Dodaj do ulubionych

Witamy nowego admina:)))

09.11.07, 20:20
Kochani, z racji zwariowanego trybu zycia nie mam ani drobinki czasu wiec
tylko podczytuję jak mogę.Dlatego zaproponowałam Beacie -BB12 administrowanie
forum- cieszę się,że piszecie - zależy mi na tym forum i obiecuję równiez sie
włączyć aktywniej gdy tylko mi sie wszystko uspokoismileMyślę że Skarolina i bb12
doprowadzą do pełnego rozkwitu forumsmile
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka