kubissimo 22.10.07, 00:40 ok, nie bede sie łudził, ze jutro sie obudzimy w zupelnie nowej Polsce, ale mimo wszystko milo, ze niektorzy (czy. LPR i Samoobrona) odchodza w niebyt :))) r.i.p. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
3promile Re: after 22.10.07, 06:15 A już się obawiałem, że trzeba będzie odkurzyć kultowy wątek pt. "kurwa mać" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
beatanu Re: after 22.10.07, 09:09 Wczorajszy horror z oczekiwaniem na wstępne wyniki (o przedłużonej ciszy dowiedziałam się, dzwoniąc do przyjaciół w Polsce, bo akurat wczoraj wieczorem chwilowo wysiadł mi internet!) osładzała świadomość, że nastąpio pospolite ruszenie... Po raz pierwszy od wyborów prezydenckich w 1990, stałam w tutejszym konsulacie w kolejce. Dużo młodych ludzi, dużo pozytywnej energii i tyle serdecznej atmosfery! Serce rosło! A dzisiaj od rana pierwszym newsem w wiadomościach radiowych jest wygrana PO i porażka PiS. Komentarze, spekulacje i nieukrywana radość "wywiadowanych"... Cieszę się :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: after 22.10.07, 11:23 to mnie horror z oczekiwaniem ominal. zaprzyjaznieni dziennikarze od 15tej donosili aktualne exit pollsy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: after 22.10.07, 22:02 Ja zadzwonilam do Taty i on mial juz wstepne wyniki przekablowane od kolegi z PKW :-) Ale i tak ze swietowaniem czekalismy do oficjalnego komunikatu. Szczerze mowiac, nie spodziewalismy sie takiego wyniku. Mile nas zaskoczyl. Odpowiedz Link Zgłoś