Dodaj do ulubionych

Brothers&Sisters

25.10.08, 10:48
Asia pojawiły się napisy do 3x03 na nasisy.info

www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Brothers+%26+Sisters+03x03&tp=Bracia+i+siostry+03x03
Obserwuj wątek
    • szmegesz Re: Brothers&Sisters 26.10.08, 13:43
      Ale nie wszystkie sekwencje przetłumaczone
      • agamasia Re: Brothers&Sisters 26.10.08, 16:43
        No niestety, jakościowo nie są może najlepsze, ale na N24 nie wiadomo kiedy się
        pojawią wink
        • asiaw73 Re: Brothers&Sisters 27.10.08, 22:29
          Dzięki za info, obejrzałam i oczywiście już nie mogę się doczekać nap. do 4 odcinka.
          • agamasia Re: Brothers&Sisters 02.11.08, 23:04
            Napisy do kolejnych odcinków 3x04 i 3x05 są dostępne na info.
            • asiaw73 Re: Brothers&Sisters 03.11.08, 00:00
              Dzięki, już po nie biegnę kiss
              • agamasia Napisy do 3x06 są :) 05.11.08, 15:20
                www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Brothers+%26+Sisters+03x06&tp=Bracia+i+siostry+03x06
                • szmegesz Re: Napisy do 3x06 są :) 06.11.08, 10:17
                  O to fajnie,ale nie mam jeszcze tego odcinka
    • agamasia Są napisy do 3x11 07.01.09, 21:44
      www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Brothers+%26+Sisters+03x11&tp=Bracia+i+siostry+03x11
      • luczijka Re: Są napisy do 3x11 07.01.09, 22:08
        Fajny odcinek, choć brakowało mi Rebecki i o dziwo Holly <lol> ;P Aha i Scotty
        jak na mój gust zrobił się zbyt słodko-pierdzący suspicious tongue_out
        • szmegesz 3x14 12.02.09, 21:02
          Ktoś obejrzał? Wreszcie po 13 odcinkach objawił się kolejny syn,
          zapowiadany od początku sezonu. Co to za aktor? Niezłe mmałoletnie
          ciacho, ale jak dla mnie przestylizowane.Przypomina mi tego ze
          Zmierzchu, ale to chyba ktoś inny.
          • agamasia Re: 3x14 12.02.09, 21:19
            Właśnie obejrzałam big_grin
            Tak myślałam, że za tymi telefonami to on stoi, pamiętam, że kiedyś czytałam, że
            ma się pojawić, ale nie pamiętałam dokładnie kiedy. Ciekawe co z tego wyniknie.
            Ryana gra Luke Grimes www.imdb.com/name/nm2093766/
          • luczijka Re: 3x14 04.03.09, 22:35
            szmegesz napisała:
            Co to za aktor? Niezłe mmałoletnie
            > ciacho, ale jak dla mnie przestylizowane.Przypomina mi tego ze
            > Zmierzchu, ale to chyba ktoś inny.

            Dla mnie ten Ryan jest nie tyle przestylizowany co obleśny suspicious Wygląda jakby miał
            sztuczne zęby tongue_out
    • agamasia 3x16-17 04.03.09, 20:40
      Ale fajny ten podwójny odcinek, tyle emocji big_grin
      • szmegesz Re: 3x16-17 04.03.09, 20:51
        Oj, nie mogę się doczekać , ściągnęłam, ale bez napisów się nie
        obejdzie, a jeszcze nie widziałam przetłumaczonych.
        • agamasia Re: 3x16-17 04.03.09, 20:55
          No właśnie nie mogłam się doczekać i obejrzałam bez napisów, tym bardziej, że
          nie wiadomo kiedy się pojawią. Co tam się działo smile
          • luczijka Re: 3x16-17 04.03.09, 22:33
            Oj działo się działo i czuję, że to dopiero początek (mam na myśli głównie
            sytuację Kitty i Roberta oraz Rebeki i Justina suspicious). A w ogóle, to fajnie, że B&S
            nadal trzyma poziom smile Nie to co GA i DH, ale z drugiej strony sezonów też
            trochę mniej, więc właściwie chyba nie można obiektywnie porównać suspicious
            • szmegesz Re: 3x16-17 07.03.09, 17:14
              Mnie też się podobał, aż się popłakałam. Piękne symboliczne
              połączenie sceny zawału serca Roberta i narodzin syna.Cały film
              naładowany emocjami.
              A teraz coś z kuchni serialu. Podobno aktor grający Tommy'ego za
              bardzo gwiazdował i pozbędą się go z serialu. Wyląduje gdzieś w
              Meksyku. Czyżby na dłużej miał zagościć Ryan, jako przyszywany syn?
              • luczijka Re: 3x16-17 07.03.09, 23:03
                szmegesz napisała:
                A teraz coś z kuchni serialu. Podobno aktor grający Tommy'ego za
                > bardzo gwiazdował i pozbędą się go z serialu. Wyląduje gdzieś w
                > Meksyku. Czyżby na dłużej miał zagościć Ryan, jako przyszywany syn?

                Podobno zaszkodziła mu także afera ze Sienną Miller suspicious Ja tam płakać po nim nie
                będę, bo nigdy go nie lubiłam tongue_out suspicious
    • agamasia 3x21 napisy 30.04.09, 00:02
      Czy ktoś miał problemy z napisami pobranymi z n24? Jak pobrałam przez napi, to
      wszystko jest w porządku, ale te z n24 nie działają, chociaż włączałam odcinek
      różnymi programami do odtwarzania. Nie wiem o co kaman uncertain
      • szmegesz Re: 3x21 napisy 30.04.09, 09:37
        Oj tak, ja miałam ten sam problem, dopiero przez napi weszło.
        Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i też nie wiem o co kaman
        • agamasia Re: 3x21 napisy 30.04.09, 14:17
          No to jestem spokojniejsza, bo myślałam, że tylko u mnie coś tam szwankuje wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka