Dodaj do ulubionych

Pytanie o saldo

23.09.05, 09:30
Jak uważacie czy "saldo kredytu" wypłaconego w transzach to jest dotychczas
wypłacona kwota czy też cała kwota przyznanego kredytu, nawet jeżeli cały nie
został wypłacony.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka