Dodaj do ulubionych

*****I can get no satisfaction.....

27.12.05, 13:51
usłyszę live w czerwcu...na Bemowie :P
Obserwuj wątek
    • onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 13:55
      a po jakiemu to???
      murzynska samba???
    • anahita_jedyna Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 13:56
      no to tylko pozazdrościć, SS ;))
      wygrałaś bilet czy zanabyłaś drogą kupna?
      • onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 13:58
        eee,
        wygrana w konkursie....:P
        • menk.a Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:02
          nabyty w drodze kupna-sprzedaży:P

          a dla zazdrośników : sam Mick mnie zaprosił:PPPPPPPP
          • t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:05
            Ciebie też??? <szok>
            • menk.a Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07
              bez złosliwości:D nie zepsujesz mi radości ;))))
              • t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07
                Eee, tam złośliwości... Jakiej złośliwości? :-/
                • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:08
                  ;))))))
          • anahita_jedyna Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07
            a o rodzinie nie wspominał? ;PP
            • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:09
              rodzina mnie nie interesuje;))))
              • anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:12
                Micka czy Twoja? :PPP nie wyprzesz się więzów krwi, choćby tylko wirtualnych :P
                • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:14
                  moja rodzina nie interesuje się Mickem ani on moja familią
                  a ja jego familią:D
                  interesuje mnie tylko muzyka:D zamierzam się tam dobrze bawi ze znajomymi:DDDDD
                  • anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:18
                    hehe - ściemniara jedna :PP
                    • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:22
                      SS, sama mówiłaś ze ja tu udaję a tak naprawdę jestem....;) :P
                      • anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:24
                        oj, chyba czas na bilobil, bo mi najwyraźniej coś umknęło :PP
                        SS, co ja Ci takiego nawygadywałam? :PP
                        • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:29
                          przypomnę zatem: udaję twardą a jestem romantyczna pensjonarką:P
                          • anahita_jedyna Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:32
                            to znaczy, że będziesz radośnie skakać pod sceną, ale w skrytości ducha ronić
                            łzy wzruszenia i myśleć jak Ci przykro, że Twoja wirtualna ss w tym nie
                            uczestniczy? ;PPP
    • t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:02
      Nie ma to jak wersja w wykonaniu Britney Spears! A serio to polecam wersję Björk
      + PJ Harvey.
      • zydmason Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:04
        popelina to nie mocne brzmienie!! - sprawdźcie cover w interpretacji Sepultury
        i Chino Moreno
        • t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:07
          A ja polecam Vivaldiego: media.putfile.com/Children-of-Bodom---Guitar-Dual
          • zydmason Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:11
            follow the reaper t-800, follow the reaper ;D
            • t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:33
              Lubię mocne uderzenie, ale ChoB jakoś mi nie pasi. ;-]
              • zydmason Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:36
                hm... to nie polecaj ;]
                moze to tylko twoja 'mask of sanity'? ;P
      • onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:04
        nie ma czegos takiego jak "I can get no satisfaction"
        • t-800 Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:06
          „’t” uciekło.
        • anahita_jedyna Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:06
          wiemy, wiemy - przynajmniej niektórzy :PP
          • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:08
            macie:P :D:D:D::D
      • menk.a Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:04
        zostanę przy Stonesach;)))))
        • onlyania Re: *****I can get no satisfaction..... 27.12.05, 14:16
          a u mnie i tak bynda wczesniej..:P
          • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:18
            byndom czy nie, ostatni będą pierwszymi:P
            • onlyania Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:23
              ale ja sie wcale nie wybieram
              oni sami do mnie wpadna,
              tak po drodze....
              • menk.a Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:28
                wstąpił do piekieł, po drodze mu było;))))
                • onlyania Re: *****I can't get no satisfaction..... 27.12.05, 14:32
                  ty sie tak jeszcze nie ciesz na ten koncert,
                  nigdy nie wiadomo czy preziowi sie spodoba
                  oraz ojcu dyrektorowi....
                  bo to papiez tez w tym czasie ma wpasc...:P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka