menk.a 27.12.05, 13:51 usłyszę live w czerwcu...na Bemowie :P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 13:55 a po jakiemu to??? murzynska samba??? Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 13:56 no to tylko pozazdrościć, SS ;)) wygrałaś bilet czy zanabyłaś drogą kupna? Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 13:58 eee, wygrana w konkursie....:P Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:02 nabyty w drodze kupna-sprzedaży:P a dla zazdrośników : sam Mick mnie zaprosił:PPPPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:05 Ciebie też??? <szok> Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07 bez złosliwości:D nie zepsujesz mi radości ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07 Eee, tam złośliwości... Jakiej złośliwości? :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07 a o rodzinie nie wspominał? ;PP Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:09 rodzina mnie nie interesuje;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:12 Micka czy Twoja? :PPP nie wyprzesz się więzów krwi, choćby tylko wirtualnych :P Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:14 moja rodzina nie interesuje się Mickem ani on moja familią a ja jego familią:D interesuje mnie tylko muzyka:D zamierzam się tam dobrze bawi ze znajomymi:DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:18 hehe - ściemniara jedna :PP Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:22 SS, sama mówiłaś ze ja tu udaję a tak naprawdę jestem....;) :P Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:24 oj, chyba czas na bilobil, bo mi najwyraźniej coś umknęło :PP SS, co ja Ci takiego nawygadywałam? :PP Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:29 przypomnę zatem: udaję twardą a jestem romantyczna pensjonarką:P Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:32 to znaczy, że będziesz radośnie skakać pod sceną, ale w skrytości ducha ronić łzy wzruszenia i myśleć jak Ci przykro, że Twoja wirtualna ss w tym nie uczestniczy? ;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:02 Nie ma to jak wersja w wykonaniu Britney Spears! A serio to polecam wersję Björk + PJ Harvey. Odpowiedz Link Zgłoś
zydmason Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:04 popelina to nie mocne brzmienie!! - sprawdźcie cover w interpretacji Sepultury i Chino Moreno Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07 A ja polecam Vivaldiego: media.putfile.com/Children-of-Bodom---Guitar-Dual Odpowiedz Link Zgłoś
zydmason Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:11 follow the reaper t-800, follow the reaper ;D Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:33 Lubię mocne uderzenie, ale ChoB jakoś mi nie pasi. ;-] Odpowiedz Link Zgłoś
zydmason Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:36 hm... to nie polecaj ;] moze to tylko twoja 'mask of sanity'? ;P Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:04 nie ma czegos takiego jak "I can get no satisfaction" Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:06 wiemy, wiemy - przynajmniej niektórzy :PP Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:08 macie:P :D:D:D::D Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:04 zostanę przy Stonesach;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:16 a u mnie i tak bynda wczesniej..:P Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:18 byndom czy nie, ostatni będą pierwszymi:P Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:23 ale ja sie wcale nie wybieram oni sami do mnie wpadna, tak po drodze.... Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:28 wstąpił do piekieł, po drodze mu było;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:32 ty sie tak jeszcze nie ciesz na ten koncert, nigdy nie wiadomo czy preziowi sie spodoba oraz ojcu dyrektorowi.... bo to papiez tez w tym czasie ma wpasc...:P Odpowiedz Link Zgłoś