Gość: homofob i rasista IP: 64.201.13.* 25.01.05, 17:29 Kolejny przyklad 'tolerancji' euro-pedalo-lewakow ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ted Re: Minister krytykowana na Wyspach Brytyjskich z IP: 194.29.143.* 25.01.05, 17:36 Naukowcy angielscy podobno są zaalarmowani mocną wiarą Ruth Kelly. Pytanie tylko, którzy naukowcy? Pewnie ci, którzy uprawiają agresywną lewacką propagandę. Jeżeli się jedzie przez wieś, to słychać tylko wściekłe ujadanie psów. Ludzi, z którymi można by porozmawiać trzeba poszukać. Oni nie ujadają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brytol Re: Minister krytykowana na Wyspach Brytyjskich z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 17:57 naukowiec nie uprawia progandy, zajmuje się zwykle nauką, oczywiście nie mówimy o polszy, tylko o cywilizowanych krajach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezar brytolu a raczej prytolu (od chlania pryt czyli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 18:10 jaboli)! Co to takiego proganda? Oczywiście jeśli "Polsza" to nie cywilizowany kraj, to pewnie tym cywilizowanym według ciebie jest uwielbiana Rassija? Daj ci Panie Boże zdrowie, bo na rozum i tak za późno!! Odpowiedz Link Zgłoś
aska-polka CIEKAWE CZY ZA PRAWICY MINISTREM BĘDZIE URBAN LUB 25.01.05, 18:46 MADALENA ŚRODA?? A MOŻE BIEDROŃ? Gość portalu: homofob i rasista napisał(a): > Kolejny przyklad 'tolerancji' euro-pedalo-lewakow ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klkak Za AWS-u premierem byl protestant, a nie katolik! IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 00:44 Czyzbys o tym nie wiedziala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viking Podaj gosciu przyklady... IP: 194.22.121.* 26.01.05, 02:33 Wymien chociarz jeden cywilizowany kraj........................... ...... Cicho jakos jest. Ale cie zatkalo, znawco prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
ianek70 Naukowcy zaalarmowani mocną wiarą 25.01.05, 19:10 Kopernik też był zaalarmowany wiarą katolików, ale on był heretykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brytol Minister niemal wyrzucona, jak czytam w gazetach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 17:56 ja bym tę minister wyrzucił bez pytania, dlatego właśnie wyjechałem z polszy, żeby mieć spokój od czarnych sukienek, przede wszystkim tych przebranych za kobiety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Nie wyjechales. I prasa UK milczy - ni slowa o IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:07 ustapieniu. Sam sobie poczytaj dzisiejsze wydania: www.timesonline.co.uk/ www.independent.co.uk/ www.guardian.co.uk/ www.mirror.co.uk/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski + HOMO,PEDOFILE I ATEISCI ZRUJNUJA EUROPE IP: *.dip.t-dialin.net 25.01.05, 17:56 Kiedy w USA ludzie odnajduja na nowo wartosci moralne, Europe zalewa fala homoseksualizmu,mordowania dzieci i lewactwa.Parlament europejski sklada sie juz z frakcji homo i lewicy. Najlepszy brytyjski minister jest homoseksualny, zaklada sobie plastikowa torbe na glowe, onanizuje sie i dusi sie paskiem.Na smierc. Dobranoc Panstwu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescijanie!! IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 17:58 Jakos nikomu z lewakow to nie przeszkadza, ze Muzulmanie modla sie piec razy na dzien, lamia prawa kobiet, przesladuja innowiercow itd. To w koncu multikuluralism, wzbogacienie Europy o nowe cywilizacje. Ale kiedy ktos raz na tydzien do kosciola chodzi, to juz przestepstwo, religijny fundamentalism. Lewactwo nie dopuszcza Chrzescijan do panstwowych zawodow, nawet kiedy sa lepsi niz inni kandydaci. To jedyna naprawde przesladowana grupa w UE. Tacy Muzulmanie tutaj kwitna, i to za panstwowe pieniadze. Trzeba wstepowac do partii, to jedyna nadzieja, ze nas w naszej wlasnej ojczyznie zaakcepuja, kazdy sam dla siebie nie ma szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homofob i rasista Re: Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescija IP: 64.201.13.* 25.01.05, 18:27 Gdyby pani minister byla: 1. Czarna 2. Muzu 3. Lesba 4. Feministka To wszystko byloby 'tolerancyjnie' CACY, i nie daj Bog(lub Robespiere dla was ateistow) ktos smialby jeknac ze cos nie tak, zaraz zostalby zagryziony jako 'ciemniak', 'fundamentalista', 'fanatyk', 'homofob' i 'rasista' przez 'tolerancyjny', lewacki tlum ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescija IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:32 Niestety musze sie zgodzic! Tak to jest! A samemu nie ma sie szans na wygrana w walce z lewactwem, bo jak? Dlatego pozostaje partia albo jakies inne organizacje religijno-polityczne. W Ameryce to sa Republikanie, w Europie juz trudniej znalezc ich odpowiednik. Partie prawicowe z cala pewnoscia, ale albo sa slabe, albo tez knuja cos z mahmutami, jak np. Chirac. A moze tak wlasnie Opus Dei, kto wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homofob i rasista Re: Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescija IP: 64.201.13.* 25.01.05, 18:52 ...a odkad to Czyrak jest 'prawicowy' ? To kabotyn, kretyn i megaloman ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Od czasu, kiedy R. buzie rozwarl - nie widzisz, ze IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:13 to jakis idiota? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Kilroy-Silk na ciebie czeka - potrzeba mu wiecej.. IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:12 chamow i proli do jego przyszlej partii.CO cos takiego jak ty na jakiekolwiek brytyjskiej uczelni robi? Przeciez ty nawet polskim nie wladasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: Kilroy-Silk na ciebie czeka - potrzeba mu wie IP: *.lib.uea.ac.uk 25.01.05, 19:51 Twoje wypowiedzi to kompletne dno, nie ma co z toba gadac, szkoda nerwow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Tobie tez. Twoja wypowiedz o tym swiadczy... IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 05:03 ... - jestes po prostu niezbyt skromny i zakompleksiony. Nadrabiasz to wrzaskiem i samochwalstwem... Odpowiedz Link Zgłoś
homofob_i_rasista Jak tak mozna, tylko kato-pedofile i amerykanskie 25.01.05, 18:48 krowo-yeby sa w tej euro-rzeszy przesladowane, to jak przesladowania Zydow przez Hitlera! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . R. pieprzy - glownemu inspektorowi szkolnictwa (i IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:16 Ministerstwu) wlasnie pare dni temu sie oberwalo od lewactwa za wtracanie sie w sprawy szkol wyznaniowych, glownie MUZULMANSKICH. I co? Muslimy pokrzyczaly, a PRAWO DZIALA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Papistka i Irlandka to, jak na brytyjski rzad,moze IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:11 jednak ciut przyduzo - starcza, ze inne czolowe stanowiska w UK obsadzone sa przez Irlandczykow (i z Six Counties, i Eire), poczynajac od najglowniejszego szefa policji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . NIE CHRZESCIJANIE, TYLKO PAPISCI. Po co zes IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:09 do Anglii przyjechal, skoro tradycyjny stosunek tubylcow do papistow niezbyt ci odpowiada? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescijanie!! IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 17:59 Jakos nikomu z lewakow to nie przeszkadza, ze Muzulmanie modla sie piec razy na dzien, lamia prawa kobiet, przesladuja innowiercow itd. To w koncu multikuluralism, wzbogacienie Europy o nowe cywilizacje. Ale kiedy ktos raz na tydzien do kosciola chodzi, to juz przestepstwo, religijny fundamentalism. Lewactwo nie dopuszcza Chrzescijan do panstwowych zawodow, nawet kiedy sa lepsi niz inni kandydaci. To jedyna naprawde przesladowana grupa w UE. Tacy Muzulmanie tutaj kwitna, i to za panstwowe pieniadze. Trzeba wstepowac do partii, to jedyna nadzieja, ze nas w naszej wlasnej ojczyznie zaakcepuja, kazdy sam dla siebie nie ma szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Nie powtarzaj sie, kretynie, bo cie znajde. I kopa IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:17 w tylek dostaniesz - nie tolerujemy jawnego rasizmu, nie wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. A co teraz ty wyprawiasz? Jak to nie rasizm to co? IP: *.lib.uea.ac.uk 25.01.05, 19:53 Won do mahmutow, bedziesz wsrod swoich! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Nie powiedzialem, ze cie kopne w POLSKI tylek. IP: *.range81-156.btcentralplus.com 26.01.05, 00:40 A wiec to nie jest rasizm wg. prawa (precedensow) UK, tudziez Unii Europejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. [...] IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk No wiec sie zaloguje, idioto! 26.01.05, 00:43 Niemniej wkurza mnie, gdy Polaczek w UK sie rzadzi...A szefa ma Pakistanczyka;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Ty nawet, glabie popaprany, nie mozesz wyniuchac IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 04:25 ... skad jestem. A na krzyk to mozesz brac swoich "pakis" - u mnie, gdzie mieszkam, ze swieca ich szukac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezar Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycznym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 18:07 to nikt by nie reagował! A gdyby jeszcze do tego była wojującą feministką-idiotką, w dodatku lesbijką, należała przy okazji do partii komunistycznej i chodziła w koszulce z wujkiem Che no i oczywiście pomstowała przy każdej okazji na USA to byłaby pozytywną bohaterką mediów nr 1!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:22 Dlatego ze lewactwo kontroluje wszystkie duze gazety i stacje telewizyjne, z Wybiorcza wlacznie. Akty przesladowan wobec innych przedstawiaja jako potepowosc. A Opus Dei to organizacja zajmujaca sie chrzescijanska religia, mam kilku znajomych nalezacych do niej i jakos wszyscy to normalni ludzie. Sam zastanawiam sie, czy wstapic do Opus Dei, ta nagonka lewactwa na Chrzescijan ma na mnie odwrotny efekt. Zamiast sam zaczynac ziac jadem, jak lewicowcy, juz lepiej wstapie. Wybiorcza pisze, ze Opus Dei to sekta, szkodliwa dla ludzi. Skoro tak, to dlaczego udalo sie tej pani wychowyac czworke dzieci i zostac ministrem??? Jesli to by byla sekta, takich sukcesow by nie miala. Lewica dyskryminuje Chrzescijan, powtarzam, a powod sie na pewno jakis tam znajdzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . it.support@uea.ac.uk Serio cie poszukac? IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:19 Odpowiedz Link Zgłoś
ianek70 Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz 25.01.05, 18:35 imponująca lista stereotypów, wieśniaku, ale zapomniałeś dodać do niej bzdury o Żydach i masonach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:46 Oj, Janek, to juz nie sterotypy, to realia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Guzik prawda, ksenofobie...Nie masz obywatelstwa, IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:21 nie masz prawa glosu, a wiec wara od polityki brytyjskiej - zrob porzadek z terrorystami czeczenskimi (tez Muslimy) we wlasnym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Za to ty masz-ozeniles sie z jakas rozmazana pinda IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:38 ... z Albionu dla paszportu, ot i wszystko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Ozenilem sie z POLSKA "pinda" - jak Davies i paru IP: *.range81-156.btcentralplus.com 26.01.05, 00:41 innych z bieglym polskim... Odpowiedz Link Zgłoś
ianek70 Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz 25.01.05, 20:08 To realia w W. Brytanii, tak? Ciekawe, bo spędziłem tam 23 lata i jakoś tego nie zauważyłem, choć nie wykluczam, że jakiś kapustożerczy bałwochwalca wie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk A ja sie tu URODZILEM PONAD 35 LAT TEMU!!! 26.01.05, 00:49 ALE POLAK NA SAKSACH WIE LEPIEJ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Wiesniak niewiarygodny - ja fallusa znajde, wstyd IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:20 dla Polski i Polakow, dobic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Sek w tym, ze ty musisz swojego fallusa szukac... IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:30 ... po prostu nic nie znalazles po otwarciu rozporka... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk No i co? Czujesz sie po tym poscie madrzejszy i 26.01.05, 00:44 plodniejszy? Polskie ksenofibiczne zero... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Kochasz Arabow w Arabii? IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 04:22 Chyba w Eurabii, skundlony megalomanie. PS. A kompleksow nizszosci nie mam, jak ty - po prostu bylem madrzejszy przed nadaniem postu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Owieczka KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.01.05, 18:12 Głęboko wierzący katolicy przez stulecia wyznaczali granice co jest, a co nie jest słuszną nauką (zgodną z ewangelicznymi mitami) najczęściej za pomocą STOSÓW. Gdyby głęboko wierzący katolicy przez wiele wieków nie rządzili (współrządzili) cywilizowanym światem, byli byśmy dzisiaj przynajmniej w XXII wieku. Nie tak dawno Isaac Newton nie mógł prowadzić swoich badań bez ochrony króla Anglii przed kontrolą KK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujcio Re: KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 18:26 Gość portalu: Owieczka napisał(a): Gdyby głęboko wierzący katolicy przez wiele wieków > nie rządzili (współrządzili) cywilizowanym światem, > byli byśmy dzisiaj przynajmniej w XXII wieku. Znaczy się, czas by szybciej płynął, czy tylko zmieniliśmy kalendarz? Zauważ, że muzułmanie są dopiero w czternastym wieku, a Żydzi już w szósty tysiącleciu. Nie tak dawno Isaac Newton nie mógł prowadzić swoich badań > bez ochrony króla Anglii przed kontrolą KK. To znaczy, że król musiał chronić Newtona przed KK w protestanckiej Anglii, gdzie katolicy nie mieli nawet podstawowych praw i byli prześladowaną mniejszością? Bez wątpienia jesteś bardzo głupią owieczką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Owieczka Re: KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.01.05, 19:13 Wujciu Należysz do tej grupy ziomków, którzy nie rozumieją co czytają i co się do nich mówi. Współczuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:27 Tak sie sklada, ze wtedy na Wyspach katolicyzm by zabroniony, Newton nie mogl byc obserwowany przez kosciol katolicki, bo go tutaj nie bylo!!!! Gdyby dluzej rzadzilo lewactwo, mielibysmy w Unii Eurabie lub kalifat, i dawno bylibysmy w VII wieku. Wiara jest moralna ostoja, ktora pomaga przebrnac przez zycie. Mozna byc religijnym i naukowcem, prawie wszyscy mieli takie nastawienie, w tym Newton. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Jestes bardzo tchorzliwa owieczka... IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:35 ... - zawsze to bezpieczniej krytykowac kosciol katolicki od bardziej pokojowych religii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzdury! czytaj lub mysl, a najlepiej jedno i drugie IP: *.px.pl 25.01.05, 18:15 nie wiem, czy Ty nie umiesz czytac, czy nie chce ci sie myslec? przeciez to wlasnie pani minister jest lewicowa, a polityczna krytyka spotyka ja z prawej, a nie z lewej strony sceny politycznej! przeciez tu chodzi o walke PROTESTANTYZM (a nie atezim) vs rzymskokatolicyzm. pozostalosci tradycyjnej niecheci do "papistow" w krajach protestanckich, a zwlaszcza anglosaskich, nigdy do konca nie zaniknely, a juz opus dei idealnie wpisuje sie w we wciaz zywa teorie "jezuickiego spisku", niemal dokladnego odpowiednika naszych "zydow i masonow", a raczej pierwowzoru, bo byla ona takze bardzo popularna w Polsce szlacheckiej. jesli nie wierzysz, ze jest wciaz zywa, to prosze bardzo - mozesz sobie np. tutaj: www.mail-archive.com/ctrl@listserv.aol.com/msg39515.html poczytac o tym, ze historia usa to wielki jezuicki spisek, siagajacy naszych czasow (Clinton to wychowanek jezuitow, etc.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzdury! i reszta z Was tez IP: *.px.pl 25.01.05, 18:27 widze, ze reszta z Was tez nie czyta albo nie rozumie tego, na co odpowiada. opamietajcie sie ludzie, jak bedziecie dalej tak naiwni jak dzieci i nie bedziecie potrafili zrozumiec, o co naprawde chodzi w jakiejs sprawie, to byle palant Wam wkreci co tylko bedzie chcial. pastor tropiacy sekty, nalezacy do partii konserwatywnej to typowy przedstawiciel euro-ateisto-islamofilskich-hom o-lewakow? LOL! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Wieksza plame GW dala z Blunkettem - to b.HOME IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:25 OFFICE, Ministerstwo Spraw Wewnetrznych. I Minister - "slepa sprawiedliwosc", jak go tu zwano... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Jesli Times to napewno ANGLIKANIZM. Protestantyzm IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:24 jest szkocki (stad i w Ulsterze - kolonizacja szkocka po Cromwellu).Anglikanizm z protestantyzmem nic wspolnego nie ma: to katolicyzm w liturgi (przynajmniej tej do XVII wieku), ale bez papieza Odpowiedz Link Zgłoś
ianek70 Re: Jesli Times to napewno ANGLIKANIZM. Protestan 25.01.05, 20:18 Gość portalu: . napisał(a): > jest szkocki (stad i w Ulsterze - kolonizacja szkocka po Cromwellu).Anglikanizm > > z protestantyzmem nic wspolnego nie ma: to katolicyzm w liturgi (przynajmniej > tej do XVII wieku), ale bez papieza anglikanizm to jeden nurt protestantyzmu, szkocka wersja to prezbiterianizm - bez biszkupów i hierarchii, bo bogowie stworzyli nas równych Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk JA JESTEM ANGLIKANINEM, WYBACZ... 26.01.05, 00:52 Jasne, ze upraszczam, ale anglikanin do protestantyzmu sie nie przyzna, do Lutra mamy podobny stosunek jak katolicy: nie zapominaj, KIEDY Henryk VIII obrazil sie na KK. A jesli mowa o Szkotach fakt - prezbiterianie (i to jest odlam protestantyzmu) - Kocham Arabow w Arabii. Odpowiedz Link Zgłoś
aska-polka na Wyspach Brytyjskich 25.01.05, 18:48 Gość portalu: homofob i rasista napisał(a): > Kolejny przyklad 'tolerancji' euro-pedalo-lewakow ? CIEKAWE CZY ZA PRAWICY MINISTREM BĘDZIE URBAN LUB MADALENA ŚRODA?? A MOŻE BIEDROŃ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: na Wyspach Brytyjskich IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:56 Wybrali na ministra a. osobe z wlasnej partii i b. bo miala kwalifikacje. Teraz okazuje sie, ze pielegnuje znienawidzona kulture zachodu, to trzeba ja zniszczyc. A co do aborcji - nie o tym tu mowa, pisz na innym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meg Re: na Wyspach Brytyjskich IP: *.elknet.pl / 80.48.227.* 25.01.05, 19:05 Aśka jesteś jakaś inna, taka dziwna. Co Ciebie tak boli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski + ASKA O CO CI WLASCIWIE CHODZI ??? IP: *.dip.t-dialin.net 25.01.05, 18:59 To jest temat polityczny.Co nas interesuje twoja walka z niemowletami. W ramach protestu zwolaj swoje popleczniczki,zajdzcie grupowo w ciaze,i grupowo usuncie.Taki maly Holocoust,zeby inni zwrocili na was uwage! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . BLUNKETT TO B. MINISTER SPRAW WEWNETRZNYCH, IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:04 HOME OFFICE!!! Ludzie, ratunku, tego wybiorczego i dezinformujacego gowna juz nie da sie czytac!!! A blagam od lat GW by sie, kretyni, w koncu nauczyli angielskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Bycie "katolem" jest niepoprawne politycznie... IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 19:38 ... w chwili obecnej i nie w modzie - inna sprawa ma sie z pokojowymi wyznawcami islamu. A moze by tak jakiegos muzulmanina na jej stanowisko? W koncu maja ich tam pare milionow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boob Re: Cos tym Anglikom wyraznie pomylilo sie tym IP: *.ny325.east.verizon.net 25.01.05, 19:53 razem. Cos tak mi sie wydaje, ze "Opus Dei" jest organizacja masonska. Ta pani moze nawet o tym nie wiedziec i byc nieswiadoma ofiara... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Alez w UK NIE MA ZADNEGO SKANDALU; to GW 26.01.05, 00:55 jak zwykle bredzi - jest za to wolnosc slowa, opinii i wielosc pogladow w mediach i w spoleczenstwie...O co zaklad, ze "irlandzki" Independent bedzie mial calkowicie inna opinie o tej pani minister, nizli Times? Skandal to byl z kochankami Blunketta (scislej: filipinskimi nianiami tych kochanek). Mysle, ze Times wyciagnal katolicyzm, bojac sie - bo politically correct - zaatakowac IRLANDZKOSC tej pani. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Nie matt - bycie IRLANDKA w brytyjskim rzadzie. 26.01.05, 00:57 Ale zaatakowanie narodowosci byloby tragicznie incorrect. Stad i to Opus Dei... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jkmjkm tzw."oświecona Europa" zmierza w jakąś dziwną IP: *.spray.net.pl 25.01.05, 20:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arahat opus dei to sekta zagrazajaca wolnosci swiata IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.01.05, 21:28 w wyborze swojego cielca ktoremu oddawalby czesc. Wywalic babe ., niech zajmie sie swoimi dzieciakami...u nas tez byla wal- nawiedzona duchem swietym i co??? zniknela gdy poczula kase...misja w kraju skonczyla sie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klkak ...a jej czlonkowie zatruwaja studnie, tak? IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 00:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smiejacy sie range81-156.btcentralplus.com prawda cie boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 23:54 brak ci argumentow wiec sie wsciekasz ze ktos powtarza dobry i zgodny z prawda tekst, od rasizmu juz wyjezdzasz ale jakos nie przeszkadza ci to ze w takim Sudanie rasizm kwitnie a do tego niewolnictwo sie uprawia czyli cos co tacy pseudo ludzie jak ty przypisują tylko ameryce. Nie pisz o rasizmie skoro nie rozumiesz islamofaszyzmu i przyjmij z godnoscia argumenty a i ostrzegam przed grozbami oraz ustawianiem kto tu moze byc a kto nie bo sobiue bedziesz msuiał poszukac nwego forum! Co wiecej jestes tak niedorozwinety/a ze sam pokazujesz ze jednak R ma racje oto twoj post w ktorym uswiadomiłes nas ze lewacy tryzmaja z islamem forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=19855394&a=19859499 poniewaz minister sie wtracał głownie do muzułamnow wiec go uciszono. ps. Chirac to mimo wszystko prawicowy polityk co jest i dlamnie dziwne i nie zrozumiałe poczytaj o tym popluczyno. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Gowno prawda - rozszczekaly sie lewackie media. 26.01.05, 01:00 ALE PRZEPIS DZIALA I O TO CHODZI - NIE UCZ OJCA DZIECI ROBIC, Polaku - zdalnie sterowany medialnie. Nb. wiem, CO Polakow na Wyspach boli najbardziej: ze ich bossem jest zazwyczaj Hindus czy Pakistanczyk, ze o Bengalezach nie wspomne... I R do takich sfrustrowanych Polakow wlasnie nalezy. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk PS: TO NIE BYL "MINISTER BLUNKETT" TUMANIE 26.01.05, 01:01 (ten byl od Home Office); MOWIE O GLOWNYM KURATORZE UK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klkak A wiec to jest ta slynna "europejska tolerancja"!! IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 00:37 Myslalem, ze w Europie nie przesladuja juz za poglady i przynaleznosc religijna. Okazuje sie, ze to JUZ NIEPRAWDA! Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk A KTO ci powiedzial, ze Wyspy sa Europa? 26.01.05, 01:03 Tu poszlo o IRLANDZKOSC pani Minister, ale "po nacji" zaatakowac byloby politically incorrect, wygrzebano wiec Opus dei... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klkak Ale sa Unii, no nie? A "europejska tolerancja" ma IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 01:14 tyle wspolnego z Europa co kielbasa krakowska z Krakowem. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Sa. Ale w momencie przystapienia to nie byla 26.01.05, 01:17 jeszcze UNIA FRANKO-GERMANSKA ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klkak Cos Ty, wlasnie ze od poczatku taka byla! IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 01:19 Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Malgosia Thatcher niby ostrzegala...Niemniej ow 26.01.05, 02:36 priorytet nie mial mocy konstytucyjnej, a to nam grozi. Ciekawe JAK zaglosuja nesze narody w referendum konstytucyjnym? Przyjmiesz zaklad? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klkak Polacy pewnie zaglosuja za konstytucja UE...jak im IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 05:07 sie zechce ruszyc tylek, zeby pojsc na glosowanie. Bo, podobnie jak inne narody europejskie, Polacy stracili "jaja" w czasie II wojny (i komunizmu) i wola byc do bolu konformistyczni, nie narazac sie i bron Boze nie wchodzic w zaden konflikt z nikim. Nawet gdyby to mialo sie dla nich skonczyc zle w dluzszej perspektywie. A skoro propaganda jest taka, ze "cala Europa jest za" no to my tez nie mzoemy sie za nic wychylic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. The pot is calling a kettle black... IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 05:08 ... - i ty masz czelnosc oskarzac kogos o ksenofobie? Uprzatnij swoje zafajdane, brytyjskie podworko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Atlantyk Katolicka fundamentalistka najbliższa Blairowi IP: *.urpl.gov.pl / *.unused.zigzag.pl 26.01.05, 08:01 Nie ma chyba lepiej pasującego do labourzystowskiego rządu kandydata, niż ortodoksyjny katolik z Opus Dei. Na dokładkę powinien jeszcze należeć do IRA. Ta pani przypomina co nieco Hannę Gronkiewicz-Waltz. Biorąc pod uwagę postawę naszych władz wobec Kościoła można się dziwić, że wzorem Tonyego Blaira nasz premier nie zaproponował jeszcze pani Waltz jakiegoś ministerialnego stołka w swoim rządzie. Teraz jest już za późno, ponieważ ta pani po skończonej kadencji w zachodnim banku sama podobno szykuje się na premiera. Na tę okoliczność odnaleziono już jakoby teczkę Rokity, mającą skutecznie wyeliminować go z gry. Jedno można z pewnością stwierdzić - zarówno w Polsce jak w Wielkiej Brytanii lewica ma ciężko narąbane. Odpowiedz Link Zgłoś
pl.adex W Anglii ludzie czytaja ksiazki 26.01.05, 12:31 Widac z tego artykulu ze w Wielkiej Brytanii ludzie czytaja ksiazki i wierza w co jest tam napisane.Widac wiec jakim autorytetem moralnym jest tam nasz papiez ktory reprezentuje organizacje religijna ktora wedlug tej powiesci jest w stanie mordowac niewinnych ludzi tylko dlatego zeby prawda nie wyszla na jaw i to jest tragiczne ze inteligentni ludzie w to wierza i utozsamiaja kosciol katolicki z banda lobuzow. Odpowiedz Link Zgłoś