Zaczyna robić się ciepło i już na samą myśl o jeździe autobusem robi mi się
słabo ;p
Może to tylko na mojej "trasie" (chociaż wątpię) smród jest nie do
zniesienia... oczywiście podstawą higieny jest regularne mycie się oraz
noszenie czystej odzieży, ale dopełnieniem tego jest odpowiedni dezodorant

Jakich dezodorantów używają WDPD?
Aktualnie używam Garnier Mineral w kulce

i jestem bardzo zadowolona,
wcześniej używałam AA -też są świetne.
Najbardziej jednak mi odpowiadał Gillette Satin Care roll-on -niestety chyba
przestali go produkować