Gość: mała mi
IP: *.devs.futuro.pl
23.04.10, 03:20
szukałam watku o tarocistce kasandrze,nie znalazłam. Dlatego ten
załozyłam. Polecam ją, trzeba poczekać na odpowiedź, ale warto.
Pisze tak jakby znała osobę od urodzenia. Kiedyś też kozystałam z
jej oferty, wszystko się sprawdziło. Teraz problem miała koleżanka,
kasandra podpowiedziała i kumpela też jest bardzo zadowolona