Kochani, z racji zwariowanego trybu zycia nie mam ani drobinki czasu wiec
tylko podczytuję jak mogę.Dlatego zaproponowałam Beacie -BB12 administrowanie
forum- cieszę się,że piszecie - zależy mi na tym forum i obiecuję równiez sie
włączyć aktywniej gdy tylko mi sie wszystko uspokoi

Myślę że Skarolina i bb12
doprowadzą do pełnego rozkwitu forum