28.10.06, 04:07
thierry mugler. bylam na odwyku paromiesiecznym....
WROCILO! w postaci malej buteleczki, teraz tylko aaa
p.s nazywam sie kalina, bire tylko 2 krople, i dwie za mame, mam tez inne
zainteresowania i dwie za tate...
pa
Obserwuj wątek
    • black_magic_women Re: angel. 28.10.06, 10:32
      Moja mama tez uwielbia,szczegolnie wersje meska a-men;)
      • kalinakalina Re: angel. 28.10.06, 23:57
        i moja:)
        a ja sama taka mala
        teraz na zime coraz wiecedj ich tak pachnie
        • black_magic_women Re: angel. 29.10.06, 02:33
          ja tradycyjnie pachne kadzidlem w "Black cashmere" i slodkim tytoniem w "Desire"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka