Dodaj do ulubionych

Minister krytykowana na Wyspach Brytyjskich za ...

IP: 64.201.13.* 25.01.05, 17:29
Kolejny przyklad 'tolerancji' euro-pedalo-lewakow ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ted Re: Minister krytykowana na Wyspach Brytyjskich z IP: 194.29.143.* 25.01.05, 17:36
      Naukowcy angielscy podobno są zaalarmowani mocną wiarą Ruth Kelly. Pytanie
      tylko, którzy naukowcy? Pewnie ci, którzy uprawiają agresywną lewacką
      propagandę. Jeżeli się jedzie przez wieś, to słychać tylko wściekłe ujadanie
      psów. Ludzi, z którymi można by porozmawiać trzeba poszukać. Oni nie ujadają.
      • Gość: brytol Re: Minister krytykowana na Wyspach Brytyjskich z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 17:57
        naukowiec nie uprawia progandy, zajmuje się zwykle nauką, oczywiście nie mówimy
        o polszy, tylko o cywilizowanych krajach
        • Gość: cezar brytolu a raczej prytolu (od chlania pryt czyli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 18:10
          jaboli)! Co to takiego proganda? Oczywiście jeśli "Polsza" to nie cywilizowany
          kraj, to pewnie tym cywilizowanym według ciebie jest uwielbiana Rassija? Daj ci
          Panie Boże zdrowie, bo na rozum i tak za późno!!
          • aska-polka CIEKAWE CZY ZA PRAWICY MINISTREM BĘDZIE URBAN LUB 25.01.05, 18:46
            MADALENA ŚRODA??
            A MOŻE BIEDROŃ?

            Gość portalu: homofob i rasista napisał(a):

            > Kolejny przyklad 'tolerancji' euro-pedalo-lewakow ?
            • Gość: Klkak Za AWS-u premierem byl protestant, a nie katolik! IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 00:44
              Czyzbys o tym nie wiedziala?
        • Gość: viking Podaj gosciu przyklady... IP: 194.22.121.* 26.01.05, 02:33
          Wymien chociarz jeden cywilizowany kraj........................... ......
          Cicho jakos jest.
          Ale cie zatkalo, znawco prawdy.
      • ianek70 Naukowcy zaalarmowani mocną wiarą 25.01.05, 19:10
        Kopernik też był zaalarmowany wiarą katolików, ale on był heretykiem.
    • Gość: brytol Minister niemal wyrzucona, jak czytam w gazetach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 17:56
      ja bym tę minister wyrzucił bez pytania, dlatego właśnie wyjechałem z polszy,
      żeby mieć spokój od czarnych sukienek, przede wszystkim tych przebranych za kobiety
      • Gość: . Nie wyjechales. I prasa UK milczy - ni slowa o IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:07
        ustapieniu. Sam sobie poczytaj dzisiejsze wydania:
        www.timesonline.co.uk/
        www.independent.co.uk/
        www.guardian.co.uk/
        www.mirror.co.uk/
    • Gość: Katolik Polski + HOMO,PEDOFILE I ATEISCI ZRUJNUJA EUROPE IP: *.dip.t-dialin.net 25.01.05, 17:56
      Kiedy w USA ludzie odnajduja na nowo wartosci moralne,
      Europe zalewa fala homoseksualizmu,mordowania dzieci
      i lewactwa.Parlament europejski sklada sie juz z frakcji
      homo i lewicy.
      Najlepszy brytyjski minister jest homoseksualny,
      zaklada sobie plastikowa torbe na glowe,
      onanizuje sie i dusi sie paskiem.Na smierc.
      Dobranoc Panstwu !
    • Gość: R. Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescijanie!! IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 17:58
      Jakos nikomu z lewakow to nie przeszkadza, ze Muzulmanie modla sie piec razy na
      dzien, lamia prawa kobiet, przesladuja innowiercow itd. To w koncu
      multikuluralism, wzbogacienie Europy o nowe cywilizacje. Ale kiedy ktos raz na
      tydzien do kosciola chodzi, to juz przestepstwo, religijny fundamentalism.

      Lewactwo nie dopuszcza Chrzescijan do panstwowych zawodow, nawet kiedy sa lepsi
      niz inni kandydaci. To jedyna naprawde przesladowana grupa w UE. Tacy
      Muzulmanie tutaj kwitna, i to za panstwowe pieniadze.

      Trzeba wstepowac do partii, to jedyna nadzieja, ze nas w naszej wlasnej
      ojczyznie zaakcepuja, kazdy sam dla siebie nie ma szans.
      • Gość: homofob i rasista Re: Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescija IP: 64.201.13.* 25.01.05, 18:27
        Gdyby pani minister byla:
        1. Czarna
        2. Muzu
        3. Lesba
        4. Feministka
        To wszystko byloby 'tolerancyjnie' CACY, i nie daj Bog(lub Robespiere dla was
        ateistow) ktos smialby jeknac ze cos nie tak, zaraz zostalby zagryziony
        jako 'ciemniak', 'fundamentalista', 'fanatyk', 'homofob' i 'rasista'
        przez 'tolerancyjny', lewacki tlum !
        • Gość: R. Re: Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescija IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:32
          Niestety musze sie zgodzic! Tak to jest! A samemu nie ma sie szans na wygrana w
          walce z lewactwem, bo jak? Dlatego pozostaje partia albo jakies inne
          organizacje religijno-polityczne. W Ameryce to sa Republikanie, w Europie juz
          trudniej znalezc ich odpowiednik. Partie prawicowe z cala pewnoscia, ale albo
          sa slabe, albo tez knuja cos z mahmutami, jak np. Chirac. A moze tak wlasnie
          Opus Dei, kto wie?
          • Gość: homofob i rasista Re: Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescija IP: 64.201.13.* 25.01.05, 18:52
            ...a odkad to Czyrak jest 'prawicowy' ?
            To kabotyn, kretyn i megaloman !
            • Gość: . Od czasu, kiedy R. buzie rozwarl - nie widzisz, ze IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:13
              to jakis idiota?
          • Gość: . Kilroy-Silk na ciebie czeka - potrzeba mu wiecej.. IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:12
            chamow i proli do jego przyszlej partii.CO cos takiego jak ty na jakiekolwiek
            brytyjskiej uczelni robi? Przeciez ty nawet polskim nie wladasz.
            • Gość: R. Re: Kilroy-Silk na ciebie czeka - potrzeba mu wie IP: *.lib.uea.ac.uk 25.01.05, 19:51
              Twoje wypowiedzi to kompletne dno, nie ma co z toba gadac, szkoda nerwow!
              • kropekuk INTELIGENCJI ci po prostu brakuje. I WIEDZY O UK 26.01.05, 00:48

                • Gość: Matt K. Tobie tez. Twoja wypowiedz o tym swiadczy... IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 05:03
                  ... - jestes po prostu niezbyt skromny i zakompleksiony. Nadrabiasz to
                  wrzaskiem i samochwalstwem...
        • homofob_i_rasista Jak tak mozna, tylko kato-pedofile i amerykanskie 25.01.05, 18:48
          krowo-yeby sa w tej euro-rzeszy przesladowane, to jak przesladowania Zydow
          przez Hitlera!
          • Gość: . R. pieprzy - glownemu inspektorowi szkolnictwa (i IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:16
            Ministerstwu) wlasnie pare dni temu sie oberwalo od lewactwa za wtracanie sie w
            sprawy szkol wyznaniowych, glownie MUZULMANSKICH. I co? Muslimy pokrzyczaly, a
            PRAWO DZIALA.
        • Gość: . Papistka i Irlandka to, jak na brytyjski rzad,moze IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:11
          jednak ciut przyduzo - starcza, ze inne czolowe stanowiska w UK obsadzone sa
          przez Irlandczykow (i z Six Counties, i Eire), poczynajac od najglowniejszego
          szefa policji...
      • Gość: . NIE CHRZESCIJANIE, TYLKO PAPISCI. Po co zes IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:09
        do Anglii przyjechal, skoro tradycyjny stosunek tubylcow do papistow niezbyt ci
        odpowiada?
    • Gość: R. Jedyna grupa przesladowana w UE sa chrzescijanie!! IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 17:59
      Jakos nikomu z lewakow to nie przeszkadza, ze Muzulmanie modla sie piec razy
      na
      dzien, lamia prawa kobiet, przesladuja innowiercow itd. To w koncu
      multikuluralism, wzbogacienie Europy o nowe cywilizacje. Ale kiedy ktos raz na
      tydzien do kosciola chodzi, to juz przestepstwo, religijny fundamentalism.

      Lewactwo nie dopuszcza Chrzescijan do panstwowych zawodow, nawet kiedy sa lepsi
      niz inni kandydaci. To jedyna naprawde przesladowana grupa w UE. Tacy
      Muzulmanie tutaj kwitna, i to za panstwowe pieniadze.

      Trzeba wstepowac do partii, to jedyna nadzieja, ze nas w naszej wlasnej
      ojczyznie zaakcepuja, kazdy sam dla siebie nie ma szans.
      • Gość: . Nie powtarzaj sie, kretynie, bo cie znajde. I kopa IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:17
        w tylek dostaniesz - nie tolerujemy jawnego rasizmu, nie wiesz?
        • Gość: R. A co teraz ty wyprawiasz? Jak to nie rasizm to co? IP: *.lib.uea.ac.uk 25.01.05, 19:53
          Won do mahmutow, bedziesz wsrod swoich!
          • Gość: . Nie powiedzialem, ze cie kopne w POLSKI tylek. IP: *.range81-156.btcentralplus.com 26.01.05, 00:40
            A wiec to nie jest rasizm wg. prawa (precedensow) UK, tudziez Unii Europejskiej.
        • Gość: Matt K. [...] IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:27
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • kropekuk No wiec sie zaloguje, idioto! 26.01.05, 00:43
            Niemniej wkurza mnie, gdy Polaczek w UK sie rzadzi...A szefa ma Pakistanczyka;)
            • Gość: Matt K. Ty nawet, glabie popaprany, nie mozesz wyniuchac IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 04:25
              ... skad jestem. A na krzyk to mozesz brac swoich "pakis" - u mnie, gdzie
              mieszkam, ze swieca ich szukac...
    • Gość: cezar Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycznym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 18:07
      to nikt by nie reagował! A gdyby jeszcze do tego była wojującą
      feministką-idiotką, w dodatku lesbijką, należała przy okazji do partii
      komunistycznej i chodziła w koszulce z wujkiem Che no i oczywiście pomstowała
      przy każdej okazji na USA to byłaby pozytywną bohaterką mediów nr 1!!!!
      • Gość: R. Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:22
        Dlatego ze lewactwo kontroluje wszystkie duze gazety i stacje telewizyjne, z
        Wybiorcza wlacznie. Akty przesladowan wobec innych przedstawiaja jako
        potepowosc.
        A Opus Dei to organizacja zajmujaca sie chrzescijanska religia, mam kilku
        znajomych nalezacych do niej i jakos wszyscy to normalni ludzie. Sam
        zastanawiam sie, czy wstapic do Opus Dei, ta nagonka lewactwa na Chrzescijan ma
        na mnie odwrotny efekt. Zamiast sam zaczynac ziac jadem, jak lewicowcy, juz
        lepiej wstapie.
        Wybiorcza pisze, ze Opus Dei to sekta, szkodliwa dla ludzi. Skoro tak, to
        dlaczego udalo sie tej pani wychowyac czworke dzieci i zostac ministrem???
        Jesli to by byla sekta, takich sukcesow by nie miala. Lewica dyskryminuje
        Chrzescijan, powtarzam, a powod sie na pewno jakis tam znajdzie!
        • Gość: . it.support@uea.ac.uk Serio cie poszukac? IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:19
      • ianek70 Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz 25.01.05, 18:35
        imponująca lista stereotypów, wieśniaku, ale zapomniałeś dodać do niej bzdury o
        Żydach i masonach
        • Gość: R. Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:46
          Oj, Janek, to juz nie sterotypy, to realia.
          • Gość: . Guzik prawda, ksenofobie...Nie masz obywatelstwa, IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:21
            nie masz prawa glosu, a wiec wara od polityki brytyjskiej - zrob porzadek z
            terrorystami czeczenskimi (tez Muslimy) we wlasnym kraju.
            • Gość: Matt K. Za to ty masz-ozeniles sie z jakas rozmazana pinda IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:38
              ... z Albionu dla paszportu, ot i wszystko...
              • Gość: . Ozenilem sie z POLSKA "pinda" - jak Davies i paru IP: *.range81-156.btcentralplus.com 26.01.05, 00:41
                innych z bieglym polskim...
                • Gość: Matt K. No to jej wspolczuje... IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 04:27
          • ianek70 Re: Gdyby działała w islamskim kółku terrorystycz 25.01.05, 20:08
            To realia w W. Brytanii, tak? Ciekawe, bo spędziłem tam 23 lata i jakoś tego
            nie zauważyłem, choć nie wykluczam, że jakiś kapustożerczy bałwochwalca wie
            lepiej.
            • kropekuk A ja sie tu URODZILEM PONAD 35 LAT TEMU!!! 26.01.05, 00:49
              ALE POLAK NA SAKSACH WIE LEPIEJ!
        • Gość: . Wiesniak niewiarygodny - ja fallusa znajde, wstyd IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:20
          dla Polski i Polakow, dobic!
          • Gość: Matt K. Sek w tym, ze ty musisz swojego fallusa szukac... IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:30
            ... po prostu nic nie znalazles po otwarciu rozporka...
            • kropekuk No i co? Czujesz sie po tym poscie madrzejszy i 26.01.05, 00:44
              plodniejszy? Polskie ksenofibiczne zero...
              • Gość: Matt K. Kochasz Arabow w Arabii? IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 04:22
                Chyba w Eurabii, skundlony megalomanie.

                PS. A kompleksow nizszosci nie mam, jak ty - po prostu bylem madrzejszy przed
                nadaniem postu...
    • Gość: Owieczka KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.01.05, 18:12

      Głęboko wierzący katolicy przez stulecia wyznaczali granice
      co jest, a co nie jest słuszną nauką (zgodną z ewangelicznymi mitami)
      najczęściej za pomocą STOSÓW.

      Gdyby głęboko wierzący katolicy przez wiele wieków
      nie rządzili (współrządzili) cywilizowanym światem,
      byli byśmy dzisiaj przynajmniej w XXII wieku.

      Nie tak dawno Isaac Newton nie mógł prowadzić swoich badań
      bez ochrony króla Anglii przed kontrolą KK.
      • Gość: wujcio Re: KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 18:26
        Gość portalu: Owieczka napisał(a):
        Gdyby głęboko wierzący katolicy przez wiele wieków
        > nie rządzili (współrządzili) cywilizowanym światem,
        > byli byśmy dzisiaj przynajmniej w XXII wieku.

        Znaczy się, czas by szybciej płynął, czy tylko zmieniliśmy kalendarz? Zauważ, że
        muzułmanie są dopiero w czternastym wieku, a Żydzi już w szósty tysiącleciu.

        Nie tak dawno Isaac Newton nie mógł prowadzić swoich badań
        > bez ochrony króla Anglii przed kontrolą KK.

        To znaczy, że król musiał chronić Newtona przed KK w protestanckiej Anglii,
        gdzie katolicy nie mieli nawet podstawowych praw i byli prześladowaną mniejszością?

        Bez wątpienia jesteś bardzo głupią owieczką.
        • Gość: Owieczka Re: KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.01.05, 19:13
          Wujciu

          Należysz do tej grupy ziomków, którzy nie rozumieją co czytają i co się do nich
          mówi.

          Współczuję
      • Gość: R. Re: KK hamulcowym postępu i rozwoju IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:27
        Tak sie sklada, ze wtedy na Wyspach katolicyzm by zabroniony, Newton nie mogl
        byc obserwowany przez kosciol katolicki, bo go tutaj nie bylo!!!!

        Gdyby dluzej rzadzilo lewactwo, mielibysmy w Unii Eurabie lub kalifat, i dawno
        bylibysmy w VII wieku.

        Wiara jest moralna ostoja, ktora pomaga przebrnac przez zycie. Mozna byc
        religijnym i naukowcem, prawie wszyscy mieli takie nastawienie, w tym Newton.
      • Gość: Matt K. Jestes bardzo tchorzliwa owieczka... IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 20:35
        ... - zawsze to bezpieczniej krytykowac kosciol katolicki od bardziej
        pokojowych religii...
    • Gość: bzdury! czytaj lub mysl, a najlepiej jedno i drugie IP: *.px.pl 25.01.05, 18:15
      nie wiem, czy Ty nie umiesz czytac, czy nie chce ci sie myslec? przeciez to wlasnie pani minister jest lewicowa, a polityczna krytyka spotyka ja z prawej, a nie z lewej strony sceny politycznej! przeciez tu chodzi o walke PROTESTANTYZM (a nie atezim) vs rzymskokatolicyzm. pozostalosci tradycyjnej niecheci do "papistow" w krajach protestanckich, a zwlaszcza anglosaskich, nigdy do konca nie zaniknely, a juz opus dei idealnie wpisuje sie w we wciaz zywa teorie "jezuickiego spisku", niemal dokladnego odpowiednika naszych "zydow i masonow", a raczej pierwowzoru, bo byla ona takze bardzo popularna w Polsce szlacheckiej. jesli nie wierzysz, ze jest wciaz zywa, to prosze bardzo - mozesz sobie np. tutaj: www.mail-archive.com/ctrl@listserv.aol.com/msg39515.html poczytac o tym, ze historia usa to wielki jezuicki spisek, siagajacy naszych czasow (Clinton to wychowanek jezuitow, etc.)
      • Gość: bzdury! i reszta z Was tez IP: *.px.pl 25.01.05, 18:27
        widze, ze reszta z Was tez nie czyta albo nie rozumie tego, na co odpowiada. opamietajcie sie ludzie, jak bedziecie dalej tak naiwni jak dzieci i nie bedziecie potrafili zrozumiec, o co naprawde chodzi w jakiejs sprawie, to byle palant Wam wkreci co tylko bedzie chcial. pastor tropiacy sekty, nalezacy do partii konserwatywnej to typowy przedstawiciel euro-ateisto-islamofilskich-hom o-lewakow? LOL!
        • Gość: . Wieksza plame GW dala z Blunkettem - to b.HOME IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:25
          OFFICE, Ministerstwo Spraw Wewnetrznych. I Minister - "slepa sprawiedliwosc",
          jak go tu zwano...
      • Gość: . Jesli Times to napewno ANGLIKANIZM. Protestantyzm IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:24
        jest szkocki (stad i w Ulsterze - kolonizacja szkocka po Cromwellu).Anglikanizm
        z protestantyzmem nic wspolnego nie ma: to katolicyzm w liturgi (przynajmniej
        tej do XVII wieku), ale bez papieza
        • ianek70 Re: Jesli Times to napewno ANGLIKANIZM. Protestan 25.01.05, 20:18
          Gość portalu: . napisał(a):

          > jest szkocki (stad i w Ulsterze - kolonizacja szkocka po
          Cromwellu).Anglikanizm
          >
          > z protestantyzmem nic wspolnego nie ma: to katolicyzm w liturgi (przynajmniej
          > tej do XVII wieku), ale bez papieza
          anglikanizm to jeden nurt protestantyzmu, szkocka wersja to prezbiterianizm -
          bez biszkupów i hierarchii, bo bogowie stworzyli nas równych
          • kropekuk JA JESTEM ANGLIKANINEM, WYBACZ... 26.01.05, 00:52
            Jasne, ze upraszczam, ale anglikanin do protestantyzmu sie nie przyzna, do
            Lutra mamy podobny stosunek jak katolicy: nie zapominaj, KIEDY Henryk VIII
            obrazil sie na KK. A jesli mowa o Szkotach fakt - prezbiterianie (i to jest
            odlam protestantyzmu)

            -
            Kocham Arabow w Arabii.
    • homofob_i_rasista Gonic kato-pedofilow z Europy! 25.01.05, 18:44
    • aska-polka na Wyspach Brytyjskich 25.01.05, 18:48
      Gość portalu: homofob i rasista napisał(a):

      > Kolejny przyklad 'tolerancji' euro-pedalo-lewakow ?

      CIEKAWE CZY ZA PRAWICY MINISTREM BĘDZIE URBAN LUB MADALENA ŚRODA??
      A MOŻE BIEDROŃ?
      • Gość: R. Re: na Wyspach Brytyjskich IP: *.cpc.uea.ac.uk 25.01.05, 18:56
        Wybrali na ministra a. osobe z wlasnej partii i b. bo miala kwalifikacje. Teraz
        okazuje sie, ze pielegnuje znienawidzona kulture zachodu, to trzeba ja
        zniszczyc.

        A co do aborcji - nie o tym tu mowa, pisz na innym forum.
      • Gość: meg Re: na Wyspach Brytyjskich IP: *.elknet.pl / 80.48.227.* 25.01.05, 19:05
        Aśka jesteś jakaś inna, taka dziwna.
        Co Ciebie tak boli?
    • Gość: Katolik Polski + ASKA O CO CI WLASCIWIE CHODZI ??? IP: *.dip.t-dialin.net 25.01.05, 18:59
      To jest temat polityczny.Co nas interesuje twoja walka z niemowletami.
      W ramach protestu zwolaj swoje popleczniczki,zajdzcie
      grupowo w ciaze,i grupowo usuncie.Taki maly Holocoust,zeby
      inni zwrocili na was uwage!
    • Gość: . BLUNKETT TO B. MINISTER SPRAW WEWNETRZNYCH, IP: *.range81-156.btcentralplus.com 25.01.05, 19:04
      HOME OFFICE!!! Ludzie, ratunku, tego wybiorczego i dezinformujacego gowna juz
      nie da sie czytac!!! A blagam od lat GW by sie, kretyni, w koncu nauczyli
      angielskiego...
    • Gość: Matt K. Bycie "katolem" jest niepoprawne politycznie... IP: *.gv.shawcable.net 25.01.05, 19:38
      ... w chwili obecnej i nie w modzie - inna sprawa ma sie z pokojowymi
      wyznawcami islamu.

      A moze by tak jakiegos muzulmanina na jej stanowisko? W koncu maja ich tam pare
      milionow...
      • Gość: boob Re: Cos tym Anglikom wyraznie pomylilo sie tym IP: *.ny325.east.verizon.net 25.01.05, 19:53
        razem. Cos tak mi sie wydaje, ze "Opus Dei" jest organizacja masonska. Ta pani
        moze nawet o tym nie wiedziec i byc nieswiadoma ofiara...
        • kropekuk Alez w UK NIE MA ZADNEGO SKANDALU; to GW 26.01.05, 00:55
          jak zwykle bredzi - jest za to wolnosc slowa, opinii i wielosc pogladow w
          mediach i w spoleczenstwie...O co zaklad, ze "irlandzki" Independent bedzie
          mial calkowicie inna opinie o tej pani minister, nizli Times?
          Skandal to byl z kochankami Blunketta (scislej: filipinskimi nianiami tych
          kochanek).
          Mysle, ze Times wyciagnal katolicyzm, bojac sie - bo politically correct -
          zaatakowac IRLANDZKOSC tej pani.
      • kropekuk Nie matt - bycie IRLANDKA w brytyjskim rzadzie. 26.01.05, 00:57
        Ale zaatakowanie narodowosci byloby tragicznie incorrect. Stad i to Opus Dei...
    • Gość: jkmjkm tzw."oświecona Europa" zmierza w jakąś dziwną IP: *.spray.net.pl 25.01.05, 20:21
    • Gość: arahat opus dei to sekta zagrazajaca wolnosci swiata IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.01.05, 21:28
      w wyborze swojego cielca ktoremu oddawalby czesc. Wywalic babe ., niech zajmie
      sie swoimi dzieciakami...u nas tez byla wal- nawiedzona duchem swietym i co???
      zniknela gdy poczula kase...misja w kraju skonczyla sie....
      • Gość: Klkak ...a jej czlonkowie zatruwaja studnie, tak? IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 00:58
    • Gość: smiejacy sie range81-156.btcentralplus.com prawda cie boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.05, 23:54
      brak ci argumentow wiec sie wsciekasz ze ktos powtarza dobry i zgodny z prawda
      tekst, od rasizmu juz wyjezdzasz ale jakos nie przeszkadza ci to ze w takim
      Sudanie rasizm kwitnie a do tego niewolnictwo sie uprawia czyli cos co tacy
      pseudo ludzie jak ty przypisują tylko ameryce.
      Nie pisz o rasizmie skoro nie rozumiesz islamofaszyzmu i przyjmij z godnoscia
      argumenty a i ostrzegam przed grozbami oraz ustawianiem kto tu moze byc a kto
      nie bo sobiue bedziesz msuiał poszukac nwego forum!

      Co wiecej jestes tak niedorozwinety/a ze sam pokazujesz ze jednak R ma racje
      oto twoj post w ktorym uswiadomiłes nas ze lewacy tryzmaja z islamem

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=19855394&a=19859499
      poniewaz minister sie wtracał głownie do muzułamnow wiec go uciszono.

      ps. Chirac to mimo wszystko prawicowy polityk co jest i dlamnie dziwne i nie
      zrozumiałe poczytaj o tym popluczyno.
      • kropekuk Gowno prawda - rozszczekaly sie lewackie media. 26.01.05, 01:00
        ALE PRZEPIS DZIALA I O TO CHODZI - NIE UCZ OJCA DZIECI ROBIC, Polaku - zdalnie
        sterowany medialnie.
        Nb. wiem, CO Polakow na Wyspach boli najbardziej: ze ich bossem jest zazwyczaj
        Hindus czy Pakistanczyk, ze o Bengalezach nie wspomne... I R do takich
        sfrustrowanych Polakow wlasnie nalezy.
      • kropekuk PS: TO NIE BYL "MINISTER BLUNKETT" TUMANIE 26.01.05, 01:01
        (ten byl od Home Office); MOWIE O GLOWNYM KURATORZE UK.
    • Gość: Klkak A wiec to jest ta slynna "europejska tolerancja"!! IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 00:37
      Myslalem, ze w Europie nie przesladuja juz za poglady i przynaleznosc
      religijna. Okazuje sie, ze to JUZ NIEPRAWDA!
      • kropekuk A KTO ci powiedzial, ze Wyspy sa Europa? 26.01.05, 01:03
        Tu poszlo o IRLANDZKOSC pani Minister, ale "po nacji" zaatakowac byloby
        politically incorrect, wygrzebano wiec Opus dei...
        • Gość: Klkak Ale sa Unii, no nie? A "europejska tolerancja" ma IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 01:14
          tyle wspolnego z Europa co kielbasa krakowska z Krakowem.
          • kropekuk Sa. Ale w momencie przystapienia to nie byla 26.01.05, 01:17
            jeszcze UNIA FRANKO-GERMANSKA ;)
            • Gość: Klkak Cos Ty, wlasnie ze od poczatku taka byla! IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 01:19
              • kropekuk Malgosia Thatcher niby ostrzegala...Niemniej ow 26.01.05, 02:36
                priorytet nie mial mocy konstytucyjnej, a to nam grozi. Ciekawe JAK zaglosuja
                nesze narody w referendum konstytucyjnym? Przyjmiesz zaklad?
                • Gość: Klkak Polacy pewnie zaglosuja za konstytucja UE...jak im IP: *.dc.dc.cox.net 26.01.05, 05:07
                  sie zechce ruszyc tylek, zeby pojsc na glosowanie. Bo, podobnie jak inne narody
                  europejskie, Polacy stracili "jaja" w czasie II wojny (i komunizmu) i wola byc
                  do bolu konformistyczni, nie narazac sie i bron Boze nie wchodzic w zaden
                  konflikt z nikim. Nawet gdyby to mialo sie dla nich skonczyc zle w dluzszej
                  perspektywie. A skoro propaganda jest taka, ze "cala Europa jest za" no to my
                  tez nie mzoemy sie za nic wychylic.
        • Gość: Matt K. The pot is calling a kettle black... IP: *.gv.shawcable.net 26.01.05, 05:08
          ... - i ty masz czelnosc oskarzac kogos o ksenofobie? Uprzatnij swoje
          zafajdane, brytyjskie podworko...
    • Gość: Atlantyk Katolicka fundamentalistka najbliższa Blairowi IP: *.urpl.gov.pl / *.unused.zigzag.pl 26.01.05, 08:01
      Nie ma chyba lepiej pasującego do labourzystowskiego rządu kandydata, niż
      ortodoksyjny katolik z Opus Dei. Na dokładkę powinien jeszcze należeć do IRA.
      Ta pani przypomina co nieco Hannę Gronkiewicz-Waltz. Biorąc pod uwagę postawę
      naszych władz wobec Kościoła można się dziwić, że wzorem Tonyego Blaira nasz
      premier nie zaproponował jeszcze pani Waltz jakiegoś ministerialnego stołka w
      swoim rządzie. Teraz jest już za późno, ponieważ ta pani po skończonej kadencji
      w zachodnim banku sama podobno szykuje się na premiera. Na tę okoliczność
      odnaleziono już jakoby teczkę Rokity, mającą skutecznie wyeliminować go z gry.
      Jedno można z pewnością stwierdzić - zarówno w Polsce jak w Wielkiej Brytanii
      lewica ma ciężko narąbane.
    • pl.adex W Anglii ludzie czytaja ksiazki 26.01.05, 12:31
      Widac z tego artykulu ze w Wielkiej Brytanii ludzie czytaja ksiazki i wierza w
      co jest tam napisane.Widac wiec jakim autorytetem moralnym jest tam nasz
      papiez ktory reprezentuje organizacje religijna ktora wedlug tej powiesci jest
      w stanie mordowac niewinnych ludzi tylko dlatego zeby prawda nie wyszla na jaw
      i to jest tragiczne ze inteligentni ludzie w to wierza i utozsamiaja kosciol
      katolicki z banda lobuzow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka