kaszalot-net 26.02.08, 21:49 Między nami proszę pana Lepiej gdy dama w barchan ubrana Gdy się zgłębić za barchana To tam dama jest wygrzana Za oknem termometr temperaturę bada I wiemy, że na zimnie słupek opada Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alice0553 Re: plusy dodatnie 26.02.08, 22:09 Gdy ciepłe majtki nie ochraniają inne metody też rozgrzewają. Odpowiedz Link
azaheca Re: plusy dodatnie 26.02.08, 22:48 Kaszalot w barchanach naprawdę gustuje? to po co ja stringi teraz kupuję! pomyślałam:idzie wiosna siostra moja nie zazdrosna wpadnę więc do Kaszalota stąd na stringi ma ochota.. Odpowiedz Link