aneea 30.05.06, 00:57 witam dzis bylam w Millenium wypytac o moj kredyt i dowiedzialam sie, ze promocja kredytow hipotecznych bedzie przedluzona do konca czerwca. Czy ktos to moze potwierdzic? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr_rad Re: promocja w millenium przedluzona 30.05.06, 08:02 Ja wczoraj byłem w exponderze i powiedzieli mi że promocja z milenium jest do 31.06 a więc to chyba prawda.. nie pytałem o żadne przedłużenie tylko powiedzieli że taka jest promocja Odpowiedz Link
aneea Re: promocja w millenium przedluzona 30.05.06, 11:14 pierwotnie miala byc do konca maja i oficjalnie nadal tak sie oglaszaja. Dzieki za potwierdzenie informacji - jestem spokojniejsza Odpowiedz Link