IP: *.devs.futuro.pl 23.04.10, 03:20
szukałam watku o tarocistce kasandrze,nie znalazłam. Dlatego ten
załozyłam. Polecam ją, trzeba poczekać na odpowiedź, ale warto.
Pisze tak jakby znała osobę od urodzenia. Kiedyś też kozystałam z
jej oferty, wszystko się sprawdziło. Teraz problem miała koleżanka,
kasandra podpowiedziała i kumpela też jest bardzo zadowolona
Obserwuj wątek
    • agrentowy4321 Re: kasandra 04.03.23, 12:33
      Myśle, że to ciekawe.
    • irona.sonata Re: kasandra 23.04.23, 22:35
      Jestem oszołomiona
    • irona.sonata Re: kasandra 24.04.23, 11:50
      To zadawane
    • irona.sonata Re: kasandra 24.04.23, 16:17
      Jestem spetryfikowana
    • irona.sonata Re: kasandra 02.05.23, 21:43
      Ile dołożysz tyle wynik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka