nutopia 25.10.06, 14:01 www.markiz.terramail.pl/wisielec.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:09 Xuj Umiesz lać wodę :D Masz skłonność do załamania psychicznego Interesujesz się fantastyką i tematami pokrewnymi Czyżbyś miał manie niższości? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:10 makbrajd napisał: > Xuj > Umiesz lać wodę :D > Masz skłonność do załamania psychicznego > Interesujesz się fantastyką i tematami pokrewnymi > Czyżbyś miał manie niższości? > > pamiętasz enneagram ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:14 literka a Emanuje z ciebie chęć do życia literka b Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze posiadasz literka c Interesujesz sie nauką i prasą popularno-naukową itd więc czyżby nick abba zabrzmiał: Emanuje z ciebie chęć do życia Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze posiadasz ale enngaram był całkiem solidnie zrobiony Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:21 makbrajd napisał: > literka a Emanuje z ciebie chęć do życia > literka b Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze posiadas > z > literka c Interesujesz sie nauką i prasą popularno-naukową > itd > > więc czyżby nick abba zabrzmiał: Emanuje z ciebie chęć do życia > Lubisz się przechwalać swoimi zdolnościami, które nie zawsze posiadasz > > > ale enngaram był całkiem solidnie zrobiony > i tak jakby się zgadzało:) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:24 sprawiał takie wrażenie prawie jak wróżka manuela na rogu dworcowej i kościuszki Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:25 makbrajd napisał: > sprawiał takie wrażenie > > prawie jak wróżka manuela na rogu dworcowej i kościuszki > nie znam wróżki manueli:( czy to jakieś fopa? czy anuszua? czy fuaje?:D Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:34 makbrajd napisał: > za dużo trudnych słow jak dla mnie:( to chodz na spacer Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:40 makbrajd napisał: > mogę iśc z Tobą? > możesz. wez parasol bo tu pada. Przeszło na nas z twojej Bydzi Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:42 jest problem nie mam parasola w czymś to przeszkadza? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:44 makbrajd napisał: > jest problem > nie mam parasola > > w czymś to przeszkadza? w czytaniu chcialam ci fakt poczytać;) Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:47 w barze można poczytać po spacerze albo pooglądac choćby -- jedna szarża Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:48 makbrajd napisał: > w barze można poczytać po spacerze > albo pooglądac choćby > -- > jedna szarża znaczy się: pójdziem na naleśniki? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:50 makbrajd napisał: > między innymi > a co jest między innymi? Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:53 między wiaduktem a skarpą jest między innymi cmentarz Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 14:54 makbrajd napisał: > między wiaduktem a skarpą jest między innymi cmentarz św Jakuba Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: patrz na to:) 25.10.06, 15:57 makbrajd napisał: > byłaś juz tam? > tak mi się wydaje Odpowiedz Link Zgłoś