doceniłem Was.
Takich tytanów myśli i pióra już dawno nie widziałem. Spróbuję jeszcze na "Świat", tylko tam chyba można
znakleźć jeszcze większych geniuszy, ale może z kolei będzie zabawniej.