Czy to norma?

14.01.11, 10:14
Witam,
od dawna podczytuje forum i nie znalazłam odpowiedzi na moje "problemy".
Otóż młody na cycu, w ciągu dnia tylko do drzemki, a w nocy na maxa. Tylko ostatnimi czasy to na maxa to już przegięciesad.
Oczywiście syn śpi z nami, ale ostatnie nocki to pobudki prawie co godzinę.
Infekcję wykluczam, bo apetyt dopisuje.
Zęby raczej nie, bo od dawna ma 16, a na piątki to chyba za wcześniesmile?
Dobrze, że teraz mam kilka dni urlopu, bo ledwo żyję. Mąż w delegacji, jesteśmy kilka dni u dziadków, może to wina zmiany otoczenia?
Co wy na to?Minie?
Pozdrawiam
    • myrtille Re: Czy to norma? 14.01.11, 10:42
      Całkiem długo bywały takie noce
      • oda100 Re: Czy to norma? 14.01.11, 11:05
        trudno powiedziec co to norma, dla mnie 5-6 pobudek do drugiego roku zycia bya norma, po 10 pobudkach zaczelam sie denerwowacsmile u mojego syna pobudki w tym wieku byly liczniejsze i bardziej placzliwe, u corki chyba bardziej spokojnie to przyjmowalam. Po drugim roku zycia, blizej 2,5 roku bylo lepiej i np. dzis moja corka obudzila sie ze 3 razy, raz chciala possac. ale raz na jakis czas bywa wiecej karmien. Standardowo mala polozona o 20, budzi sie w okolicach 23, a potem roznie, przewaznie raz jeszcze, i nad ranem. W wiekszosc wieczorami chodzi do niej tata i nie ma problemu z utuleniem jej, w srodku nocy raczej ja podaje piers, choc bywa ze po raz kolejny jest tata. Ale moja mala jest o rok starsza od twojego dziecka
        • jezykkic Re: Czy to norma? 14.01.11, 17:32
          2-3 razy budziła się do tej pory na jedzenie i było ok, ale teraz jest kilka pobudek takich płaczliwych, wystarczy powiedzieć lulu i młody bęc na poduszkę i zasypia, ale tak czy siak budzi sięsad
Pełna wersja