uk-igor-53
26.03.12, 19:21
Nu i przyszla kolej na Wielkobrytanie .I tutaj odnaleziono wynalazek amerykanski .
Tungsten Filled 1 kilo Gold Bar Discovered in UK
. The bar was supplied with the original certificate. (!!!!)
Nu i w co teraz lokowac kase.W Dolary? Niebezpecznie,a do tego popierasz jedna nacje,jak tu wiele pisze.Euro ? Aha,jak Niemce wszystkim pokaza fucka,to i Euro padnie.Zloto? A gdzie gwarancja,ze to nie U.S Gold? Czyli co pozostaje sie? Czy moze ktos cos poradzic?