Dodaj do ulubionych

mBank czy Multibank?

01.10.06, 19:38
witam,
czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi bankami?
Jak bardzo jest istotne to, ze mBank jest bankiem Internetowym (czy oznacza
to li tylko i wyłącznie kontakt telefoniczny/emailowy/listowny)?
Proponowane warunki są bardzo mocno porónywalne.
Ile trwa obecnie rozpatrzenie wniosku (kwota 450 tys)?
Pozdrawiam
Michał
Obserwuj wątek
    • doradca_finansowy2 Re: mBank czy Multibank? 01.10.06, 19:49
      Witam,
      najlepiej przez doradcę, może uda się wynegocjować lepsze warunki.
      Chętnie przygotuję szczegółową ofertę, zapraszam na maila.
      Pozdrawiam.
      • michau2 Re: mBank czy Multibank? 01.10.06, 19:56
        doradca_finansowy2 napisał:
        > Witam,
        > najlepiej przez doradcę, może uda się wynegocjować lepsze warunki.
        > Chętnie przygotuję szczegółową ofertę, zapraszam na maila.
        > Pozdrawiam.

        Dziękuję bardzo, ale własnie posiadane oferty zostały przygotowane przez
        doradców, po długich negocjacjach, i obie oferty w zasadzie są porównywalnie
        atracyjne.
        Problem w wyborze banku - czyli rzeczy któe nie są uwzględniane w ofercie
        kredytowej, ale w długim okresie czasu mogą być istotne.
        Pozdrawiam
        Michał
        • pawxxx1 Re: mBank czy Multibank? 01.10.06, 20:03
          w zasadzie istnieje tylko jedna różnica :mBank ma oprocentowanie rynkowe (libor
          +marża) a multi wyznaczane decyzją zarządu. ostatnio jak jeszcze mbank był na
          oprocentowaniu wyznaczanym decyzją zarządu (oprocentowanie rynkowe obowiązuje od
          września) to przy podwyżkach w mBanku było +0,3 a w multi +0,5. co do obsługi to
          mBank ma swoje placówki w których podpisuje się umowę (oczywiście mniej niz
          multi), z doświadczenia wiem że na dzień dzisiejszy mbank szybciej rozpatruje
          wnioski. jezeli warunki cenowe są podobne to ja bym wziął mBank
          • michau2 Re: mBank czy Multibank? 01.10.06, 21:07
            ooo
            To bardzo ważna informacja, która znacząco wpłynie na mój wybór.
            Dzięki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka