22.10.07, 00:40
ok, nie bede sie łudził, ze jutro sie obudzimy w zupelnie nowej
Polsce, ale mimo wszystko milo, ze niektorzy (czy. LPR i Samoobrona)
odchodza w niebyt :)))
r.i.p.
Obserwuj wątek
    • nienietoperz Re: after 22.10.07, 00:48
      r.i.p. = reel in pain,

      mam nadzieje.
    • 3promile Re: after 22.10.07, 06:15
      A już się obawiałem, że trzeba będzie odkurzyć kultowy wątek pt. "kurwa mać" ;)
    • beatanu Re: after 22.10.07, 09:09
      Wczorajszy horror z oczekiwaniem na wstępne wyniki (o przedłużonej
      ciszy dowiedziałam się, dzwoniąc do przyjaciół w Polsce, bo akurat
      wczoraj wieczorem chwilowo wysiadł mi internet!) osładzała
      świadomość, że nastąpio pospolite ruszenie...

      Po raz pierwszy od wyborów prezydenckich w 1990, stałam w tutejszym
      konsulacie w kolejce. Dużo młodych ludzi, dużo pozytywnej energii i
      tyle serdecznej atmosfery! Serce rosło!

      A dzisiaj od rana pierwszym newsem w wiadomościach radiowych jest
      wygrana PO i porażka PiS. Komentarze, spekulacje i nieukrywana
      radość "wywiadowanych"...
      Cieszę się :-)
      • kubissimo Re: after 22.10.07, 11:23
        to mnie horror z oczekiwaniem ominal. zaprzyjaznieni dziennikarze od
        15tej donosili aktualne exit pollsy ;)
      • eeela Re: after 22.10.07, 22:02
        Ja zadzwonilam do Taty i on mial juz wstepne wyniki przekablowane od kolegi z
        PKW :-)
        Ale i tak ze swietowaniem czekalismy do oficjalnego komunikatu. Szczerze mowiac,
        nie spodziewalismy sie takiego wyniku. Mile nas zaskoczyl.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka