Dodaj do ulubionych

Lider strajkujących Palestyńczyków przyłapany n...

IP: 194.181.190.* 19.08.04, 15:12
Zrobić film oszołomowi-bęcwałowi-cwaniaczkowi posłowi Wenderlichowi, jak
nabija kałdun w sejmowej knajpie. Jeszcze nie odwołał swojej głodówki, którą
ogłosił i zaczął ponad 3 miesiące temu (lewicowa "solidarnośc" z robotnikami
z jakiejś fabryczki), wię znaczy: ciągle głoduje. No i podać go do ksiegi
Guinessa, chyba światowy rekord. To mnie bardziej interesuje, niż jakiś
palestyński bandyta.Niech Wenderlich poda aktualną wagę, bo widziałem, że ma
niezły kałdun.
Obserwuj wątek
    • Gość: Łysy [...] IP: 207.181.167.* 19.08.04, 15:17
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Ojejku68 Re: arabski 'bohater' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:23
        Zapewniam cie,ze maja swoje piwko i to wysmienite. I na dodatek koszerne.
        Niemniej jednak w imieniu klawiszy dziekuje :)
      • Gość: Towarzysz Czy Wunderkind Wenderlich jeszcze zyje ? IP: 206.54.158.* 20.08.04, 03:45
        Pytanie zasadne, bowiem znikł sprzed kamer czołowy SLD-ecki erudyta-
        ętelektualista, językowy narcyz, niedoszły euroosioł, znajomy Oli (czy ja
        jeszcze ktoś pamięta ?), zawsze tow. Wenderlich.
        Czy teatralna (operetkowa) głodówka, która podjał 3 miesiace temu, juz się
        zakonczyła ? Czy cukrownia, o której utrzymanie głodował nasz wybitny bohater,
        jeszcze żyje ?



    • Gość: ZZ Re: Lider strajkujących Palestyńczyków przyłapany IP: *.top.net.pl 19.08.04, 15:21
      Regulamin strajku głodowego w więzieniu dla Palestyńczyków:
      5:00 pobudka
      5:30 modlitwa
      7:00 ogłoszenie dżihadu
      7:15 śniadanie
      9:00 beknięcie po sutym śniadaniu
      9:30 modlitwa
      11:00 głodowanie
      12:30 drugie śniadanie
      13:30 ogłoszenie dżihadu
      14:00 pisanie skargi do ONZ
      16:00 modlitwa
      16:30 obiad
      17:00 sjesta
      18:00 ogłoszenie dżihadu
      18:30 głodowanie
      19:00 modlitwa
      19:30 pisanie skargi do Trybunału Haskiego i Strasburskiego
      20:00 ogłoszenie dżihadu
      20:30 głodowanie
      21:00 modlitwa
      21:30 kolacja
      22:00 ogłoszenie dżihadu
      22:30 oglądanie pornoli z popijaniem wódy
      01:00 modlitwa
      01:30 ogłoszenie dżihadu
      02:00 spać
      • Gość: Łysy [...] IP: 207.181.167.* 19.08.04, 15:25
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Towarzysz Regulamin strajku głodowego - menu uniwersalne IP: 206.54.158.* 20.08.04, 04:05
        Na śniadanko pożywna jajeczniczka na bekonie, najlepiej tłustym.
        Na obiadzik tradycyjnie schabowy.
        Na kolacyjkę nieodzowna paróweczka, wieprzowa naturalnie.

        Menu do zastosowania w różnych szerokościach geograficznych i kręgach
        kulturowych.
        Obszerniejszych konsultacji udziela tow.Wenderlich, Główny Specjalista ds.
        Głodówek przy SLD.
    • Gość: Zuzia Re: Lider strajkujących Palestyńczyków przyłapany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 15:29
      Wenderlich nie jest palestyńczykiem. Nie można go tak traktować.
    • Gość: HAMLET OTO CHARAKTER PRAWDZIWEGO ARABA WOJAJUCEGO IP: 80.72.46.* 19.08.04, 15:29
      U NAS BOHATEROWIE NAJPIERW RYZYKOWALI WLASNE ZYCIE A U NICH TO STARAJA SIE
      MANIPULOWAC IGNORANTAMI MOWIAC IM ZE JAKIS TAM ALAHA JAKIES TAM DZIEWICE IM DA
      W NIEBIE. GLUPOLE!!!! DLATEGO ICH NIKT NIE SZANUJE!!! FRAJERSTWO NA MAXA A LA
      ARAB!!!! NIGDY Z ZYDAMI NIE WYGRAJA
    • Gość: jarek-Zyd ne telus Bo taka jest moralnosc ich przywodzcow. IP: *.fastres.net 19.08.04, 16:49
      Innych na smierc wysylac a samemu sie ukryc.
    • Gość: Kanadol Do tumanstwa polskiego IP: *.tkg.bc.tac.net 19.08.04, 18:42
      Wysmiewaja sie z wiezniow politycznych
      Popieraja oprawcow izraelskich
      Smiecie
      • Gość: Łysy [...] IP: 207.181.167.* 19.08.04, 21:07
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Kattarzyna Brawo Lysy !!!!! tak trzymaj !!!! IP: *.utc.com 19.08.04, 22:30
          Juz niemoge czsem sluchac jak co niektorzy polsko-jezyczni a Kanadzie chorzy z
          nienawisci do Izraela i USA wypisuja paszkwile .

          Odpowiedz mi glupolu, czy przyjalbys tych 'tolerancyjnych i biednych,
          > poniewieranych' tzw. 'palestynczykow' do sojego mieszkania ?

      • Gość: Dżichad !!!!!!!!!! Niech żyje tumaństwo kanadyjskie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.04, 23:40
        Daleko nam do niego, ale będziemy sie starać. Smacznego

        P.s. Ja też dzisiaj głodowałem. Od obiadu do kolacji. Taki ze mnie ostry
        bojownik.
      • Gość: Bobby Sands Ale w naszej sprawie to nie protestowales? CZEMU? IP: *.range81-156.btcentralplus.com 19.08.04, 23:45
        Jak M.Thatcher pozwalala sie ldziesieciu ludziom na smierc zaglodzic, "to byc
        dobry uczynek", a jak Szaron - to sie nazywa zbrodnia? Podwojna polska
        moralnosc, a de facto polski obsesyjny antysemityzm
      • wojo1111 Do tumanstwa polskiego ??? Arabski labedzi spiew 19.08.04, 23:51
        Gość portalu: Kanadol napisał(a):

        > Wysmiewaja sie z wiezniow politycznych
        > Popieraja oprawcow izraelskich
        > Smiecie

        haha a co maja popierac arabstwo odcinajace glowy niewiernym ?
        My lubimy nasze glowy arabstwo , bardzo lubimy
      • Gość: kir Re: Do tumanstwa polskiego IP: *.w82-120.abo.wanadoo.fr 02.09.04, 11:04
        Czy pan "kanadol" nie jest idiota?

        Nikt sie z nikogo nie wysmiewa, nikt nikogo nie popiera, nikt tez nie jest
        smieciem. Mowa o fakcie. Barguti slynie z nadstawiania cudzej piersi, jak cale
        przywodztwo palestynskie, ktore lubi umierac per procura. Dopoki ich Izrael nie
        zabije, te bohatery tylko sieja glowy swojego narodu.
    • Gość: Kanadol Gdzie ten psubrat IP: *.tkg.bc.tac.net 19.08.04, 18:52
      Wielki bojownik o wolnosc i prawa czlowieka - nieustraszony michnik.
      Kiedys inni, z wielu krajow, protestowali kiedy siedzial w pierdlu. Mnie samego
      nachodzila bezpieka tlumaczac, ze to tylko kilku niebezpiecznych ludzi
      grozacych ladowi spolecznemu.......
      Czemu ten psubrat nie pisze protestu o uwolnienie czlonka parlamentu, wieznia
      politycznego, Bargutiego???????
      Gnoj polski!!!!
      • Gość: Łysy Re: Gdzie ten psubrat IP: 207.181.167.* 19.08.04, 21:03
        > Gnoj polski!!!!

        ..Polski ?, naprawde ? Przeciez Michnik jest Zydem, czyzbys go przechrzcil
        Kanadol ?
      • Gość: . A CZEMU ty nie piszesz? I GDZIE byles w czasie IP: *.range81-156.btcentralplus.com 19.08.04, 23:40
        strajku glodowego w bloku H? Drobne 10 trupow...

        www.irishhungerstrike.com/
      • Gość: kir Re: Gdzie ten psubrat IP: *.w82-120.abo.wanadoo.fr 02.09.04, 11:06
        Barguti zostal skazany za morderstwa, kretynie.
    • Gość: Kanadol Jak Walesa..... IP: *.tkg.bc.tac.net 20.08.04, 01:11
      Pamietam jak SB puszczalo nagrania Walesy podczas internowania gdy "rzucal
      miesem" rozmawiajac z bratem.
      To nagrywanie jest podobnego typu. Chala i fotomontaz. Naigrawanie sie z
      bezbronnych.
      I do tego dolacza ta "wybiorcza". Dziwne, ze nie podaja tego zadne inne srodki
      masowego przekazu.
      Chyba jednak uwierze, kto teraz rzadzi w Polsce..........
      Ciagle tylko propaganda pro-izraelska.
      • Gość: cat Re: Jak Walesa..... IP: *.bchsia.telus.net 20.08.04, 01:22
        Ha,ha,ha, alez sie wsciekl ,ze Zydzi pokazuja naprawde jacy sa ci "dzielni" twoi
        przyjaciele. Siedzisz w Kanadzie i nie dosc ,ze psujesz opinie Kanadyjczykom
        polskiego pochodzenia to do tego jestes chamem... Co wlasciwie robisz w tej
        Kanadzie ?-raczej powinienes sie juz pakowac i wyruszac na wielki boj z "Duzym"
        albo
        i "malym" szatanem. Jestes jak maly piesek co poszczekuje za plota.Wyrusz i badz
        Lwem Islamu,Obroncem Jedynego Proroka ,Bohaterem Allaha...moze ci podesla te 70
        dziewic..
        • Gość: . Co robi? Przeszedl za pieniadze na Islam. I nie on IP: *.range81-156.btcentralplus.com 20.08.04, 01:39
          jeden z tej polskiej golodupej emigracji...
          • carlos_jihados Porownanie arabowo i Izrael . 20.08.04, 05:42
            www.iris.org.il/sizemaps/arabwrld.htm
    • regiel Re: Lider strajkujących Palestyńczyków przyłapany 20.08.04, 11:29
      Jednak mialem racje, twierdzac ze Palestynczycy zmodernizowali Islam.
      Ramadan zrobili teraz w sierpniu, a nawiedzeni krzycza ze to strajk glodowy.
      Juz nie potrzeba w nagrode 72 dziewic, Kanadol potrafi je zastapic,
      pieprzy na forum bez przerwy glupoty jak cale zastepy niedopieszczonych
      Arabek i chyba daje Mu tosatysfakcje
      Regiel
      • Gość: Kanadol I am sorry IP: *.tkg.bc.tac.net 20.08.04, 19:05
        Musze jednak opuscic to forum.
        Nic nie wskoram przeciw tej bandzie ksenofobow i rasistow.
        Teraz u nich anty-arabizm przerosl antysemityzm!!!!!Ha, ha, ha........
        Dopiero jak sie wyjedzie z tego grajdolka widzi sie ten ciemnogrod i zacofanie.
        Niestety, taka jest prawda.
        • Gość: mohammed abu bakr glodowka IP: 62.139.88.* 20.08.04, 21:26
          na znak solidarnosci z wiezniami palestynskimi ja tez gloduje!!! tzn.
          spalaszowalem tylko pol kurczaczkam falafela i fula. niech zyje wolna(czyt.
          glodna) palestyna!!!
        • kropekuk A z Anglii swietnie widac, ilu Polakow w Kanadzie 21.08.04, 03:07
          Islam nawraca...
        • Gość: kir Re: I am sorry IP: *.w82-120.abo.wanadoo.fr 02.09.04, 11:10
          A to swietna wiadomosc. Jeden szczuropolak opuscil forum. Wesolej drogi!
    • Gość: fy Izrael - przyczyna wszystkich nieszczesc IP: *.tor.primus.ca 21.08.04, 02:07
      • Gość: Islam to terror !! Islam przyczyna nieszczescia i wrog pokoju !!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.08.04, 17:49
        • Gość: Islamskich psow !! Brawo Israel i USA obroncy Swiata przed dzicza !! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.08.04, 17:50
          • Gość: meerkat Nu, Maksymilian Kolbe to un nie jest! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.04, 23:54
            A moze ten nieugiety palestynski przywodca byl po prostu GLODNY???

            Nie kazdy jest Maksymilianem Kolbe!!!
    • Gość: Ja-Hor Re: Lider strajkujących Palestyńczyków przyłapany IP: *.uw.lublin.pl / *.lublin.uw.gov.pl 26.08.04, 12:40
      Pozostawcie strajkujących w spokoju - "zabójca ucieka aż do grobu, niech go nie
      zatrzymują"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka