bozena73 19.11.03, 22:18 Hej wszystkim- Sa moze wsrod Was ludzie z NY albo ze Stanow?? Jezeli tak to mam nadzieje ze odwiedzicie nasze forum :-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasienka80 Nie USA, ale... 19.11.03, 22:24 Ja bywalam na waszym forym, bo jestem za granica, nie w Stanach, ale tez daleko od domu i szczerze powiem, ze mam negatywne odczucia Bozenko. Jest sporo ciekawych postow, ale takze bardzo duzo o kulturze powiedzialabym znikomej!! Jednak nie przejmuj sie: w porownaniu z forum Polonia i USA i Kanada jestescie super!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: Czy ktos z Was jest z Nowego Jorku? 19.11.03, 22:39 troche zwracam honor....chyba atmosfera sie polepszyla lekko. Ale i tak nie jestem ze stanow, wiec co mi tam... pozdrawiam i nie wpuszczaj byle jakich postow do siebie, bo forum straci urok (tak jak to bylo okolo sierpnia i wrzesnia) Odpowiedz Link Zgłoś
bozena73 Re: Czy ktos z Was jest z Nowego Jorku? 20.11.03, 00:58 Kasienko- Masz racje, duzo watkow bylo naprawde niezachecajacych do kolejnych wizyt, staram sie jak moge takich forumowiczow usuwac i jakos ostatnio jest lepiej..mam nadzieje ze juz tak bedzie.. Przychodz czesto do nas..nie ma znaczenia czy jestes ze Stanow czy tez nie... Pozdrawiam bardzo serdecznie, Bozena Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1976 Re: Czy ktos z Was jest z Nowego Jorku? 20.11.03, 10:01 Ja tez potwierdzam to co powiedziala Kaska, czasami poziom niektorych postow dorownywal Polonii! Tez nie jestem ze Stanow ale takie forum jest mi bliskie bo pisze duzo kobiet w podobnej sytuacji jak ja albo nawet jeszcze gorszej bo sa duzo dalej od domu :o) Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1976 Kasienka80 20.11.03, 10:03 Sproboj na forum Polonia2, calkiem milo, nie ma chamowy, czasem nie kapuje o czym pisza bo jest tam duzo osob ktore znaja sie z realu ale niektore watki bardzo ciekawe :o) Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: Kasienka80 20.11.03, 10:36 A ja nigdy nie znalazlam Polonia 2 !!! poszukam i moze rzeczywiscie bedzie lepiej. Ja bywam na tych amerykanskich forach wlasnie dlatego, ze niewazne gdzie sie jest...wazne , ze daleko od domu. pozdrawiam Kurczaczku Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Polonia 2 20.11.03, 10:47 Kurczak, mozesz mi podac link do polonii 2, bo nie moge znalezc Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1976 link 20.11.03, 11:22 Mam nadzieje ze to ten wlasciwy forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14420 Odpowiedz Link Zgłoś