Dodaj do ulubionych

plusy dodatnie

26.02.08, 21:49
Między nami proszę pana
Lepiej gdy dama w barchan ubrana
Gdy się zgłębić za barchana
To tam dama jest wygrzana
Za oknem termometr temperaturę bada
I wiemy, że na zimnie słupek opada
Obserwuj wątek
    • alice0553 Re: plusy dodatnie 26.02.08, 22:09
      Gdy ciepłe majtki nie ochraniają
      inne metody też rozgrzewają.
      • azaheca Re: plusy dodatnie 26.02.08, 22:48
        Kaszalot w barchanach naprawdę gustuje?
        to po co ja stringi teraz kupuję!
        pomyślałam:idzie wiosna
        siostra moja nie zazdrosna
        wpadnę więc do Kaszalota
        stąd na stringi ma ochota..wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka