agamasia 25.10.08, 10:48 Asia pojawiły się napisy do 3x03 na nasisy.info www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Brothers+%26+Sisters+03x03&tp=Bracia+i+siostry+03x03 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szmegesz Re: Brothers&Sisters 26.10.08, 13:43 Ale nie wszystkie sekwencje przetłumaczone Odpowiedz Link
agamasia Re: Brothers&Sisters 26.10.08, 16:43 No niestety, jakościowo nie są może najlepsze, ale na N24 nie wiadomo kiedy się pojawią Odpowiedz Link
asiaw73 Re: Brothers&Sisters 27.10.08, 22:29 Dzięki za info, obejrzałam i oczywiście już nie mogę się doczekać nap. do 4 odcinka. Odpowiedz Link
agamasia Re: Brothers&Sisters 02.11.08, 23:04 Napisy do kolejnych odcinków 3x04 i 3x05 są dostępne na info. Odpowiedz Link
agamasia Napisy do 3x06 są :) 05.11.08, 15:20 www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Brothers+%26+Sisters+03x06&tp=Bracia+i+siostry+03x06 Odpowiedz Link
szmegesz Re: Napisy do 3x06 są :) 06.11.08, 10:17 O to fajnie,ale nie mam jeszcze tego odcinka Odpowiedz Link
agamasia Są napisy do 3x11 07.01.09, 21:44 www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Brothers+%26+Sisters+03x11&tp=Bracia+i+siostry+03x11 Odpowiedz Link
luczijka Re: Są napisy do 3x11 07.01.09, 22:08 Fajny odcinek, choć brakowało mi Rebecki i o dziwo Holly <lol> ;P Aha i Scotty jak na mój gust zrobił się zbyt słodko-pierdzący Odpowiedz Link
szmegesz 3x14 12.02.09, 21:02 Ktoś obejrzał? Wreszcie po 13 odcinkach objawił się kolejny syn, zapowiadany od początku sezonu. Co to za aktor? Niezłe mmałoletnie ciacho, ale jak dla mnie przestylizowane.Przypomina mi tego ze Zmierzchu, ale to chyba ktoś inny. Odpowiedz Link
agamasia Re: 3x14 12.02.09, 21:19 Właśnie obejrzałam Tak myślałam, że za tymi telefonami to on stoi, pamiętam, że kiedyś czytałam, że ma się pojawić, ale nie pamiętałam dokładnie kiedy. Ciekawe co z tego wyniknie. Ryana gra Luke Grimes www.imdb.com/name/nm2093766/ Odpowiedz Link
luczijka Re: 3x14 04.03.09, 22:35 szmegesz napisała: Co to za aktor? Niezłe mmałoletnie > ciacho, ale jak dla mnie przestylizowane.Przypomina mi tego ze > Zmierzchu, ale to chyba ktoś inny. Dla mnie ten Ryan jest nie tyle przestylizowany co obleśny Wygląda jakby miał sztuczne zęby Odpowiedz Link
szmegesz Re: 3x16-17 04.03.09, 20:51 Oj, nie mogę się doczekać , ściągnęłam, ale bez napisów się nie obejdzie, a jeszcze nie widziałam przetłumaczonych. Odpowiedz Link
agamasia Re: 3x16-17 04.03.09, 20:55 No właśnie nie mogłam się doczekać i obejrzałam bez napisów, tym bardziej, że nie wiadomo kiedy się pojawią. Co tam się działo Odpowiedz Link
luczijka Re: 3x16-17 04.03.09, 22:33 Oj działo się działo i czuję, że to dopiero początek (mam na myśli głównie sytuację Kitty i Roberta oraz Rebeki i Justina ). A w ogóle, to fajnie, że B&S nadal trzyma poziom Nie to co GA i DH, ale z drugiej strony sezonów też trochę mniej, więc właściwie chyba nie można obiektywnie porównać Odpowiedz Link
szmegesz Re: 3x16-17 07.03.09, 17:14 Mnie też się podobał, aż się popłakałam. Piękne symboliczne połączenie sceny zawału serca Roberta i narodzin syna.Cały film naładowany emocjami. A teraz coś z kuchni serialu. Podobno aktor grający Tommy'ego za bardzo gwiazdował i pozbędą się go z serialu. Wyląduje gdzieś w Meksyku. Czyżby na dłużej miał zagościć Ryan, jako przyszywany syn? Odpowiedz Link
luczijka Re: 3x16-17 07.03.09, 23:03 szmegesz napisała: A teraz coś z kuchni serialu. Podobno aktor grający Tommy'ego za > bardzo gwiazdował i pozbędą się go z serialu. Wyląduje gdzieś w > Meksyku. Czyżby na dłużej miał zagościć Ryan, jako przyszywany syn? Podobno zaszkodziła mu także afera ze Sienną Miller Ja tam płakać po nim nie będę, bo nigdy go nie lubiłam Odpowiedz Link
agamasia 3x21 napisy 30.04.09, 00:02 Czy ktoś miał problemy z napisami pobranymi z n24? Jak pobrałam przez napi, to wszystko jest w porządku, ale te z n24 nie działają, chociaż włączałam odcinek różnymi programami do odtwarzania. Nie wiem o co kaman Odpowiedz Link
szmegesz Re: 3x21 napisy 30.04.09, 09:37 Oj tak, ja miałam ten sam problem, dopiero przez napi weszło. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i też nie wiem o co kaman Odpowiedz Link
agamasia Re: 3x21 napisy 30.04.09, 14:17 No to jestem spokojniejsza, bo myślałam, że tylko u mnie coś tam szwankuje Odpowiedz Link