25.10.06, 14:01
www.markiz.terramail.pl/wisielec.html
Obserwuj wątek
    • makbrajd Re: wisielec 25.10.06, 14:06
      hard core przeciwko politykom
      • nutopia patrz na to:) 25.10.06, 14:06
        www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick
        • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:09
          Xuj
          Umiesz lać wodę :D
          Masz skłonność do załamania psychicznego
          Interesujesz się fantastyką i tematami pokrewnymi
          Czyżbyś miał manie niższości?
          • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:10
            makbrajd napisał:

            > Xuj
            > Umiesz lać wodę :D
            > Masz skłonność do załamania psychicznego
            > Interesujesz się fantastyką i tematami pokrewnymi
            > Czyżbyś miał manie niższości?
            >
            >
            pamiętasz enneagram ?:)
            • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:14
              literka a Emanuje z ciebie chęć do życia
              literka b Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze posiadasz
              literka c Interesujesz sie nauką i prasą popularno-naukową
              itd

              więc czyżby nick abba zabrzmiał: Emanuje z ciebie chęć do życia
              Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze posiadasz


              ale enngaram był całkiem solidnie zrobiony
              • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:21
                makbrajd napisał:

                > literka a Emanuje z ciebie chęć do życia
                > literka b Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze
                posiadas
                > z
                > literka c Interesujesz sie nauką i prasą popularno-naukową
                > itd
                >
                > więc czyżby nick abba zabrzmiał: Emanuje z ciebie chęć do życia
                > Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze posiadasz
                >
                >
                > ale enngaram był całkiem solidnie zrobiony
                >
                i tak jakby się zgadzało:)
                • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:24
                  sprawiał takie wrażenie

                  prawie jak wróżka manuela na rogu dworcowej i kościuszki
                  • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:25
                    makbrajd napisał:

                    > sprawiał takie wrażenie
                    >
                    > prawie jak wróżka manuela na rogu dworcowej i kościuszki
                    >
                    nie znam wróżki manueli:( czy to jakieś fopa? czy anuszua? czy fuaje?:D
                    • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:31
                      za dużo trudnych słow jak dla mnie:(
                      • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:34
                        makbrajd napisał:

                        > za dużo trudnych słow jak dla mnie:(

                        to chodz na spacer
                        • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:39
                          mogę iśc z Tobą?
                          • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:40
                            makbrajd napisał:

                            > mogę iśc z Tobą?
                            >

                            możesz.
                            wez parasol bo tu pada. Przeszło na nas z twojej Bydzi
                            • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:42
                              jest problem
                              nie mam parasola

                              w czymś to przeszkadza?
                              • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:44
                                makbrajd napisał:

                                > jest problem
                                > nie mam parasola
                                >
                                > w czymś to przeszkadza?

                                w czytaniu
                                chcialam ci fakt poczytać;)
                                • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:47
                                  w barze można poczytać po spacerze
                                  albo pooglądac choćby
                                  --
                                  jedna szarża
                                  • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:48
                                    makbrajd napisał:

                                    > w barze można poczytać po spacerze
                                    > albo pooglądac choćby
                                    > --
                                    > jedna szarża

                                    znaczy się: pójdziem na naleśniki?
                                    • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:49
                                      między innymi
                                      • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:50
                                        makbrajd napisał:

                                        > między innymi
                                        >

                                        a co jest między innymi?
                                        • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:53
                                          między wiaduktem a skarpą jest między innymi cmentarz
                                          • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:54
                                            makbrajd napisał:

                                            > między wiaduktem a skarpą jest między innymi cmentarz

                                            św Jakuba
                                            • makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:55
                                              byłaś juz tam?
                                              • nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 15:57
                                                makbrajd napisał:

                                                > byłaś juz tam?
                                                >
                                                tak mi się wydaje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka