Dodaj do ulubionych

Czy ktos z Was jest z Nowego Jorku?

19.11.03, 22:18
Hej wszystkim-
Sa moze wsrod Was ludzie z NY albo ze Stanow??
Jezeli tak to mam nadzieje ze odwiedzicie nasze forum :-)))
Obserwuj wątek
    • kasienka80 Nie USA, ale... 19.11.03, 22:24
      Ja bywalam na waszym forym, bo jestem za granica, nie w Stanach, ale tez daleko
      od domu i szczerze powiem, ze mam negatywne odczucia Bozenko. Jest sporo
      ciekawych postow, ale takze bardzo duzo o kulturze powiedzialabym znikomej!!
      Jednak nie przejmuj sie: w porownaniu z forum Polonia i USA i Kanada jestescie
      super!!!
    • kasienka80 Re: Czy ktos z Was jest z Nowego Jorku? 19.11.03, 22:39
      troche zwracam honor....chyba atmosfera sie polepszyla lekko. Ale i tak nie
      jestem ze stanow, wiec co mi tam...
      pozdrawiam i nie wpuszczaj byle jakich postow do siebie, bo forum straci urok
      (tak jak to bylo okolo sierpnia i wrzesnia)
    • bozena73 Re: Czy ktos z Was jest z Nowego Jorku? 20.11.03, 00:58
      Kasienko-
      Masz racje, duzo watkow bylo naprawde niezachecajacych do kolejnych wizyt,
      staram sie jak moge takich forumowiczow usuwac i jakos ostatnio jest
      lepiej..mam nadzieje ze juz tak bedzie..
      Przychodz czesto do nas..nie ma znaczenia czy jestes ze Stanow czy tez nie...
      Pozdrawiam bardzo serdecznie,
      Bozena
    • kurczak1976 Re: Czy ktos z Was jest z Nowego Jorku? 20.11.03, 10:01
      Ja tez potwierdzam to co powiedziala Kaska, czasami poziom niektorych postow
      dorownywal Polonii!
      Tez nie jestem ze Stanow ale takie forum jest mi bliskie bo pisze duzo kobiet
      w podobnej sytuacji jak ja albo nawet jeszcze gorszej bo sa duzo dalej od
      domu :o)
    • kurczak1976 Kasienka80 20.11.03, 10:03
      Sproboj na forum Polonia2, calkiem milo, nie ma chamowy, czasem nie kapuje o
      czym pisza bo jest tam duzo osob ktore znaja sie z realu ale niektore watki
      bardzo ciekawe :o)
      • kasienka80 Re: Kasienka80 20.11.03, 10:36
        A ja nigdy nie znalazlam Polonia 2 !!!
        poszukam i moze rzeczywiscie bedzie lepiej. Ja bywam na tych amerykanskich
        forach wlasnie dlatego, ze niewazne gdzie sie jest...wazne , ze daleko od domu.
        pozdrawiam Kurczaczku
      • kasienka80 Polonia 2 20.11.03, 10:47
        Kurczak, mozesz mi podac link do polonii 2, bo nie moge znalezc
    • kurczak1976 ?Re: Czy kto 20.11.03, 11:20

      • kurczak1976 link 20.11.03, 11:22
        Mam nadzieje ze to ten wlasciwy

        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14420
        • kasienka80 Re: link 20.11.03, 11:41
          dzieki wielkie !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka