Dodaj do ulubionych

Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK.

26.03.12, 19:21

Nu i przyszla kolej na Wielkobrytanie .I tutaj odnaleziono wynalazek amerykanski .

Tungsten Filled 1 kilo Gold Bar Discovered in UK

. The bar was supplied with the original certificate. (!!!!)

Nu i w co teraz lokowac kase.W Dolary? Niebezpecznie,a do tego popierasz jedna nacje,jak tu wiele pisze.Euro ? Aha,jak Niemce wszystkim pokaza fucka,to i Euro padnie.Zloto? A gdzie gwarancja,ze to nie U.S Gold? Czyli co pozostaje sie? Czy moze ktos cos poradzic?
Obserwuj wątek
    • walter622 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 19:45
      Na barze szwajcarskie hallmarki - ciekawie się robi.
      A tak na marginesie - najbardziej interesujące jak to cacko zrobiono.

      **************************************************************
      "Bo mi Boy Zelenski tkwi w poprzek mego gardla. Jakies ruskie scierwo strzela w naszego pisarza i tlumacza.
      Czy jakis rosjanin przeprosil?" (polski_francuz)
      • igor_uk Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 19:58
        Bardzo prosto.Biora sie prety z wolframu i wkladaja sie do formy i zalewaja sie roztopionym zlotem,a biorac pod uwage fakt,ze temperatura topienia zlota to +1063 ,a wolframa +3410 ,to jak sam domyslasz sie ,nic tym pretam nie stanie sie.Oni przy temperaturze w +1063 stopnia tylko "lekko" nagrzeja sie.
        • walter622 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 20:02
          No tak, lecz nie rozumiem jak nie wykryto prętów przy skanowaniu ?
          Już różnica w wadze wskazywała, że coś jest "nie tak". Ale, że skanowanie
          tego nie wykryło ?
          Ciekawe jak się zachowa rafineria - ich hallmarki pokazali.

          **************************************************************
          "Bo mi Boy Zelenski tkwi w poprzek mego gardla. Jakies ruskie scierwo strzela w naszego pisarza i tlumacza.
          Czy jakis rosjanin przeprosil?" (polski_francuz)
          • igor_uk Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 20:31
            Walter,czy ty uwazasz ze aparaty wykorzystujace gamma lub neutronowe promieniowanie dla skanowania stoja wszedzi. Bo zwykle rentgeny tu nic nie dadzaJa by tam prostszy sposob zaproponowalem i calkowicie bezpeczny.Ultradzwiekowe detektory o bardzo duzej czulosci moga wykryc to,ze sztabka sklada sie z dwoch roznych metale ,predkosc dzwieku w wolframie jest inna. Ale takich detektorow,jak podejrzewam,na swiecie rowniez mozno policzyc na palcach. Dla tego ten przekret tak dlugo byl niewykryty.Tylko przypadek to sprawil.
            • eva15 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 27.03.12, 00:02
              No przecież podobny przekręt zrobiono parę lat temu z Chińczykami....
    • wojciech.2345 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 19:50
      Od lat to powtarzam.
      Oszczędzać należy tylko kopiejkach.
      A złoto całego świata powinno być deponowane w Moskwie.

      Tak to widzę.
      • asmall4 Rosjanie to złodzieje ... 26.03.12, 19:58
        Hiszpanie już tak zrobili podczas wojny domowej :D

        Podobnie ma się sprawa ze "Złotem Troi".
        "Dopiero w 1994 roku opinia publiczna usłyszała, że „skarb Priama" przez te wszystkie lata spoczywał w specjalnym pomieszczeniu w dziale numizmatyki Muzeum Puszkina w Moskwie. Pokój, do którego zaproszono niemieckich naukowców, musiał być przez kogoś jednak odwiedzany: eksponaty znajdowały się w gablotach, a nad wszystkim „czuwał" patrzący z obrazu... Henryk Schliemann. Uważany za jeden z największych skarbów kultury ludzkości „skarb Priama" do dziś znajduje się w Moskwie."
        www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IS/schliemann_skarbt.html
    • walter622 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 19:55
      Najlepsze są (jak zwykle) komentarze do artykułu.

      "Where else would you keep your fake Gold? The place was empty before that! Plenty of storage room."
      /Space Cadet/


      **************************************************************
      "Bo mi Boy Zelenski tkwi w poprzek mego gardla. Jakies ruskie scierwo strzela w naszego pisarza i tlumacza.
      Czy jakis rosjanin przeprosil?" (polski_francuz)
    • 7swift sprawa dosc ciekawa 26.03.12, 20:23
      www.daily.pk/fake-gold-bars-in-bank-of-england-and-fort-knox-14477/
    • asmall4 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 20:44
      Kto jest właścicielem tej śmiesznej stronki ??

      Czy aby nie twoi koledzy po fachu ??

      Czy aby nie robisz za pudło rezonansowe rosyjskiej dezinformacji ??
    • bogumilka W Polsce to Rosjanie handlują fałszywym złotem 26.03.12, 22:47
      Nie przyznają się do swjego wynalazku?
    • mlody747 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 23:40
      Igor, dale sie nabrac na propagande anty amerykanska(przeciw zlotu). Swiat kupuje ten metal jak wariajaci, wiec wymyslili jak odstraszyc potencjalnych nabywcow, tym volframem. Ale nie zauwazyles, ze to sa duze sztaby, ktorych malutki inwestor w ogole nie kupuje. Zloto ma swisty dzwiek jak je upuscisz na cos twardego lub udezysz czyms twardym. Zeby to zachowac musi byc zlota na kazej stronie conajmniej 1/8 in. Czyli razem 1/4 in(jakies 5.6mm) na grubosci, co jest wyranie wiecej niz sa grube monety ze zlota. Czyli kupuj monety 1 oz. itd., jak sie boisz inwestowac w zloto jakiego kolwiek kraju i do kop bankstera. Z Pozdrowieniami.
      • igor_uk Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 26.03.12, 23:55
        mlody, afera ze zlotem amerykanskim ma juz swoj wiek i podtwierdzona w 100% .
        Tym razem,jak uwazniej spojrzesz na zdjecie,chodzi o zloto ze Szwajcarii .Posiadajace wszystkie sertyfikaty,jak rowniez oznakowania.
        Nie zapominaj,ze w ostatnim czasie masa zlota zmienila swoj miejsce przechowania.Chociaz by Wenezuela zabrala cale swoje zloto do siebie,a to,jak sie nie myle,cos kolo 200 ton.
        Przy takim zamieszaniu napewno moglo cos wyplynac ze starych zapasow.Wszak Szwajcary w swoim czasie rowniez musieli zlota wyplacic,a napewno mogli miec pokuse zrobic i to samo,co w Ameryce.
        Co dotyczy tego,ze to ma odstraszyc,to wrecz przeciwnie,to moze tylko sotegowac popyt.Poniewaz istnieje duze podejrzenie,ze zlota nie jest tak duzo,jak deklaruje sie,to cena na niego moze wzrosnac w takim razie jeszcze bardziej.Z tym ,ze przy zakupach bea bardziej ostrozne.Sprawdzic czy w zlocie jest samo zloto nie przedstawia wiekszego klopotu,wystarcze miec odpowiednie przyrzady.
        Aha,nigdy nie sprawdzaj sztabki zlota,walac ja o sciane,czy rzucajac na podloge.Czyste zloto to wyjatkowo mieki metal.
        • mlody747 Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 27.03.12, 01:18
          Wiadomo, gryz tez nie bede, jak to w filmach kiedys pokazywali. Np. zwykly olowek aby udezyc
          wystarczy.
    • felusiak1 igor, nie zajmuj się banialukami 27.03.12, 00:41
      jak będziesz czytał blogowe bzdety to zgłupiejesz do reszty.
      ponadto jest tam napisane, że jest to produkt MKS a to szwajcarska firma.
      www.forbes.com/sites/timworstall/2012/03/26/the-drilled-gold-bars-filled-with-tungsten/
      • igor_uk felus. 27.03.12, 00:53
        A gdzie ja napisalem,ze to produkt amerykanski?
        Ja napisalem,ze to wynalazek amerykanski.To chyba dwie roznice. felus,uwazniej czytaj teksty.
        • mlody747 Re: Igor. 27.03.12, 01:14
          Amerykanie nie kontroluja swojego pienidza jak wiesz i nawet nie kontroluja swoich wyborow itd, a ty tu piszesz, ze to wymysl amerykanski. Kazdy tutaj moze przyjechac i oszukiwac beskarnie do woli (zobacz banksterow lub gieldziarzy), ale to nie znaczy, ze to jest amerykanskie.
          • igor_uk Re: Igor. 27.03.12, 01:17
            mlody,ja to rozumiem.Ale jak mam pisac izraelski wynalazek?
            • mlody747 Re: Igor. 27.03.12, 01:21
              Masz racje, "jakos dziwnie" by bylo i takie "niesprawiedliwe". A zdrugiej strony rozumiem twoje podejscie do sprawy, bo przeciez Putin jest "winny wszytkiemu" co sie dzieje w Federacji Rosyjskiej. Hahahaha.
              • eva15 Re: Igor. 27.03.12, 01:43
                No właśnie, są kraje, gdzie prezydent rzeczywiście ma władzę i stąd te nieporozumienia między Tobą a Igorem. Inne światy.....
                • mlody747 Kobieto, ty duzo myslisz i poprostu wiesz 27.03.12, 16:56
                  Ze Putin wszystkim rządzi(ja nie myślę) w FR, to jest niedobrze, jak nie bobrze było by, jak sam Obama rządził by krajem. Chodzi o to, ze Obama słucha tylko jednej grupy "ludzi".
            • felusiak1 zgłupiałeś do reszty 27.03.12, 02:59
              a głupota jak wszem i wobec wiadomo nie ma dna.
              • misterpee Re: glupota bez dna 27.03.12, 05:32
                Felus duzo wie dlatego wie czego nie powiedziec, Czy felus kogos przekonal ?
                • felusiak1 Re: glupota bez dna 27.03.12, 05:43
                  idź na drzewo deklu
                  • felusiak1 gruszki pompować 27.03.12, 05:44
                    dobrze, że igor ciebie przekonuje.
              • igor_uk Coz to w porownaniu... 27.03.12, 11:30
                z wiecznoscia,felus.Sadzac po temu,jak piszesz,widze przed soba dosc starszego czlowieka.Lepiej nad wiecznoscia zostanow sie,a nie nad czyjas glupota.
    • br0fl0vski Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 27.03.12, 06:08
      thenewamerican.com/world-mainmenu-26/asia-mainmenu-33/10359-china-japan-agree-to-reduce-reliance-on-us-dollar
      • br0fl0vski Re: Wynalazek amerykanski "U.S gold" w UK. 27.03.12, 06:26
        goldgrambar.com/category/credit-suisse-gold-bar
        joannenova.com.au/2012/03/this-gold-bar-is-worth-its-weight-in-tungsten-corruption-is-everywhere/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka