kalinakalina 28.10.06, 04:07 thierry mugler. bylam na odwyku paromiesiecznym.... WROCILO! w postaci malej buteleczki, teraz tylko aaa p.s nazywam sie kalina, bire tylko 2 krople, i dwie za mame, mam tez inne zainteresowania i dwie za tate... pa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
black_magic_women Re: angel. 28.10.06, 10:32 Moja mama tez uwielbia,szczegolnie wersje meska a-men;) Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: angel. 28.10.06, 23:57 i moja:) a ja sama taka mala teraz na zime coraz wiecedj ich tak pachnie Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women Re: angel. 29.10.06, 02:33 ja tradycyjnie pachne kadzidlem w "Black cashmere" i slodkim tytoniem w "Desire" Odpowiedz Link Zgłoś