Dodaj do ulubionych

dezodoranty wdpd ;)

20.04.10, 22:47
Zaczyna robić się ciepło i już na samą myśl o jeździe autobusem robi mi się
słabo ;p
Może to tylko na mojej "trasie" (chociaż wątpię) smród jest nie do
zniesienia... oczywiście podstawą higieny jest regularne mycie się oraz
noszenie czystej odzieży, ale dopełnieniem tego jest odpowiedni dezodorant wink
Jakich dezodorantów używają WDPD?
Aktualnie używam Garnier Mineral w kulce wink i jestem bardzo zadowolona,
wcześniej używałam AA -też są świetne.
Najbardziej jednak mi odpowiadał Gillette Satin Care roll-on -niestety chyba
przestali go produkować uncertain
Obserwuj wątek
    • keepersmaid Re: dezodoranty wdpd ;) 20.04.10, 22:53
      Zastanawialam sie nad tym Mineralem... mowisz, ze dobry?
      teraz uzywam zielonego Vichy w kulce, ale troche drogie cholerstwo (8 euro za
      sztuke w mojej okolicy).
      • sansty Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 10:35
        Dla mnie jest idealny -delikatny zapach (wypróbowałam już 3 różne), nie zostawia śladów, niby 48h ochrony, ale nie jestem w stanie tyle bez prysznica wytrzymać, więc nie wiem wink ale po całym spędzonym w biegu dniu nadal pod pachami suchutko i ładnie pachnie tongue_out
        Opakowanie wydawało mi się jakieś małe jak się przymierzałam do zakupu, ale okazuje się, że jest bardzo wydajny smile
      • anka-ania Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 13:53
        Ja właśnie jakiś czas temu zamieniłam Vichy na Garniera Mineral. IMO równie skuteczny. Nie wiem czy faktycznie działa te 48h (bo, podobnie jak przedmówczyni, nie wytrzymuję tyle bez prysznica wink), ale cały dzień daje radę bez problemu. Jedno, co mi w nim średnio pasuje, to zapach. Ale zdaje się, że każda wersja ma inny, więc może następnym razem trafię lepiej.
    • mammajowa Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 00:18
      niezmiennie rexona. wszelkie odstępstwa się nie sprawdzają.
    • allija Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 00:18
      ja też zaczęłam używać Garnier Mineral ale w sprayu, głównie dlatego, że
      nie zostawia białych śladów a ja dużo czarnego noszę. Ten to stosunkowo
      nowy dezodorant, wcześniej używałam Adidasa lub Nivea.
    • maria10344 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 01:46
      Ja to mam ciut inny problem.Prawie wcale się nie pocę.To niby fajnie,ale
      niezdrowo.Mogę i chcę używać dezodorantów,ale zwyczajnych a nie antyperspirantów
      24 godzinnych.Ostatnio spędziłam w drogerii 1 godzinę na poszukiwaniach i nie
      znalazłam.Może którejś z WDPD rzucił się w oczy,albo używa?.
      • lukrecja34 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 07:22
        ja używam Garniera Mineral w kulce i rzeczywiście jest świetny-pachy się tak nie
        pocą,zapach jest delikatny i nie zostawia białych śladów.
        a psikam się C-thru turkusowym-boski zapach smile
        a autobusami na szczęście nie jeżdżę- i chwała bogu bo odór zabija.wszędzie mam
        blisko i chodzę pieszo smile
      • polikarpia Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 08:18
        Mam ten sam problem i używam Nivea w sztyfcie. Nie jest antyperspirantem, ma
        białe opakowanie, nazywa się "soft...cos tam" (nie pamiętam dokładnie). Chętnie
        jednak poznam inne "nieperspiranty"smile
      • misiowazona Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 14:05
        Ja też nie mogę używać antyperspirantów, bo po nich straszliwie
        swędzą mie pachy. Używam Aloe Ever-Shield dezodorant w sztyfcie. Nie
        swędzi mnie nic, działanie dezodorujące znakomite, do tego jest
        bardzo wydajny - wystarcza na bardzo długo. Nie ma zapachu, tzn.jest
        minimalny zapaszek samej substancji, ale po aplikacji nie czuje się
        go.Dużą zaletą jak dla mnie jest także brak jakichklwiek chemicznych
        środków antypotowych i konserwantów w jego składzie.
        To on:
        www.aloetech.pl/?product_id=9&category_id=1
        • ola_pozytywna Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 14:42
          Rzeczywiście brak w jego składzie tego co wymieniłaś, ale preparat niestety
          zawiera glikol propylenowy na pierwszym miejscu w składzie, a co gorsza zawiera
          też triclosan, który ma od paru lat złe notowania. Piszę o tym dlatego, że z
          Twojego postu wnioskuję, ze stawiasz na bardziej naturalne środki pielęgnacyjne,
          a to akurat w tym wypadku nie do końca prawda. Ale jeśli to Ci nie przeszkadza,
          to oczywiście ok.
          • misiowazona Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 09:01
            Faktycznie. No to załamałaś mnie. Okazuje się, że ten drugi składnik
            źle działa na tarczycę, a ja z nią właśnie mam problemy. Staram się
            kupować rzeczy bez konserwantów, ale nie jestem chemikiem i nie
            potrafię ocenić każdego z bardzo wielu składników kosmetyku pod
            kątem szkodliwości, zwłaszcza w sklepie, chociaż w domu to też
            robota na długie jesienne wieczory.Po bliższym przyjrzeniu się
            składowi okazuje się, że wszystko jest naszpikowane mniej lub
            bardziej kontrowersyjnymi składnikami i człowiek jest wobec tego
            bezbronny.
            • hela6 Re: dezodoranty wdpd ;) 14.05.10, 17:05
              > Okazuje się, że ten drugi składnik
              > źle działa na tarczycę,

              Gdzie znalazłaś jakieś konkretne informacje na ten temat, bo ja nie mam
              szczęścia w goglach?
        • przeciwcialo Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 16:35
          Avene ma belikatny w kulce.
      • kluska0 Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 11:40
        Oj też bym chciała mieć taki problem hehe. Jak bym się wcale nie pociła to
        używałabym tylko perfum/latem wody perfumowanej/toaletowej. A tak to muszę
        używać antyperspirant latem + woda toaletowa a nie chciałabym aby cokolwiek
        zakłócało zapach wody jaką lubię.
        • maria10344 Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 12:24
          kluska0 napisała:

          > Oj też bym chciała mieć taki problem hehe. Jak bym się wcale nie pociła to
          > używałabym tylko perfum/latem wody perfumowanej/toaletowej. A tak to muszę
          > używać antyperspirant latem + woda toaletowa a nie chciałabym aby cokolwiek
          Takie niepocenie się jest podobno niezdrowe.
          Ja za to muszę używać zdwojoną ilość na stopy i trochę na ręce.
          Kiedyś udało mi się dostać dezodorant nieperfumowany.Teraz,nie dość,że ich
          prawie nie ma,to jak są to fest pachnące i nie mogę używać żadnej perfumy.
          > zakłócało zapach wody jaką lubię.
          • misself Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 21:24
            A ja nie mogę używać perfumy, bo mi się kłóci z zapachami w pracy smile
            Szczerze powiem, że poza podstawówką, kiedy używałam dezodorantu Secret (Top
            Secret? albo coś w tym rodzaju), nie zdarzyło mi się, żeby antyperspirant miał
            tak silny zapach, żeby przytłumiał perfumy.
    • monika3411 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 07:45
      Różnie - kieruję się głównie zapachem. Aktualnie używam "Bebe" (jest chyba
      przeznaczony dla nastolatek, ma śliczny delikatny zapach i jest bardzo dobry. W
      zeszłym roku byłam w ciąży i zwykłe dezodoranty mi nie wystarczały, więc kupiłam
      w aptece Antidral (tańszy odpowiednik Etiaxilu - przynajmniej tak mi pani w
      aptece mówiła). Nie widziałam jakiejś porażającej różnicy, choć może i trochę
      lepiej sobie radził niż zwykłe dezodoranty. Miał tę wielką wadę, że nie można go
      stosować na świeżo wydepilowane pachy (raz spróbowałam i bardzo żałowałam).
      • igifigiel Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 08:14
        Ja polecam DERMEDIC jest droższy ok 30 zl ale dwa razy większy i 5
        razy bardziej wydajny..nie brudzi nie pachnie(tylko trochę na
        początku)

        Albo IWOSTIN tez bardzo wydajny... i bardzo dobry..

        Oba świetnie przeciw dzialają poceniu !!
      • sansty Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 09:55
        Próbowałam i Andirdral i Etiaxil -przeżycia niezapomniane wink
        Chyba mam zbyt wrażliwą skórę na te cuda tongue_out
        • fiolek76 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 10:35
          A cóz to za przeżycia z tym antidralem? smile
          Ja tego uzywam, jak na razie nie narzekam.
          • madzioreck Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 17:46
            fiolek76 napisała:

            > A cóz to za przeżycia z tym antidralem? smile
            > Ja tego uzywam, jak na razie nie narzekam.

            Przeżycia są takie, ze u niektórych osób bardzo, bardzo podrażnia skórę -
            występuje coś pomiędzy silnym wędzeniem a pieczeniem i szczypaniem, uczuciem
            "przypiekania" skóry. Ja z tego powodu musiałam odstawić Etiaxil (i to ten do
            wrażliwej skóry) - nie zdążyłam więc przetestować jego skuteczności, a zaognione
            pachy leczyłam ładnych kilka dni.
            Antidral wydaje się nie być nieco mniej żarłoczny (i dużo tańszy), trochę jest,
            ale skuteczność przetestować zdążyłam, rzeczywiście ok. 3 dni idealnie suche
            pachy, po dwóch zastosowaniach. Ale generalnie nie mogę używać go częściej niż
            jakieś 2 razy w tygodniu, bo skóra jednak protestuje.

            Nic innego jednak nie działa, żadne antyperspirant, Rexona itd. Ale u mnie
            występuje problem taki, ze pocę się pod pachami nawet wtedy, kiedy marznę, i
            właściwie tylko tam, nigdzie indziej.
            I obawiam się, że to są jedyne rozwiązania dla osób pocących się nadmiernie,
            standardowe antyperspiranty mogą być wystarczające dla osób bez takich zaburzeń.
            • sansty Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 22:46
              madzioreck napisała:
              >
              > Przeżycia są takie, ze u niektórych osób bardzo, bardzo podrażnia skórę -
              > występuje coś pomiędzy silnym wędzeniem a pieczeniem i szczypaniem, uczuciem
              > "przypiekania" skóry.


              i to jest właśnie to wink świetnie to opisałaś big_grin nawet jak zmyłam go ze skóry to
              i tak piekło nadal wink a potem czerwone suche plamy przez parę dni zamiast pach
              miałam uncertain
              (etiaxil też był dla skóry wrażliwej)
              • madzioreck Sansty 22.04.10, 20:56
                Jest jeszcze taki antyperspirant z kremie Vichy, w takiej małej tubeczce - u
                mnie nie zadziałał aż tak rewelacyjnie, ale u mojej siostry z identycznym
                problemem działa równie skutecznie jak Etiaxil, a nie podrażnia w ogóle, wygląd,
                konsystencja i zapach w ogóle nie wskazują, że to coś jest pod pachy - po prostu
                łagodny krem.
            • misself Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 21:26
              madzioreck napisała:
              > występuje problem taki, ze pocę się pod pachami nawet wtedy, kiedy marznę, i
              > właściwie tylko tam, nigdzie indziej.

              Ja mam dokładnie tak samo sad

              > I obawiam się, że to są jedyne rozwiązania dla osób pocących się nadmiernie,
              > standardowe antyperspiranty mogą być wystarczające dla osób bez takich zaburzeń

              Jest jeszcze jedno rozwiązanie - botoks pod pachy uncertain
              • madzioreck Re: dezodoranty wdpd ;) 23.04.10, 15:59
                misself napisała:

                > Jest jeszcze jedno rozwiązanie - botoks pod pachy uncertain

                Auć, ale to też musi boleć uncertain

                Wczoraj zrobiłam tak: zaaplikowałam sobie, po kilku dniach przerwy, Antidral -
                dwa pociągnięcia kulką po każdej stronie. Swędzenie słaba i krótkie, efekt jest,
                podrażnienia brak. Także trzeba po prostu trafić na coś swojego.
                • misself Re: dezodoranty wdpd ;) 28.04.10, 19:43
                  madzioreck napisała:
                  > Auć, ale to też musi boleć uncertain

                  Jak zastrzyk. Chyba zresztą wkłuwają się w znieczuleniu miejscowym.
                  3 sekundy bólu - 3 miesiące spokoju.
        • jagoda85 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 20:57

          A taki używałaś? Polecam. Ja tego typu dezodorant kupowałam jeszcze
          w Pewexie. Potem przywoziłam z Francji. Teraz można kupić już bez
          problemów w kraju.

          www.pfm.pl/u235/navi/199848
          • sansty Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 22:47
            może jak mi minie trauma po wyżej wymienionych to się skuszę wink
            chociaż Mineral się rewelacyjnie sprawdza smile
    • luthienundomiel Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 10:07
      rexona tylko i wylacznie
      inne to albo mi sie kleja albo za mocno pachna...
      na szczscie nie mam problemow z poceniem juz (trzy ciąże pomogły i z
      poceniem i z włosami i cerą) smile
    • budzik11 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 10:53
      sansty napisała:


      > Aktualnie używam Garnier Mineral w kulce wink i jestem bardzo zadowolona,

      Ja używam Super Deo, czyli też dezodorant mineralny (ałun), w kamieniu.
      • ola_pozytywna Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 11:20
        Hej Budziku, pamiętam Twoją wypowiedź nt.tego dezodorantu dawno temu - latem czy
        jesienią ub.roku. Kupiłam go wówczas i używam stale (niewiele ubyło), jestem
        b.zadowolona. Zdrowy, naturalny ,skuteczny, wydajny i co ważne - zero śladów na
        ubraniach. Jestem Ci wdzięczna za tę podpowiedźsmile
        • budzik11 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 11:42
          O, to się cieszę że Ci pasuje smile Ja mu jestem wierna od co najmniej 5 lat smile
          • vandene Re: dezodoranty wdpd ;) 29.04.10, 22:04
            Nie dam głowy, czy to dzięki Budzikowi, ale na pewno gdzieś w necie wyczytałam o
            mineralnym, zakupiłam i od tej pory, czyli od jakichś 2 lat, tylko tego używam smile
      • bebe.lapin Re: dezodoranty wdpd ;) 28.04.10, 12:43
        po Twojej wypowiedzi poszperalam w necie, co to ten caly kamien alunowy i
        wczoraj nabylam. smile dzis testuje; dziwnie sie czuje z czyms, czego nie czuje
        fizycznie i zapachowo big_grin
    • truscaveczka Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 11:33
      Garnier mineral albo rexona.
      • majowa_kotka Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 14:01
        Ja też, ja też smile
    • przeciwcialo Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 16:34
      Garnier ładnie pachnie, dla mnie lepszy jest niebieski Lirene albo
      klasyczna nivea.
    • maryla110 Adidas Action 3 Sensitive 21.04.10, 18:33
      Adidas Action 3 Sensitive dla skóry wrażliwej
      z łagodzącym wyciągiem z aloesu. Antyperspirant w kulce.
      Działa, nie podrażnia, ma świeży i bardzo delikatny zapach.
      Minus, to białe ślady na ubraniu, ale nie aż takie jak po
      Rexonie.
    • gazeta_mi_placi Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 18:44
      Ja używam jako antyperspirantu Lady Speedstec (tego przezroczystego) a jako dezodorantu najczęściej Pret a porter smile
    • justyna3003 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 19:07
      a mi ten garnier nie podszedł-zapach szczególnie i działanie też jakieś powalające nie było.Od dłuższego czasu używam na przemian dove albo nivea i jestem zadowolona i z zapachów i z działania.
      • ajer2 Re: dezodoranty wdpd ;) 21.04.10, 22:53
        Garnier Mineral w kulce i na razie jestem zadowolona.
        • anetapzn Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 15:38
          Garnier Mineral w kulce, super. Co prawda nie próbowałam czy 48 godzin wytrzyma,
          ale 12 spokojniesmile. Delikatny prawie nie wyczuwalny zapach. A jako zapach- Pret
          a porter w sprayu.
      • ewqad Re: dezodoranty wdpd ;) 09.08.10, 10:00
        Podnosze ten temat. Poradzcie mi Drogie WDPD,jaki dezodorant wybrac,
        zeby byl bezzapachowy i bezalkoholowy. Do tej pory uzywalam Dove-
        niestety albo cos sie ze mna zmienilo, albo produkcja inna, bo juz
        mnie ten deo tak nie zadawala i w dodatku zauwazylam pod pachami
        dziwne, brazowe plamysad help!
    • kluska0 Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 11:37
      Sansty mam takie same typy.
      Pierwszy jaki mi pasował to właśnie Gillette- ale już od bardzo dawna niespotykany.
      Niedawno odkryłam, że dobry jest Garnier w kulce i jak mi się skończył kupiłam
      na szybko w sztyfcie Garniera myśląc, że to samo a tu masakra...
    • bebe.lapin Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 13:23
      tylko rexona w sztyfcie, nic innego.
      jak jej nie mam, to jestem nieszczesliwa, a poniewaz we Francji nie moge jej
      dostac jakos, to obarczam misja specjalna kolezanke-Niemke, ktora czasem jezdzi
      odwiedzic rodzine w kraju wink
    • misself Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 21:21
      Używałam Garnier Minerals, ale nie był najlepszy.
      Ja się w ogóle bardzo denerwuję na co dzień, a ujście nerwów mam pod pachami i
      na dłoniach wink Co niestety zmusza mnie do ciągłych poszukiwań dezodorantu
      idealnego, jak na razie bez rezultatów.

      Odkryłam ostatnio dezodorant trójfazowy Iwostinu.
      Mam go od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona.
      Nie wiem, na jak długo (zwykle w połowie opakowania przestaję być).
      • ko_kartka Re: dezodoranty wdpd ;) 24.04.10, 00:47
        > Ja się w ogóle bardzo denerwuję na co dzień, a ujście nerwów mam pod pachami i
        > na dłoniach wink Co niestety zmusza mnie do ciągłych poszukiwań dezodorantu
        > idealnego

        Wierz mi, lepsze to niż mieć ujście nerwów w jelitach i ciągle poszukiwać
        toalety chociażby przyzwoitej... wink
        • misself Re: dezodoranty wdpd ;) 25.04.10, 11:16
          ko_kartka napisała:
          >
          > Wierz mi, lepsze to niż mieć ujście nerwów w jelitach i ciągle poszukiwać
          > toalety chociażby przyzwoitej... wink

          W jelitach mam w sytuacjach skrajnych - przed każdym egzaminem nie wiem, czy
          siadać, czy się pochylać nad toaletą. Na szczęście im doroślejszy człowiek, tym
          mniej ma egzaminów do zdawania smile

          Ale wszystkie bluzki muszę wyrzucać najdalej po roku przez te pachy sad
    • jusiakr Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 22:14
      od dłuższego czasu używam nivei w kulce - ostatnio dla odmiany ten
      nastolatkowy, ale to taki jednorazowy wybryk - jak się skończy
      wracam do tradycyjnego
    • miska_malcova Re: dezodoranty wdpd ;) 22.04.10, 22:34
      Lirene smile sprawdza sie w tramwaju i na fitnesie smile
      • cilantre Re: dezodoranty wdpd ;) 23.04.10, 14:39
        A jaki kupić 12-latce ?
        Teraz używa Lady speed stick ( fakt, jest skuteczny ), ale może
        polecicie coś bez zbytniej chemii
        • gingaa Re: dezodoranty wdpd ;) 24.04.10, 08:01
          najbardziej neutralny i naturalny dezodorant jaki znalazlam to dezodorant w
          formie kamienia mineralnego, ktorym sie pociera wilgotna skore, ewentualnie
          mocze sam kamien i pocieram pod pacha. Nie zawiera zadnych konserwantow,
          barwnikow i innych cudow, ktore sa na "czarnych listach" (jak parabeny,
          aluminium itp.) a sklada sie tylko z soli mineralnych.

          ja dostalam akurat taki z "zagranicy":
          www.mentalorder.pl/index.php/2010/02/05/kosmetyki/naturalny-dezodorant-75
          ale w naszych aptekach sa dostepne inne firmy i mysle ze dziala to identycznie.

          Nie mam strasznych problemow z potliwoscia, raczej przecietne, i u mnie on
          wystarcza. Pewnie prawdziwy test to zrobię dopiero latem.
        • przeciwcialo Re: dezodoranty wdpd ;) 25.04.10, 08:19
          Moja nastolatka uzywa za rada dermatologa Nivea fresz w sprayu.
    • ko_kartka Re: dezodoranty wdpd ;) 24.04.10, 00:52
      Tak więc jako antyperspirantu używam głównie Rexony w spray'u, czasem Nivea mi
      wpadnie w ręce. Teraz mam tego Garniera Mineral w kulce - i chociaż faktycznie
      działa przez 48h (byłam zmuszona sprawdzić), to jak każda kulka klei się, a tego
      nie cierpię. A jako dezodorantu do pachnienia używam Pumy Jamaica - fajny,
      słoneczny i świeży zapach.
    • agnes181jaw2008 Re: dezodoranty wdpd ;) 28.04.10, 14:07
      Witam
      Może WY mi doradzicie co robić.....
      Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i zacząły sie dziać rózne rzeczy
      w tym także nadmierna potliwość.
      Od lat używam rexony w sztyfcie. Wydawała mi sie najlepsza choć mimo
      wszystko ze zapach był to pachy mokre....sad a teraz? cuda mi sie
      dzieją... pot niesamowicie zmienił woń..na ostrzejszą i brzydszą.
      Juz nie pomaga ani rexona ani antidral. Mimo że używam regularnie to
      po kilku godzinach w pracy czuje że nieładnie pachne. Ze sotpami to
      samo...Używam etiaxil (czy jakoś tak) a w pracy nawet przy ubranym
      bucie czuje nieciekawy zapach...
      Macie może jakies rady?bo ja już nie wiem co robić...
      • misself Re: dezodoranty wdpd ;) 28.04.10, 19:45
        Idź do lekarza z tym, bo niepokojące, że w stanie "naturalnym" (bez pigułek) Ci
        się takie rzeczy dzieją. Mam koleżankę z PCOS, która bez tabletek właśnie tak ma
        - może u Ciebie też coś z hormonami nie tak? Warto się przebadać.
    • agnes181jaw2008 Re: dezodoranty wdpd ;) 28.04.10, 14:09
      zapomniałam dodać....kupiłam te tabletki persti blok- stosowała
      któraś z Was?
    • keepersmaid Re: dezodoranty wdpd ;) 12.05.10, 18:17
      Niniejszym dziekuje za polecenie Minerala smile

      Zakupilam (zielony) i bardzo mi sie podoba, nie moge sprawdzic
      dzialania w upale z braku upalu uncertain
      • sansty Re: dezodoranty wdpd ;) 12.05.10, 22:14
        Cieszę się bardzo smile
    • beakarp Re: dezodoranty wdpd ;) 12.05.10, 21:32
      ja tam kocham od dawna Fenjal. Przywożą mi go z Niemiec, bo u nas chyba
      nie ma....balsam i zel pod prysznic tez fenjala
      • misself Re: dezodoranty wdpd ;) 14.05.10, 11:45
        beakarp napisała:

        > ja tam kocham od dawna Fenjal. Przywożą mi go z Niemiec, bo u nas chyba
        > nie ma....balsam i zel pod prysznic tez fenjala

        Kiedyś był, w aptekach.
    • joanka-r Re: dezodoranty wdpd ;) 12.05.10, 22:44
      Uzywam bezzapachowe dezodoranty zapobiegajace poceniu plus perfumy.
      • anu_anu Re: dezodoranty wdpd ;) 14.05.10, 12:28
        Joanko, możesz podać nazwę?
        Też używam perfum a nie mogę znaleźć bezzapachowych dezodorantów.
        • joanka-r Re: dezodoranty wdpd ;) 14.05.10, 13:53
          jakiś no name tescowy, za 6,50.
    • lee_na Re: dezodoranty wdpd ;) 14.05.10, 11:20
      a dla mnie mineralny śmierdzi w reakcji z moją skórą, wybieram rexonę smile
      i etiaxil też używam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka